Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát bře 04, 2011 3:06 pm

Sam: +Zdá se jí sen, jak u Nicol na zahradě seká trávu. Vítr fouká a rozfoukává jí lehké letní šaty. Vše je pod nimi vidět a Molly si zpívá tklivou melodii staré francouzské lidové balady.+ :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát bře 04, 2011 3:58 pm

Molly: vzbudí se a hrozně musí na záchod. chvíli uvažuje, že by si tam Moll odnesl s sebou, neb je mu u ní hezky teplo a nechce ji pustit. pak ale vyběhne, vykoná potřebné před chaloupkou, zrovna přestalo pršet a vyjasnilo se, jsou vidět hvězdy, ještě že má ale holínky. asi za romantického sledování hvězd nad hlavou nechtěně počůral trs libečku :) přiběhne zpět do tepla a natulí se zase k polštářkům. dá Molly malou pusu na ucho a chrní dál.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát bře 04, 2011 7:16 pm

Sam: +Sen se změní, na zahradě je náhle hrozná zima, letní větřík se změnil v mrazivý vítr. Molly se snaží zakrýt se lehkými šaty, ale jak kolem sebe šátrá zjistí, že je nahá.+ Same...+ kňoukne a trochuse probere. Je na posteli sama. Nemá ale sílu se probrat víc, aby zjišťovala, co se děje.+ Same...+ ještě jednou zafňuká a znovu usne.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát bře 04, 2011 8:08 pm

Molly: jak se vzdálil, Molly se při tápání začala hrozě roztahovat. a pak, když se vrátil, zas se tulí špatným směrem, Sam málem slítne z gaučíku. chvíli se s ní přetlačuje a pak si sedne na kraj a hlazením ji budí. Moll, prober se. nemaj tu nejakou postel? vy ženský jste snad všechny stejný - jak usnete, hned se roztahujete. chvíli mě polil děs, že mám v posteli Tirage. ta se taky chová hrozně usurpátorsky... (hlavně že Samíček spí na plácku jako kapesník :lol: )
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát bře 04, 2011 8:52 pm

Sam: +Probudíse a je úplně zmatená.+ Co je? Ty spíš s Tirage?...Miláčku, co se to...? Jakou postel? Nahoře...velká...já se přece neroztahuju...byl vítr a vzal mi šaty.+ Mluví z polospánku a postupně se probírá. Položí Samovi hlavu do klína.+ Nahoru do patra musíme...postýlka...tam je...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát bře 04, 2011 9:20 pm

Molly: ještě toho trochu, vždyť bych byl samá modřina a ještě k tomu incestní! oklepe se. toho už jsem si užil dost zamlada. fuj, čerte... naznačí odplivnutí přes rameno, aby nedošlo k uhranutí :lol: . ty se roztahuješ, a tady je málo místa. po schodech? nahoru? kdo to vymyslel? nebude tam zima? přitulí si ji a hladí, jak je rozkošně zblblá. popleská jí zadeček a zeptá se. vlezeš mi na záda? že by ji do postele odnesl jako :).
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » sob bře 05, 2011 8:02 pm

Sam: To bych ti taky nedovolila ..s Tir..+lísá se.+ Jo, bude tam trošku asi zima, ale myslím, že od krbu už se to tu docela prohřálo všude.+ Už se trochu probrala a štrachá se Samíkovi na záda.+ Jo, vlezu ti na záda, ale aby tě pak nebolela..miláčku...+vrní jako kočka.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pon bře 07, 2011 3:58 pm

Molly: tak pojď! nadhodí si ji jak pytel brambor. musíš mi říkat kudy tudy cesta... nese ji ke schodišti, kterého si všiml. si tě odnesu, abys něměla studený nožičky, ale musíš potom hřát a topit v pelíšku, je tu trochu frišno... oklepe se na chodbě, když zavane chlad.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pon bře 07, 2011 10:17 pm

Sam: Přisaje se mu na záda jako opičátko.+ To víš, že tě zahřeju, stačí, když se ke mně stulíš. Když si pospíšíš, ani nevychladnu.. :lol: .+ A vůůůbec ho nepopohání do schodů nahoru do místnosti dřevem obložené, kdy kromě několika truhel a velkého zrcadla, nacházela se obří postel přehozená levandulovým přehozem.+ ;)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » úte bře 08, 2011 11:00 am

Molly: sklepe poháněčku velbloudů na přehoz a otřepe se chladem. tak to rychle vyhřej, jo? já už mám nožičky zahledí se na své půlmetrové fajfky :lol: úplně zmrzlý... ohřát chci, najádo... jen dva prstíčky tam strčíme a vůbec nikam nepůjdeme... žadoní.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron