Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 1:20 pm

Tak to už tady znáš docela dost lidí. Hrabě Wilmont je otrava? +zasměje se+ Neměla jsem to potěšení ho ještě poznat, objevil se tady teprve před pár dny +taky si vezme lákavé občerstvení+ Ve vašem světě určitě neznáte pojem smrtijed, ale až se s tím seznámíš blíž, budeš možná překvapená, co je to za lidi +shrne si rukáv až na zápěstí, aby zakryla Znamení zla, na co ji zbytečně plašit hned na začátku+ Přesto mě odjakživa fascinují a obdivuji je +trochu se rozesmutní+ Přítel se vrací, jak jen mu to smrtijedské povinnosti dovolují, ale nikdy se nezdrží dlouho, ta mise ho velice zaměstnává. Když si pomyslím, že ještě před pár měsíci jsme byli spolu ve dne v noci... Už mě to čekání vážně nebaví +povzdechne si+ A jak se vůbec jmenuje ten tvůj přítel?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 1:50 pm

Jo objevil se tady přibližně v době, kdy jsem se nastěhovala na Mýtinku. Tak trošku otravoval, teda do tý doby, než jsem mu do těla pustila trošku elektřiny. +usměje se při vzpomínce+ Ne žádný takový lidi tam nemáme, za to tam máme trošku jinou sortu. +zarazí se a trošku se zamračí. Měla bych si dávat pozor na pusu nemusím jí přeci děsit, stejně nevím jestli jsou i tady...., pomyslí si a jakoby nic pokračuje dál.+ Možná budu překvapená, ale jsem zvyklá na ledacos, takže strach nemam. Ale jestli jsi si mezi nimi našla přítele, tak nebudou zase tak špatní. +napije se+ Jmenuje se Marius.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 2:19 pm

Tys do něj pustila elektřinu? +rozesměje se+ A co on na to? To se ani nedivím, že měl dneska chuť se opít. Třeba měl o tebe zájem a tys ho takhle odmítla +poslouchá její povídaní a zpozorní+ Všude je nějaké zlo. Jakou sortu lidí tam máte vy? +usměje se její poznámce, že smrtijedi nebudou zase tak špatní+ Znám osobně několik smrtijedů a... no, jak který. Budeš se divit, ale mě na nich láká právě ta tvrdost, krutost, nelítost. Prostě drsňáci. Zdá se ti to … úchylné? +smích+ Tak Marius... pověz mi něco o něm
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 2:40 pm

Jenom tak trošku. +usměje se+ Co on na to? Víš že ani nevim? Potom šel vlastně hned spát. Možná, ale spíš bych řekla, že má zájem o všechny sukně, který projdou okolo něj. +zasměje se+ No ono spíš nejde o .... lidi. Samozřejmě, že se u nás vyskytují zloději, vrazi a kupci, kteří chtějí na všem co nejvíc vyděla takže zacházejí až moc daleko, ale takováhle sorta lidí mě nijak zvlášť nezajímá. To má nastarosti někdo jiný. +zarazí se a začne přemejšlet o tom jestli by jí neměla říct všechno než chodit kolem horké kaše, ale rozhodne se ještě počkat+ Ne nezdá, proč by mělo? +Kdyby jsi jen věděla s kým se stýkám, pomyslí si a napije se+ Mariuse znam vlastně od té doby co jsem nastoupila na místo mojí matky. Pomáhal mi od začátku ve všem se zorientovat. Když jsem ho viděla poprví myslela jsem si, že je to nelítostný ... člověk, který na nic nehledí a jde za svým cílem. On taky tak vypadá, když má oholené vlasy, ale když jsem ho poznala blíž zjistila jsem, že je úplně jiný. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 4:08 pm

+poslouchá ji a slyší, že už podruhé se zarazila a nechce o něčem rozvádět řeč, dělá, že si toho nevšimla, až bude chtít, sama jí to řekne+ A kdo je Marius, jaké postavení u vás zastává? Něco jako pobočník nebo rádce? Nemáš náhodou nějaký jeho obrázek? +zvědavě+ Takže ty máš na Mýtince pronajatý pokoj? Je to skvělý podnik, ale pokoje jsem zatím nevyužila. Vlastně ani není proč, naštěstí mám kde bydlet. Pokud vůbec tady zůstanu +rozhlédne se kolem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 4:20 pm

No jak bych to ... máš vlastně pravdu Marius je něco jako pobočník a rádce. Oficiálně je posel, který předává zprávy a vyřizuje věci, které dostane úkolem. Bohužel obrázek nemam, protože u nás neexistují jako tady fotoaparáty. A mimo to tak za čtrnáct dní se tady má objevit a přinést mi ještě nějaké důležité věci a zprávy. Možná, že se s ním potkáš +usměje se vděčně, že z ní netahá informace, ikdyž jí dělá problémy odpovídat na otázky tak, aby toho neprozradila příliž+ Hmn, je moc hezký a útulný. Tak ty máš vlastní sídlo, ve kterém máš určitě hodně pokojů, takže na co vlastně utrácet peníze za další. +usměje se+ A proč by jsi tu neměla zůstat. To kvůli tomu muži, který se sem nastěhoval?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 5:08 pm

Tak to je skvělé, že sem za tebou tvůj přítel přijde. Doufám, že se s ním přijdeš ke mně pochlubit +uculí se+ Sídlo sice mám, ale celé východní křídlo jsem přenechala svému bývalému, abych měla od něj pokoj. Ale stejně se neustále rozhlížím na všechny strany, jestli na něj náhodou někde nenarazím. Nechce pochopit, že už ho nechci. Je to jeden z důvodů, proč se tady už necítím tak bezpečně a šťastně jako dřív. Další důvod je, že se možná budu stěhovat. Ne moc daleko. Pokud k tomu dojde, Orlík budu dál využívat jako své letní sídlo.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 5:12 pm

A co nějaké bezpečnostní zařízení? To by nepomohlo? Sice nevím jaké tady máte prostředky, ale určitě by to šlo nějak vyřešit. +rozhlédne se kolem+ Není škoda tohle opustit kór když jsi to budovala? A to už máš vyhlídnuté nějaké hezké místo?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 5:37 pm

Bezpečnostní zařízení nepotřebuji +nakloní se k ní a zašeptá, kdyby náhodou měly zdi uši+ Mám svého ochránce +opět se opře do pohovky a mluví zase normálním hlasem+ Ale já to tady neopouštím. Nadále budu tady, jen ne tak často, jako doteď. Mám vyhlídnuté moc hezké místo. Ale hlavní je, že tam nebudu sama. Většinou. A co je úplně nejdůležitější, s kým tam budu.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 5:40 pm

Aha +pokývá hlavou+ Ale i přesto. +napije se+ A jak ty jsi se vlastně dostala sem. To jsi zde vyrůstala nebo jsi odjinud jako já?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron