Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » stř pro 15, 2010 12:19 am

Sam: Budu zdárně předstírat zájem, ale nesmíš mě pak z toho zkoušet..+směje se a líbá ho do vlasů.+ Já vím, že se přemlouváš, když ti něco je. Já to s tebou dělám stejně.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » stř pro 15, 2010 7:07 am

Molly: obejme ji zase a sundá z pařízku, aby se na něj nevytahovala :lol: . ale ty víš taky prd. tak pojď, ty květinová vílo! ví, že má Molly byliny a lektvary v malíčku. na druhou stranu kolem některých záležitostí cestování ani nekrouží. což ani nemůže, neb je to věc praxe a zkušeností. chytí ji zase za ruku a jdou dál. tak si říkám, k čemu bys mě tak mohla přemluvit... mě, tak zásadového muže... skoro asketu... uvažuje a uvědomí si, že v kapse batoho je pradélko :twisted: . :Love :*
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » pát pro 17, 2010 10:48 am

Sam: K čemu bych tě tak mohla přemluvit..asketu?...hmmm..+dělá, že hrozně přemýšlí.+ Třeba k buchtosnídani...utekli jsme bez snídaně...nebo...+další hrozné přemýšlení. V tu chvíli na paseku vydusá chlap jako hora - evidentně pastevec. Chvíli si je oba měří přísným pohledem a pak zahaleká.+

Molly: No ne! Slečna Molly! Jste to vy?

Pastevec: +Zaraženě na něj kouká a pak se jí rozjedou koutky.+ Zinedine! No, to je náhoda! Jak se máš? +odloupne se od Samíčka a obejme pastevce (teda spíš on obejme ji, protože ona je tak o dvě hlavy menší :lol: ).+ To je můj přítel Isamun. Jdeme na výlet do chaty.

Molly: Bejt váma, pospíším si. Cejtim v kostech bouřky a v kopcích bude pořádná zima.+ Kývne směrem k Samovi a Molly pustí.+ Jo, eště se zajímáte vo kytky? Na stráni za kopcem vykvetly zase ty vaše fialový potvory, co ste dycky hledala! Budu muset - hledám zatoulanou kozu Je to mrcha.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » pát pro 17, 2010 1:09 pm

Molly: vrhne naprosto hladový pohled, když slyší o buchtách, a ani nestihne zatvářit se ještě mlsněji a hladověji nad dalšími přísliby, když tam někdo zařve. divnej týpek něčím připomínající kozla.

pastevec: dobrej. slušně, leč nijak nadšeně pozdraví a kouká, co je to za individuum, že zná Molly. a řve jak na lesy. a když ho Molly osloví jménem - pastevce - zatváí se, že to snad ani není jméno a že si Moll musí dělat srandu. na to, že se na JEHO slečnu sápe, se jen rychle zprudka nadechne a chytí Moll za ruku a táhne si ji k sobě.

pastevec:bouřka? jo, taky bych to tady neprotahoval! (objímání) :lol: aha, ano, souhlasím, každý by si měl své kozy hlídat! rychle přepočítá ty jejich, jestli se nějaká nepoškodila objímáním, nebo neutekla strachem z pastevce :lol: .

Molly: a taky jsem ještě nesnídal! hučí Molly do ucha, aby ji dojal a vymanil její pozornost z vlivu pastevce. kytky v bouři? to nemyslíš vážně, najádo?

pastevec: tak sbohem! ať to vaše zvíře najdete!

Molly: tiše. ty ho znáš? co je to zač? a jak moc ho znáš? nebyl nějakej přítulnej? zbytečně?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » pát pro 17, 2010 2:42 pm

Pastevec: Jsem moc ráda, že jsem tě viděla. Budu ještě pár dní u Nicolette, třeba se ještě uvidíme! +Zamává mu a kouká, jak se ztrácí v houštině. :lol: +

Sam: +Nechá se přitáhnout a překontrolovat :lol: . (Jméno je podle slavného fr.fotbalisty...mám tam celej tým z roku 98 :mrgreen: )+ Já vím, že jsi nesnídal...napravíme to. Můžu tě i nakrmit! +mrkne okem, aby nějak Sama uklidnila po tom pasteveckém setkání.+ Zinedine - znám ho od dětství. Patří do tohohle kraje jako levandule. Má mě pořád za malou holku. A neboj - kytky můžeme vynechat. Jestli Zizu říká, že bude bouřka, tak určitě bude...a pořádná. Ale teď můžeme v klidu snídat.+ Sedne si do trávy a stáhne Samíka za sebou.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » pát pro 17, 2010 9:15 pm

pastevec: usměje se na něj tak, že jsou mu vidět zuby a muž snadno vytuší, že mu rád uvidí paty. možná je pastevec tím raději, čím větší vzdálenost mezi nimi leží.

Molly: levandule. já ti ty kytky asi zatrhnu. sedne si k ní. Zizu... protočí oči. má nějaký meterologicky-anticipační sklony, ne? a nenechavý ruce. zamračí se. a nakrmit mě ne můžeš, ale musíš! skloní se k ní a otře se jí lehce vousy o šíji labutí. trochu mě romazli, najádo. jsem rozrušen. kolik jich tak je na kilometr čtvereční, těch pastevců? myslel jsem, že se zbavíme Fabiena a Tir, budeme chvíli sami spolu... a tady brouzdají davy divnejch chlápků nakonec... na samotě, v divočině.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » pát pro 17, 2010 9:29 pm

Sam: +Rozbaluje batoh a rychle vyndavá buchty, aby Sam nezemdlel a aby byl zamluven a zajeden pastevec.. :lol: + Dobře. Už se botanicky neprojevím...chudáčku vyhladovělý...Makovou nebo tvarohovou?+ Strčí mu pod nos voňavé buchty.+ Pastevců je tu hrozně moc. Každý čtvrtý vesničan tu má stádečko a všichni mají čuch na počasí...(o nenechavých rukou se radši nezmíní.. :lol: :pii ). Mohu tě nějak lépe uklidnit? +Olíbává mu čelo a krmí ho buchtou.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » pát pro 17, 2010 9:44 pm

Molly: obě! skromně si vybere náplň :lol: . spokojeně se nechá olíbat i krmit a vrnivým tónem s plnou pusou huhlá: stále rozrušen, stále rozrušen... aby Moll pokračovala. a kontroluje dlaněmi jejich vlastní stádečko, aby holčička nepřišla zkrátka. a taky ji velkoryse vyzve. taky si kousni, když se nenajíš, budeš slabá, jako dítě.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » pát pro 17, 2010 9:52 pm

Sam: +Pokračuje v krmení a něžnění a přes tričko předvádí stádečko, že je v pořádku a nerozuteklo se. :roll: .+ Tak velké rozrušení je třeba uklidnit nějakým radikálním způsobem, aby se nevracelo v podobě nočních můr..+ zatváří se vědecky a ukousne si buchtu Samíkovi u pusy (skoro mu od úst utrhne :lol: )+ Pokud na nějakou tokovou mou slabost dojde, zachráníš mě?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » pát pro 17, 2010 10:06 pm

Molly: právě. rozhodně zachráním. co bych bez tebe... provede kontrolní sondu i pod tričko. když se po něm podívá, vysvětluje. jak uklidňující - v určitém ohledu. v jiném vůbec.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron