Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 9:57 pm

Regulus: Nic se neděje. +usměje se a stisne mu ruku+ Neferet Nefertari. Ráda Vás poznávám.
Styx: Takže já půjdu. +rozhodne se, když vidí jak se tváří+ Stav se někdy na Mýtince nebo se stavim já, to je jedno a budeme pokračovat.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát říj 30, 2009 10:08 pm

Neferet, počkej ještě chvilku, bav se zatím s Tonym, omluv mě, prosím, hned se ti budu věnovat
Regulusi, pojď, prosím, se mnou vedle

(Regulusi, budeme pokračovat v LOŽNICI SE ZIMNÍ ZAHRADOU)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát říj 30, 2009 11:10 pm

Neferet: Moc mě těší, že vás zase vidím, slečno °usměje se na ni, skloní se a políbí jí ruku°

Styx: Nebuď na mně pořád tak zlá, aspoň před hostem se na mně usmívej °ušklíbne se, přistoupí k ní a taky jí políbí ruku° Nešmíruji, jen jsem zaslechl hlasy, tak jsem nahlédl. Ale byl jsem na svém území °usměje se°

Regulus: Když vejde cizí člověk, podívá se na něj a pozná v něm starého přítele a kolegu smrtijeda, kterého neviděl dvacet let, chce se s ním uvítat, jak ale uvidí, že se mu Styx vrhla do náruče, zarazí se, ruce se mu zatnou v pěst, v očích se mu nebezpečně zablýskne a tvář se mu zatáhne mračny°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Regulus Black » pát říj 30, 2009 11:37 pm

Antonin Dolohov: Když ho uvidí, ost ho to překvapí a pokývne mu hlavou s neitrálním výrazem a pka odejde*

Neferet: Rád jsem vás poznal slečno*usměje se* doufám, že si budeme moct někdy popovídat*nepatrně se jí pokloní*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 11:55 pm

Styx: V pořádku, počkám. Zatím mám času dost.
Regulus: Potěšení je i na mé straně. +usměje se a sleduje jak odchází+
Antonin Dolohov: Takže Vy bydlíte zde? +otočí se k němu a když se mu podívá do tváře, trošku jí zatrne, posadí se a napije se džusu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob říj 31, 2009 12:36 am

°trochu se vzpamatuje z prožitého šoku, sedne si na pohovku a naleje si dvojitou skotskou, kterou hned kopne do sebe° Ano, slečno, bydlím zde. Bohužel °snaží se tvářit mile, ale je otřesen a snaží se to neúspěšně skrývat° Nečekal bych, že vás tady uvidím, jsem překvapen. Nevěděl jsem, že se se Styx znáte
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob říj 31, 2009 12:48 am

Popravdě, je to jen pár hodin co se známe. +usměj se+ A nějak jsme si padly do noty. +napije se+ Říkáte bohužel, tak proč jste se zde ubytoval? +podívá se na něj a všimne si výrazu jeho obličeje+ Pokud se necítíte dobře pochopím, když se půjdete projít na čerstvý vzduch, třeba by Vám pomohl.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob říj 31, 2009 12:48 pm

Já nejsem zde ubytovaný, je to můj vlastní dům, jsem tady doma. A „bohužel“ proto, že díky tomu jsem měl teď příležitost vidět to, co jsem vidět neměl °nalije si další pití° Nepotřebuji čerstvý vzduch, nejsem žádná slečinka. Nic, co by nespravil alkohol a řádná dávka sebeovládání °ve tváři se mu zračí sebevědomí a tvrdost, z očí mu ale sála velká bolest, vypije další skleničku a trochu se mu uleví° Jdete na indický večírek, slečno? °snaží se přejít na jiné myšlenky a nejlépe zcela zapomenout°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob říj 31, 2009 12:54 pm

Omouvám se, nechtěla jsem Vás rozčílit. +řekne a bezmyšlenkovitě pohladí Eset+ Ano jdu. Jsem docela zvědavá jak to tam bude vypadat. Prý je tam nádherné prostředí. A co vy jdete?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob říj 31, 2009 12:59 pm

Já se omlouvám, že jsem tak vyjel °políbí jí ruku na usmířenou a nalije si další whisky°Ano, já jdu na ten večírek, nemohu si jej nechat ujít. Ten poslední se mi moc líbil °otáčí se stále ke dveřím, za kterými zmizela Styx s tím...°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron