Francie - venkov

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned říj 03, 2010 10:13 pm

Fab:zasměje se, jak se čílí nad rybkou a zadoufá, že "vznášecí hladinové kouzlo" funguje jen na lidi a ne na ryby, aby taky neplovaly po hladině. já nechci soutěžit. ale jak to mám říct? že tě miluju hrozně, strašně moc, jak to jenom jde? pro změnu ho místo kapra poplácá po zadku ona :P . pak ale tají dech pod dotyky leknínu. myslím, že to je o moc lepší nápad, milovat se, než umírat... vzdychne.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned říj 03, 2010 10:20 pm

Tir: +Je rád, že Tir nemá na ruce slizské šupiny, takže její plácnutí přivítá.+ Nejlíp to dokážeš, když...když...se se mnou budeš často milovat? +Odtuší a zruší vznášecí kouzlo, takže v tu ránu musí oba šlapat vodu. Fab vezme Tir do náruče a točí se s ní ve vodě, takže dělají pořádné vlny (hlavně proto, aby vyděsil ryby :lol: ).+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned říj 03, 2010 10:28 pm

Fab: pozor! leknín! můj leknín!vykřikne když jí kytička odplave kus po hladině, když Fab plaší - ryby :D . a když se zklidní, líbají se chvíli, dlouze a vášnivě. trochu zadýchaně poznamená. a poslední dobou ti to nepřipadalo dost často?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned říj 03, 2010 10:39 pm

Tir: +Šmátne po leknínu a stihne ho chytit dřív, než odplave do rákosí, kde se zrovna odehrávají žabí hrátky :lol: . Líbá ji něžně a důkladně zároveň.+ Často...často...to jo!+ Kývá a ohlazuje si ji pod hladinou.+ Hlavně,, aby to nepřestalo!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned říj 03, 2010 10:48 pm

Fab: proč by to přestávalo? ty někam musíš? ptá se trošku vyplašeně. chytí ho kolem krku a bříškem se na něj přilepí. pak vykníkne. ááá! tos byl ty, nebo ryba? nemá tu maminka stoletého sumce zabijáka?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned říj 03, 2010 10:59 pm

Tir: Musím...musím...s tebou na břeh...položit tě do trávy, protože milovat se ve společnosti vodní havěti nemám v úmyslu. Chci tě mít jenom pro sebe! Vůbec bych se nedivil, kdyby tu matka vysadila piraně! +Manévruje Tir ke břehu, protože, jak je na něj nalepená, zase je z toho milý Fab v pozoru (všude.. :D ).+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned říj 03, 2010 11:06 pm

Fab: pozorně ho rukou hladí po pozoru, ale stejně frflá. ale v trávě mě bude studit zadek, je rosa... kdy mám tu kytičku? strčí si leknín za ucho. a pak jí dojde. na břehu je ručník... můžeme si lehnout na něj... hele, světlušky! všimne si světýlek v trávě a na keřích.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned říj 03, 2010 11:11 pm

Fab: Roztáhneme ručník, neboj a o kytičku taky ne! Ještěže se nebojíš o věneček! +Rozesměje ho vlastní vtip a odtáhne Tiraginu ruku od pozoru, aby na břeh vůbec došel. Vezme si Tir pod zadečkem a nese ji.+ Jo..jo, světlušky. Dokud lítaj světlušky, ještě není rosa...a vůbec!+ Zastaví se s ní skoro na břehu, vody po kotníky a nutně se s ní musí hodně důkladně olíbat.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Tirage » ned říj 03, 2010 11:18 pm

Fab: ne, nebojím. už jsem přišla o oba! vyplázne na něj jazyk. a laskavě se nezeptá "a co ty?", aby to nekazila. raději se důkladně s Fabienem líbá a hladí.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Francie - venkov

Příspěvekod Fabien » ned říj 03, 2010 11:26 pm

Tir: +Její vypláznutý jazyk olízne svým. Už to moc nezdržuje a nese ji směr ručník.+ Měla jsi skvělý nápad, ještěřičko. Noc je nádherná, ty gvězdy...ručník, světlušky...+blábolí nesmysly zatímco postaví Tir na nohy a sám roztahuje ručník, ačkoliv mu jeho penis už dost znemožňuje normální pohyb.+ Na plot zejtra - dneska kašlu. Budeme jenom spolu...+znovu Tir obejme a přitiskne si na hruď její tvrdé a dost z vody studené bradavky.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron