Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » pát dub 17, 2009 4:41 pm

*dojde k Meg* Mudlové na hranicích pozemku? S tím třeba něco učinit...*uculí se a nechá si od barmana nalít bols*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát dub 17, 2009 6:05 pm

Sirius: Jsem dost bohatý, abych si nemusel nechat platit za něco, co dělám pro svoje potěšení... Kromě toho, tu kvalitu, jakou já poskytuji, by mnozí - nebo mnohé - nezaplatili. Radši to budu dělat zadarmo a mít zaručenou dostatečně početnou klientelu... ušklíbne se
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » pát dub 17, 2009 6:33 pm

Lucius: Stejně máš můj obdiv. Tohle jsem dokázal dělat chvíli, ale pak mě to přestalo bavit *pokrčí rameny* Už jsem měl celkem po krk toho, jak ti furt každá heká a snaží se působit velmi svádivě...*škleb* To už pro mě byla příjemnější flaška s whisky *a na to se hned napije* Výtečný mok *spokojeně*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » pát dub 17, 2009 6:39 pm

Man: Jo, tak o to jsem se pokoušela, ale marně...ono když máš doma takovou malou zoo, tak jsou všichni zvědaví...a jak máš odehnat takovou starou babičku, když ti začne dělat cukrbliky na malou, div, že z toho není hotová... *frustrovaně zakňučí* Ale Hector jednou prohnal takového malého spratka...když on si chtěl náš Hector jen hrát *pokrčí rameny* Jsem omylem zapomněla dovřít vrátka, spratek to nepostřeh, ale Hector jo a to pak bylo toočo! Jak jsem se musela přemáhat, když jsem hrála starostlivou a kluka sbírala ze země *hihňá se* Hector to nejprve schytal, ale sotva byl doma, tak dostal flákotu masa... Ale co myslíš? Poučil se kluk? Smaozřejmě, že neee *protáhne znechuceně*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát dub 17, 2009 6:53 pm

Sirius: Flašku s whisky taky neodmítnu... napije se taky
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát dub 17, 2009 7:01 pm

+vrátí se z pláže a z vysoké barové židle se pozorně rozhlíží po okolí. Vyhlíží Remuse, ale nikde ho nezahlédne, tak se otočí a rozladěně uskrkává nealkoholické pití. Když vidí, že hosté se dobře baví, je o ně postaráno a nepotřebují, aby kolem nich hopsala, elegantně sleze ze židle a nenápadně vyklouzne ze salonku zaplavat si do bazénu.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » sob dub 18, 2009 7:12 pm

*směje se, když si představí, jak gepard nahání po zahradě mudly - eště že nevydrží moc dlouho rychle běhat, to by z mudlů moc nezbylo* ale tak zoo, to bys mohla i vybírat, ne? a kdo zaplatí málo, šup! A už je krmení pro zvěř...
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon dub 20, 2009 6:24 pm

přijde ke Styx, cestou kolem stolů sebere golux, která se cpe humrovými chlebíčky Drahá hostitelko, měli bychom se rozloučit. Myslím, že jsme zde pobyli víc, než je zdrávo. Děkujeme vám za skvělou párty a pokud byste nás chtěla navštívit na Manoru, není žádný problém
políbí Styx ruku, pozdraví všechny přítomné a odporoučí se ke dveřím
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod golux » pon dub 20, 2009 6:26 pm

vlaje za Luciusem, ještě stačí postavit skleničku na stůl a zamává všem dosud přítomným Krásně si to tu užijte...
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » úte dub 21, 2009 10:00 am

Manori píše:*směje se, když si představí, jak gepard nahání po zahradě mudly - eště že nevydrží moc dlouho rychle běhat, to by z mudlů moc nezbylo* ale tak zoo, to bys mohla i vybírat, ne? a kdo zaplatí málo, šup! A už je krmení pro zvěř...


To bych mohla určitě *smích* To mně připomíná, že bych je měla jít zkontrolovat, protože Elsa má poslední dobou nějaké střevní potíže...ráda bych měla barák ještě v celku *zašklebí se odporem a jde k Siriusovi, kterému se zavěsí do ruky*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron