Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » ned pro 19, 2010 10:21 pm

Molly: pch. zase tak horký to nebylo. upřímně jsem hledal lásku a většinou jsem dostal pár facek. to se změnilo až časem. taky jsem měl chvíle, kdy jdśem před ženskejma utíkal. ale to je všechno pryč. mává rukama, jak vypráví. a pak to celé odmávne.

tos byla mláďátko malý... přitulí si ji.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » ned pro 19, 2010 10:27 pm

Sam: +Trošku uhýbá, aby jednu nechytla, jak Sam rozkládá rukama a pak se přitulí k němu.+ Byla...dneska myslím, že to byl milosrdný věk pro mě. Ale..až někdy jindy, jo? Já na to nerada myslím. Bylo pak spousta mnohem hezčích věcí. I táta byl svýho času moc fajn, až ke stáru začal bláznit a morousovatět. +Zasměje se tomu.+ Dej si na mě pozor, jsem z hrozně divný a vlivný rodiny!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » ned pro 19, 2010 10:33 pm

Molly: dál to nerozmazává a dělá jakoby nic. jenom ji ještě vezme tváře do dlaní a políbí ji.
no to už jsem prošvihnul. že se nestydíš, takhle obloudit chlapce nezkušeného, plného ideálů, naivního... doufám, že zase nebudu muset někam zdrhat.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » ned pro 19, 2010 10:55 pm

Sam: Bububu! Jak jako někam zdrhat? Jediný, kdo mi zdrhnul byl ten naivní nevinný chlapec plný ideálů a zůstal jsi mi ty - veskrze zkažený, zkušený a strašně šikovný Samík...+ pohladí ho po hrudi a břichu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » ned pro 19, 2010 11:02 pm

Molly: štípne ji do zadečku a mezi polibky ji rafne do rtu. já a zkažený? já kříženec Mirka Dušína a matky Terezy? to si mě s někým pleteš! a za ručku provokatérku ji chytí a zase se dá do pochodu. a pojď, najádo. nebo tě budu muset ždímat!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » ned pro 19, 2010 11:11 pm

Sam: +Zavrčí na něj jako kočka a i tak ho pěkně drápne po stehně.+ Ne, ty jsi kříženec markýze de Sade a Valmonta...a to se mi líbí.+ Koukne na nebe, které se již začíná vážně trochu černat a přidá stejně jako Sam do kroku.+ Stejně asi zmoknem. Je to támhle na konci...+ukáže příslušným směrem.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » ned pro 19, 2010 11:17 pm

MOlly: no, na de Sadem budu muset ještě zapracovat, lásko. ale i podle toho, cos říkala o Nicolette, je mi jasný, že jak tě někdo seřeže, jsi celá a oddaně jeho. to ti připadá zdravý? táhne ji za packu naznačeným směrem. a jestli budeš dělat tu tápící se Valmontovu svedenou ženu, v dešti ke všemu, trpící a zírající na vrata milencova domu (ala Formanův film) - tak tě seřežu a jenom seřežu! žádný ňuňání, natož sex. abys věděla, že je to blbost!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » ned pro 19, 2010 11:26 pm

Sam: +Trochu se otřese při představě trpící ženy před vraty milencova domu.+ No, jediný, co mi tak hrozí, je to, že zmoknu. Nic takového nemám v úmyslu, milenče! A nevyhrožuj mi, pořád. Nsplácat, ale i pomilovat...nebo jenom pomilovat..ale nikdy ne jenom naplácat! +Sama si to utřiďuje.+ A zrovna teď si připadám docela zdravá, akorát hrozně nerada lezu do toho kopce...+frflá a odhodlaně šlape (koneckonců, byl to její nápad :lol: )+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Isamun » ned pro 19, 2010 11:32 pm

Molly: pomilovat? no, to by eventuelně šlo. culí se. a pak si ji přitáhne za packu k sobě, postrčí před sebe, dlaně umístí na její půlky, předkloní se a zabere - tlačí ji nahoru do kopce. a jedem! šlapej, najádo! líbí se mi, když jseš, hmm, mokrá. ale zase nemusíš chytit zápal plic. tlačí, funí a ještě se u toho zvládá chcetat, plíce jako sklář, srdce jako zvon! :lol: (stejně ale zmoknou ;) .
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Francie - venkov

Příspěvekod mollyz » ned pro 19, 2010 11:39 pm

(zmoknou! ;) :D )

Sam: +Hrozně se směje a moc se tlačit nenechá, jde docela dobrovolně, aby se Sam moc nevyčerpal :lol: . Vejdou do lesa a obloha nad nimi zešedne.+ Ještě, že jsem léčitelka. + Pak se zarazí.+ Nic...je mi to k ničemu. Sama sebe léčit stejně neumim...+ nějak se do toho zamotala a tak šlape, co jí síly stačí a užívá si přitom Samových rukou na zadku svém vlastním.+ :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron