Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv lis 05, 2009 5:38 pm

+usměje se, a když se k ní ještě víc přiblíží začne být trochu nervózní, ale nenechává na sobě nic znát+ Možná, že ano. +zašeptá+ Ale měl byste si více promýšlet co děláte, aby Vám to ještě víc nepřitížilo. +řekne a opětuje jeho pohled+ Nerada bych zhoršila Vaši situaci.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 05, 2009 8:10 pm

Moje situace už horší být nemůže, slečno °řekne potichu° Vím, co dělám °v očích mu zajiskří a najednou se přitiskne na její rty a s vášní ji políbí°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv lis 05, 2009 8:32 pm

+když v jeho očích zahléne jikry neví co to má znamet. Pochopí ve chvíli když přitiskne svoje rty na její. Namoment opětuje polibek než se vzpamatuje, a jemně polibek přeruší+ Věřte, že hůř může být vždy. Vím o čem mluvím. +řekne a pohladí ho po tváři+ Nechci být ta, která Vám ještě víc přitíží. +usměje se omluvně a pomalu se začne narovnávat+ Mimo to vůbec Vás neznám a nechtěla bych zkazit, tak hezky začínající přátelství. +zašeptá+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 05, 2009 9:13 pm

°když Nef odpoví na jeho polibek líbáním, chvíli si jej užívá, než že odtáhne° Odpusťte, ale neodolal jsem. Jsem muž °usměje se omluvně° Nechci to zkazit °vezme její ruku, políbí jí do dlaně a pak se opře do svého křesla, vezme si skleničku skotské a napije se a chvíli ji pozoruje° Máte nádherný přívěšek °sleduje kapku krve na jejím řetízku°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv lis 05, 2009 9:19 pm

+měkce se usměje+ Nic se neděje. Kdyby ano určitě byste to poznal. +chvíli na něj hledí a když poznamená, že má nádherný přívěsek, automaticky na kapku krve sáhne a vezme jí do prstů+ Děkuji. +zamyslí se+ Je po matce. U nás ho nosím kvůli tomu, kdyby se mi vymkla síla nebo bych jí použila moc a to by mě vysílilo, takže bych se ocitla v .... situaci, ve které bych se nemohla bránit. Ten přívěsek okolo mě utvoří jakousi bariéru, která propustí jen někoho.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 05, 2009 11:39 pm

Zdá se mi, že disponujete docela velkou sílou. Měl bych si dát pozor °usměje se a pozoruje ji přimhouřenýma očima° Vážně má takovou moc? Jak si mám tedy vysvětlit, že mě před chvíli pustil až tak blízko k vám?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 10:49 am

Síla je to vkutku velká, ale je hodně velký problém jí použít. Když už ji použiju tak pouze zapojím jenom její část, ale i tak je to někdy vyčerpávající a mimo to pokud jí plně neovládnu a přesto jí použiju nebo se mi prostě vymkne z rukou, vždycky se něco stane. +usměje se smutně+ Nemusíte mít strach. Můžu Vás ujistit, že nemám v plánu Vám v budoucnu ublížit. +usměje se a přikývne+ Nejspíš proto, že mi nehrozilo žádné nebezpečí a že jsem nebyla nijak .... oslabena, abych se mohla popřípadě bránit.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 5:36 pm

Tak to mi spadl kámen ze srdce, že mi nechcete ublížit °zasměje se pobaveně° Asi bych se měl jako smrtijed začít bát tak křehké dívky. Jde z vás opravdový strach °řekne s vážnou tváří, koutky úst mu ale cukají° Nemusíte se mě bát. Ublížil jsem hodně lidem a zabil jich ještě víc, vám bych ale nedokázal zkřivit vlas na hlavě
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 5:46 pm

Tak to byste se mě měl rozhodně začít bát. Já jsem totiž strašně zákeřná. +zasměje se a když si všimne jak mu cukají koutky hodí po něm nějaký polštářek, který někde nahmatala+ To je dobré vědět, alespoň mam šanci, že mi ten polštářek nehodíte zpátky. +usměje se šibalsky+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 6:05 pm

O polštářové bitvě řeč ale nebyla, na tu se můj slib nevztahuje °brání se, popadne polštář a hodí jí ho zpátky° Přesto si dávám velký pozor, abych vám při ní nezkřivil ani ten vlásek °usměje se vesele°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron