Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 21, 2009 10:01 am

*Sirius na ňu koukne a kývne na souhlas, přejdou ke Styx*
S: Styx, bohužel se také musíme rozloučit. Jestli ale budeš mít zájem klidně se do našeho malého království můžeš stavit. Jinak určitě zase budeme brzy pořádat party v Řecku, takže určitě přijď, jestli budeš chtít a mít chvilku čas..
*Meg souhlasně přikývne* Byla to moc hezká party a děkujeme za pozvání *usmívá se*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 21, 2009 1:15 pm

Golux... +přistoupí k ní a obejme ji na rozloučenou+ ... děkuji za návštěvu, moc mě potěšila. +podá ji originální šperkovnici+ Tady máš ode mne dárek na rozloučenou, abys měla kam dávat všechny ty dárky, kterými tě zahrnuje tvůj přítel. +šibalsky se usměje+
+otočí se k Luciusovi+ Luciusi, ani netušíte, jak mne mrzí, že už odcházíte. +řekne zklamaně+ Děkuji za vaše pozvání na Manor, ráda se někdy stavím. +podá mu láhev červeného vína+ Přijměte ode mne tuto maličkost jako vděk za to, že jste přišel na tuto párty. Je to archivní víno, které vám tak chutnalo. Doufám, že se nevidíme naposled a někdy přijdete mé sklepy navštívit zas. +podá mu ruku a věnuje mu významný pohled+
+ke golux+ Děkuji oběma za příjemnou společnost a jste tady u mne kdykoliv vítáni. +odvede je do přijímacího salonku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 21, 2009 1:18 pm

Mrzí mne, že už musíte jít. +přistoupí k Meg a obejme ji+ Děkuji, že jste přijali mé pozvání. Přijďte zase oba kdykoliv, budu jenom ráda. + předá oběma malý dárek, pro Meg kazetu, pro Siriuse láhev vína ze svých sklepů+
Siriusi, díky za pozvání. +podá mu ruku a přátelsky ho obejme+ Určitě se u vás někdy stavím a popovídáme o tvé rodině. +mrkne na něj+ A na tu párty v Řecku samozřejmě přijdu, teď myslím budu vymetat všechny párty. Ode dneška jsem bez závazků, tak si budu užívat života. +uculí se a odvede je do přijímacího salonku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » úte dub 21, 2009 4:14 pm

*rovněž se s Postrachem posbírají, ať nejsou jak ryba na třetí den a zamíří ke Styx* Tak my se taky rozloučíme, určitě nás přijď někdy navštívit, díky za pozvání...*loučí se se všema*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 21, 2009 8:21 pm

+pomalu se to tam vytrácí, tak si veme rakvičku se šlehačkou na cestu a de se rozloučit+ tak se měj, Styx a díky za pozvání.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 21, 2009 8:37 pm

+obejme Manori a políbí ji na tvář+ Man, zlatíčko, moc děkuji, ty víš, za co. +mrkne na ni šibalsky+ Tady máš ode mne na památku. +vloží jí do dlaní malou krabičku s medailonkem+ Ať ti to připomíná naše přátelství. +usměje se+
Postrachu, +podá mu ruku+ díky i tobě za to, že jsi mě poctil svou návštěvou. Ráda přijímám vaše pozvání a někdy se u vás určitě stavím. +odevzdá mu láhev vína jako malý prezent a odvede je do přijímacího sálu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 21, 2009 8:45 pm

yohannko, ty už taky odcházíš? +obejme ji+ Děkuji, že jsi přišla a můžeš se stavit kdykoliv. Budu ráda. + dá jí dárek na rozloučenou, krásné brko+ Aby jsis mohla zapisovat, co si hosté na Mýtince přejí. +uculí se a odvede ji do přijímacího sálu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 21, 2009 9:44 pm

*kývne, hodí přes Meg plášť a odejdou ven, odkud se přemístí domů*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř dub 22, 2009 8:11 pm

+Přijde ke Styx+
Nejdražší přítelkyně, já už také půjdu domů. Myslím, že je nejlepší čas odejít. +uculí se+
Mám tě moc ráda, a doufám, že mne brzy navštívíš.
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř dub 22, 2009 8:28 pm

Syrianko, pojď sem. +pevně ji obejme+ Díky za to, žes přišla a díky za tvou podporu. Přijď kdykoliv zase na návštěvu, moc mě to potěší. +chytne ji za ruku+ Tady máš ode mne na památku. +vloží jí do ruky stříbrný přívěšek, znázorňující netopýra s dvěma písmeny S na roztažených křídlech+ Ty víš... +mrkne+ ... my víme, co to znamená. Mám tě moc ráda. +dá jí pusu na čelíčko a jde s ní do přijímacího sálu rozloučit se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron