Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř bře 30, 2011 10:02 pm

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv bře 31, 2011 7:48 am

Molly: oba dlabou a Sam prohlíží hrnky. pěkné, pěkné, levandulové... a co že s to měla tady? tos mi pořád neřekla... to je tady nějaká chýše pokladů?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pát dub 01, 2011 1:12 pm

Sam: Vesele se culí.+ No jo, tady to je skrýš na nejtajnější poklady. Ty hrnky - dostala jsem je od mámy ještě jako malá holka a myslela jsem si, že až se vdám, budu je používat. Ale pak se mi je nechtělo z nich pít s mým mužem, tak jsem si je schovala tady. Chci si je teď vzít domů na Miracles...když budeš chtít, můžeš z nich se mnou pít kafe... je trochu na rozpacích z toho, co řekla.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát dub 01, 2011 4:45 pm

Molly: aha. pohladí ji po tváři. takže památeční... to je do nečeho musíme pořádně zabalit, aby se nepotloukly...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » sob dub 02, 2011 3:04 pm

SAm: Určitě tu budou hromady starých časopisů. Honoré se dlouhá léta bavil tím, že nakupoval humoristické časopisy a komiksy z celé Evropy.. Nikdo jsme tomu valně nerozuměl, ale obrázky nás vždycky rozesmály...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » ned dub 03, 2011 10:05 am

Molly: jediný obraz, jediný pohled - více než tisíc slov! afektovaně zarecituje a udělá na Molly nefalšované psí oči. dojedí a sáhnou oba po kafi, které si Molly z náhlého popudu přelije do levandulového hrnku. tak jo, sleduje ji Sam přes hrnek s kávou. zabalíme to a půjdem. aspoň zkontroluju Tir, jestli je z ní už úplná králičí princezana. máš tu ještě něco, co máme snést do údolí?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned dub 03, 2011 2:24 pm

Sam: +Zkouší, jak jí bude z památečního hrnku chutnat a musí zkonstatovat, že je to fajn.+ Jo, musíme do sklepa pro sýry. Nicol jich tu má zásobu. Králičí princezna plánovala nějaké další večerní posezení. Ovšem nevím, jestli s četbou či nikoliv..+ zatváří se taky hrozně vážně.+ Hupneš dolů? Já zatím pobalím tady..
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pon dub 04, 2011 11:01 am

Molly: je srozumněn s plánem i svým podílem prací. jen se podiví. hupnout? to mám jako skočit z okna? kulí oči. sbírá se pro sejry. a to Nicolette má sklad sejrů tady? není taková lednice trochu z ruky?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pon dub 04, 2011 8:51 pm

Sam: Z okna neskákej, lásko. Leda tak do toho sklepa.+ Sklízí ze stolu.+ Nicol má samozřejmě zásobárnu sýrů i dole, ale tady má takové ty nejlepší schované...pro zvláštní příležitosti.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » úte dub 05, 2011 11:51 am

Molly: fajn. tak já tam raděj normálně slezu po schodech. ale jak poznám, co mám vzít?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron