Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 9:21 pm

Opravdu? +usměje se mile+ A jak se jí líbil? +zeptá se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 03, 2009 11:26 pm

Myslím, že se jí líbil. Nečekala to, nikdy jsem jí nic nedal a hodně ji to překvapilo. Daroval jsem jí smrtijedský náhrdelník s černým broušeným kamenem. Má kouzelnou moc ochraňovat svého majitele proti některým nebezpečným kletbám. Slušel jí... byla... nádherná... °řekne potichu, pak na ni trochu smutně pohlédne° Děkuji za vaši dobrou radu, slečno Neferet, i když nemyslím, že splnila svůj účel
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 03, 2009 11:34 pm

Musel být nádherný. +usměje se+ Nemusíte za nic děkovat, ráda jsem poradila. +když uvidí jeho smutný úsměv její úsměv zmrzne+ To je mi líto. Co budete dělat teď? +podívá se na něj a v očích se jí zračí účast+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 04, 2009 9:44 pm

Ano, stál mě celé jmění. Ale na penězích mi nezáleží. Na ničem mi nezáleží. Jedině na ní °pohled mu změkne a podívá se na ni° Čím to je, že vám svěřuji věci, které bych nikdy nikomu nepřiznal? Máte na mne zvláštní vliv, Neferet °usměje se°Povraždit muže v jejím okolí, i když bych to s chutí udělal, mi její lásku nevrátí. Naopak, ztratil bych ji úplně. Takže... co budu dělat? Sám nevím. Čekat a doufat? Zapomínat? Co myslíte...
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » stř lis 04, 2009 9:55 pm

+měkce se usměje+ Tak na to Vám bohužel neodpovím. Jen doufám, že ten vliv je alespoň dobrý. +trochu posmutní+ Nevím. Já Styx neznám jako Vy +zamyslí se+ vlastně pořádně neznám ani Vás. +pokrčí bezradně rameny+ Možná by jste si měl odpočinout. Skrýváte to velice dobře, ale přesto vidím, že Vás to uvnitř ničí. S jistotou Vám můžu pouze říct, že jestli Vás to uvnitř zničí nebude už cesty zpět. Pročistěte si hlavu a možná pak uvidíte všechno jasněji. +odmlčí se+ Bohužel nevím jak bych Vám mohla pomoci. Pokud budete o něčem vědět, řekněte a já se vynasnažím, abych Vám co nejlépe pomohla.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 04, 2009 11:03 pm

Omlouvám se, že vás tady nudím svými city ke Styx, ale pomáhá mi to svěřit se s tím někomu. Dusit to v sobě - věřte, nebo ne - bolí. Sám sebe nepoznávám °nakloní se dopředu, aby byl k ní blíž°Neznáte mě, to je pravda, ale to se dá lehce napravit °pousměje se° Samozřejmě beru ohled na to, že máte přítele. Nechci zneužít vaší důvěry
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » stř lis 04, 2009 11:14 pm

Nemusíte se omlouvat. Není za co, jsem ráda, že Vám můžu alespoň nějak pomoci. +usměje se+ Opravdu? +usměje se a také se trochu nakloní+ Přítele +povzdechne si+ Je to mnohem složitější. +zesmutní a trochu se zahledí do dálky+ On je to takový přítel nepřítel. +usměje se smutně+ Ale s tím Vás nebudu zatěžovat. +vzpamatuje se a opět se usměje+ Takže si nedělejte starosti s tím, že byste zneužíval mojí důvěry.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 04, 2009 11:46 pm

Mám to brát jako výzvu? °usměje se a oči mu lišácky zasvítí, když se k němu taky nakloní, jsou si blízko, jako nikdy předtím° Jste krásná
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » stř lis 04, 2009 11:48 pm

Možná. Co myslíte? +zářivě se na něj usměje a v očích jí problesknou hvězdičky+ Vy taky nejste k zahození.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 05, 2009 4:16 pm

Máte odvahu °usměje se pobaveně, když si všimne její probouzející pozornosti° Co myslím? °přiblíží svůj obličej těsně k jejímu a dá jí šanci ucuknout, kdyby měla nějaké zábrany°Myslím, že jsem vzbudil váš zájem °hledí jí zblízka do očí°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron