Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » úte bře 08, 2011 10:11 pm

SAm: +Hned se začne chrout pod peřinu, která je hrozně promrzlá.+ Jéé...to je příšerný. To budu muset hrozně moc zatopit...+štrachá se.+ Poď ke mně rychle! +nadzvedne studenou peřinu.+ Rychle, ať ti nožičky :lol: ...+taky mrkne na jeho "drobné" nožky+...úplně neomrznou.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 09, 2011 12:07 pm

Molly: zaleze k ní a vyje jako strašidlo, jak se ho dotýká studená peřina na holé kůži. teda, to je hnus... a pak si dlouhé bosé tlapy opře chodidly o Mollyina teploučká lýtky a to už si chrochtá blahem. kam jseš? pojď sem, ať se zahřeju... ještě ty prstíčky... kampak, jeskyňko, strčíme? kontroluje pod peřinou, jestli Molly dorazila až sem skutečně celá a nic jí nechybí :) :*
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 09, 2011 1:37 pm

Sam: Musí mít dost dlouhou ruku, aby prstíčky dosáhl, kam chce, protože, jak si opře ledové tlápy Molly o stehna, ta se přidá k strašidelnému jekotu a stáhne se do stejně ledové části postele, co nejdál od promrzlého Sama.+ To je strašný! Miláčku! +kvílí, ale po chvíli se Sam o ní ohřeje, takže se opatrně k němu zase vrátí, takže Samík může přece jen zkoumat.. :* :Love
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv bře 10, 2011 1:02 pm

(o lýtka, ne o stehna, pak jde dosahování celkem snadno... ruka na zádíčka a pak se posune :lol: )

Molly: ziima je strašná a že mi utíká ořívátko, to je strašný! chytá si ji a sune se k ní, slíbila hřát a teď zdrhá. a že tak zlobí, prstíky ji štípou do faldíků. ukaž, co tam máš? nejsou to snad omrzliny? já jich asi pár mám... úplné znecitlivění kůže...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv bře 10, 2011 1:42 pm

:lol: :lol:

Sam: +Vemlouvavý jako vždycky.. :lol: + Kde máš chudáčku znecitlivělou kůži? +chytá ho za ruku, aby jí neštípal.+ Ukaž, já tě ošetřím.. :pii
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv bře 10, 2011 3:58 pm

Molly: to musíš zjisti ty, kde všude... já jsem úplně omrzlej... hladit chci.... lísá se a zkouší to.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv bře 10, 2011 4:11 pm

Samík: Hladit? +culí se.+ Tady třeba?+ Hladí ho po hřbetě ruky..+ Nebo tady? +Druhou rukou ho hladí po krku.+ Stále žádnou omrzlinu necítím...tedy z lékařského hlediska máš kůži víc než dokonalou...na krku...i tady...+posune ruku níž na hruď a přejíždí jí lehce prsty.+ :Love
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv bře 10, 2011 6:04 pm

Molly: rozvalí se a nastavuje k hlazení. skoro jako kotě, nebo štěně - všechny čtyři ve vzduchu a ukazuje bříško. právě musíš hladit všude, abysme to našli... screening takovej... bručí spokojeně, že dosáhl požadovaného. :Love :happ2*
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv bře 10, 2011 7:58 pm

Sam: Neblbni..+kárá ho.+ Půjde pod peřinu zima! +směje se štěňátku a tlačí mukončetiny k posteli, aby nevětral.+ Ale jistě...komplexní prohlídku musíme provést, aby jsme něco nezanedbali...+zatváří se vážně a pečlivě - centimetr po centimetru hladí Samovo bříško.+ :Love
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát bře 11, 2011 11:42 am

Molly: no právě... hrozně mě zanedbáváš... potřebuju komplexní péči! lísá se a utěsňuje škvíry v peřině, aby netáhlo, čímž se zmenšuje i prostor mezi ním a Moll.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron