Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 12:00 pm

Molly: jau! zavyje. si říkala hladit! nutelu odstrčí. tohle nechci, nemám to rád. je to podvod - ani čokoláda, ani oříšky. zasvítí mu oči. vajíčka? a to je taky trvanlivá potravina? no to záleží, jak rychle sejdeme dolů... vajíčka...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 8:30 pm

Sam: +Spokojeně si k sobě přisune nutelu a zaboří do ní lžičku. Nabere pořádný kus a velmi spokojeně ho olizuje.+ Pche...mlsoune! Jak jako za jak dlouho sejdeme dolů? Vajíčka jsem ochotna míchat jen za úplatek a až dopiju kafe...jinak to nedokážu...+hroutí se na něj.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 8:40 pm

Molly: ty se tady posilni tím bvlafem... narovná se v lopatkách a vstane. zamíří ke špajzu. ...a vajíčka, teda doufám, že už z nich nejsou pukavci, udělám sám! za chvíli je zpět s miskou asi osmi vajec a v zubech drží provázek od slušného skrojku špičky anglické slaniny. to já totiž dokáž, taková jsem hospodyňka! zastrčí si jednu utěrku za trenky jako zástěru a deruhou si uváže do vlasů, jako čepečkošáteček :D ale stejně jsi mi neřekal, kdy slaníme do údolí...vytáhne pánebv a jme se hotovit krmi.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 8:49 pm

Sam: +Směje se hospodyňce slušivé se zástěrkou, upíjí kafe a namáčí si prsty do nutely a posléze je olizuje. Nechá Samíka, aby se kuchařsky projevil.+ No, neřekla. Musím vyštrachat hrnky, pobrat ze sklepa sýry a pak můžeme jít. Jestli chceš, tak hned po snídani.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 8:52 pm

Molly: kývne. tak jo. aspoň ještě nebude takový vedro po cestě. se zátěží. jdi si štrachat, štrachalko, ale za chvíli bude papů. začne si prozpěvovatnějakou zbožnou píseň a po chvilce hodí přes rameno. máme ještě nějakej chleba s sebou?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 9:08 pm

Samík: +Mocně si lokne z hrnečku a s holým zadkem jme se štrachat v nějaké horní skříňce.+ Jo, jo...chleba by měl být ještě u mě v batohu...+houkne, jak stojí na špičkách a snaží se dokouknout do skříňky, zda tam jsou hrnečky. Nakonec to vzdá a přitáhne si štokrlátko, aby lépe viděla.. :P + No, jsem moc zvědava na tvou chutnou krmi, muži...voní to pěkně!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 9:19 pm

Molly: ohlédne se po artistce na nářadí. abys si neudělala modřiny a boule, horolezkyně... stará se, ale také poctivě míchá na pánvi. ano, voní. blahosklonně připustí. myslím, že budeš šokována tím kulinářským zázrakem - voila! vajíčka na špeku!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 9:35 pm

Sam: +Seskočí ze štokrlete s tajuplným balíčkem v ruce.+ Hmm...jsem celá touhou roztřesená, mistře! + Nasaje vůni špeku.+ Jak originální a neotřelé...jste prostě génius, pane! +culí se vesele na Sama a přitom opatrně odkládá poklad na stůl. A pak již usedá ke krmi.+ A ta barva...a konzistence! Již dále nevím, co říci...jedním slovem...GENIÁLNÍ!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř bře 30, 2011 9:43 pm

Molly: no právě. nandá oběma na talíře. ví, že se mu jednoduchá, ale chutná krmě povedla. trochu vařit umí. tak si pomyslí, že má Molly zbytečné řeči a hledí jí ucpat pusu dobrotou na posilněnou. nakrájí chleba tvrdší poněkud :lol: a dá se do jídla. dobré chutnání a žádné drobení! pak šťouchne jedním prstem zvědavě do balíčku. co to máš za svaté ostatky?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 9:59 pm

Sam: +I když si z něj utahuje, musí uznat, že se mu to vážně povedlo. Spokojeně se nacpává.+ Ne..to nejsou ostatky...+hlásí s plnou pusou+...to jsou moje hrnečky levandulové do výbavy...+odhání jeho nenechavou ruku.+ Sama rozbalím...počkej...+odloží na chvíli vidličku a opatrně rozbalí balíček.+ Hele...nejsou krás
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron