Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 8:34 am

+mile se usměje, když jí políbí ruku a pokývá hĺavou+ Chápu. Nedělejte si s tím starosti. Nic se nestalo. +vezme si džus+ Každá takováto rasa má svoji minulost. Některá je méně zajímavá některá více. +pokrčí rameny+ Nevím jak je to tady u Vás. Snažila jsem se najít nějaké informace, abych zjistila jak to s nimi zde je, ale nenašla jsem nic. +promne si kořen nosu+ Kdyby jen za lidstvo ... Ale nechme toho co nějaké zábavnější téma. Samozřejmě pokud Vás ještě něco zajímá klidně se zeptejte, ráda odpovím. +zamyslí se+ Jdete na tu narozeninovou oslavu na Wildaranu nebo nemáte narozeniny rád?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 9:31 am

V tom vám bohužel nepomohu, ale vážím si toho, že jsem to právě já, komu jste se svěřila, přestože mě neznáte °zadumá se° Čím to vůbec, že jste si vybrala právě mne za zpovědníka? Nevypadám moc důvěryhodně °usměje se° Rád bych na tu oslavu šel, až příliš dlouho jsem byl izolovaný od společnosti, tak teď chci využít každou příležitost pobavit se. Neznám den, kdy mě Pán zase povolá do další akce. V mém rizikovém zaměstnání nikdy nevím, jestli přežiju do zítřka
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 12:52 pm

Čím to je? +pokrčí rameny+ To kdybych věděla. Říkejme tomu třeba dejavu. Když jsem Vás poprvé viděla nějak jsem věděla, že Vám můžu věřit. +usměje se+ Já posuzuji lidi podle jiných měřítek než ostatní. Nejspíš se na mě podepsal neustálý kontakt s upíry. +pokrčí rameny+ Tak to se tam uvídme a taky Vám to schvaluju. Vyrazíte mezi lidi a možná přijdete na jiné myšlenky. +uměje se mile+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 1:41 pm

Tak to mě těší, že jsem vzbudil vaši důvěru. Jste asi jediná °ušklíbne se, vezme si sklenku a znovu se napije, dobře skrývá své vnitřní rozpoložení a nedává ničím najevo, jak mu ve skutečnosti je mizerně° Takže vy jdete na oslavy taky? Tak to se tam možná opravdu uvidíme, jestli se tam neztratíte v tom množství lidí °usměje se° Vím, co takové večírky obnáší, kdysi jsem nevynechal ani jediný °zahledí se nostalgicky do neurčitého bodu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 1:50 pm

Určitě nebudu jediná. +řekne trochu konejšivě+ Hmn, jenom musim zrealizovat nápad na dárek. +pokývá hlavou+ Nepovídejte. A nebo víte co. Řekněte mi o nějakém ať vím co můžu čekat. +usměje se+ Tedy pokud chcete.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 7:57 pm

Je těžké říkat, co můžete očekávat od večírku. Každý je jiný. Byl jsem na takových, ze kterých jsem velice brzy utekl, nudných, snobských. Většina z nich ale byla zábavná, protože hostitelé dokázali večírek výborně zorganizovat, každý se bavil, nikdo se nenudil. A o vyhlášených smrtijedských večírcích vám ve vašem zájmu radši ani nebudu vyprávět, vymyká se to zcela všemu, co si jen dokážete představit °ušklíbne se a tajemně se na ni podívá°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 8:30 pm

Tak to doufám, že tenhel budte zábavný. +usměje se+ Opravdu? +řekne a trochu se k němu nakloní+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 8:47 pm

Taky v to doufám, rád bych si užil a dohnal vše zameškané, než zase zmizím ze světa °když se k němu nakloní, trochu ho to překvapí, ale neodtáhne se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 8:52 pm

+jelikož to vypadá, že se o jejich večírcích nerozpovídá, obrátí řeč jinam+ A už máte vybraný dárek? +zeptá se a opět se opře+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 9:18 pm

Nekupuji dárky. Nikdy jsem to nedělal a nepovažoval jsem to za důležité. Svůj zájem a city dávám najevo docela jiným způsobem, než si někoho uplatit dárkem. Možná i to je příčinou, proč mě Styx odmítá, ona je romantická a potrpí si na to °na chvíli se odmlčí° Dal jsem na vaši radu a koupil jsem jí i proti svému přesvědčení dárek °řekne potichu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron