Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 6:11 pm

Ksakru to abychom příště stanovili nějaký podmínky. +zasměje se, když chytne polštář, který okamžitě letí zpátky+ Tss, o moje vlasy se nebojte, to napraví hřeben. +směje se a už letí další polštář, nejspíš má v plánu ho polštářema úplně zavalit+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 7:48 pm

°zvedne ruce k tváři, aby se bránil náletu polštářů, které se na něj sesypaly° Kdo by to do vás řekl, že oplývate tak dokonalou válečnou strategií? °směje se a všechny polštáře jí rychlostí blesku vrací zpátky, že se Nef nestíhá uhýbat°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 8:00 pm

A to jste ještě neviděl všechno. +směje se+ Á sakra. +řekne, když uvidí tu spoustu polštářů, které se k ní vrací+ Áááá. +směje se a snaží se uhýbat, ale nějak jí to nejde, tak vyskočí na nohy a snaží se uhýbat vestoje+ Měl byste vědět, že se jen tak nevzdávám. +usmívá se a snaží se mu vracet polštáře zpět, i když výrazně nestíhá, tak si pomáhá tak, že si zvedá polštáře ze země pomocí síly, aby se nemusela zbytečně ohýbat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 8:30 pm

Spotřebujete všechnu svou energii a pak budete bezmocná °směje se° A vydaná mi napospas °zavrčí a stáhne ji z legrace sebou do polštářů°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 8:36 pm

O moji energii si starosti nedělejte, zatím jí mam dost. +směje se a dopadne mezi polštáře+ Možná někdy jindy, ale dneska rozhodně ne. +zasměje se, v očích jí zableskne a na potvrzení svých slov se snaží zjistit jestli je lehtivý+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 9:15 pm

Máte energie opravdu na rozdávání °pousměje se, když ho začne lechtat° Tohle musíte zkoušet na někom jiném, nejsem lechtivý. Tedy alespoň ne tam, kde mě lechtáte vy °vezme ji za zápěstí a odtáhne jí s úsměvem ruce pryč°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 9:21 pm

+sedne si na paty+ Škoda. +usměje se a rozhlédne se kolem+ Téda to je binec. +řekne, když uvidí ten nepořádek, který způsobili a přemýšlí nad tím, kde se tady vzalo tolik polštářů+ Měli bychom to uklidit. Kdyby někdo přišel mohl by si myslet, že jsme zešíleli. +sáhne si na hlavu a když zjistí, že je totálně rozcuchaná usměje se a pokývá hlavou+ Jo, přesně tak, že jsme se zbláznili a pak se budu muset učesat, abych Vás nestrašila ve snech.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 06, 2009 10:33 pm

°taky se rozhlédne a zasměje se° Tak to vypadá, jako kdybychom tady divoce řádili. A my jsme si přitom jen slušně povídali, že ano? °usměje se° Co by si pomyslela Styx, kdyby sem teď vešla? °mávne hůlkou a všechny polštáře se vznesou zpátky na své místo° Mne strašit? °zašklebí se°Mne jen tak neco nevystraší. Vám to ale sluší, i když jste rozcuchaná °přistoupí k ní a trochu jí pomůže upravit účes°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát lis 06, 2009 10:47 pm

A co jiného bychom měli dělat? +usměje se nevinně+ Nejspíš to, že jste se musel zbláznit. +uznale pokývá hlavou, když Tony máchnutím hůlky všechno uklidí+ A koho jiného bych měla strašit, když jste tu jenom Vy. +ušklíbne se, když poznamená, že jí to i tak sluší a snaží se trochu zcivilizovat+ Děkuji za pomoc. +usměje se když se jim společnými silami podaří dát její účes dopořádku+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob lis 07, 2009 11:00 am

Napadá mě spousta věcí, po kterých by to tady vypadalo tak, jako teď °s úsměvem° Nebudeme tady ale dělat Styx nepořádek, i když jsem se u toho skvěle odreagoval °když poslední polštářek dopadne na své místo, Tony padne rozpustile do nich s roztaženýma rukama a poplácá vedle sebe dlaní k vybídnutí, aby si taky sedla° Došlo mi, že se mě snažíte rozptýlit a jsem vám za to vděčný °řekne potichu, vykouzlí bílou růži a zasune ji do jejích vlasů°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron