Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob lis 07, 2009 11:53 am

Tak to ráda slyším, že jste se alespoň odreagoval. +řekne a s úsmějve sleduje jak Tony padne do polštářů, když jí ale vybídne aby se přidala, kecne si vedle něj, když jí dá bílou růži do vlasů, trochu rozpačití a usměje se+ To nemuselo být. Dělám to ráda. +špitene+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob lis 07, 2009 1:13 pm

Ráda utěšujete lidi? Anebo ráda utěšujete... mne? °ušklíbne se trochu sebevědomě° Nevím, jak to cítíte vy, ale já jsem moc rád, že jsem si tehdy přisedl k vám u baru na tom večírku. Našel jsem ve vás spřízněnou duši. O co bych přišel, kdybych vás nepoznal °usměje se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob lis 07, 2009 1:27 pm

Neumím utěšovat lidi. Když si vzpomenu na to jak jsem se snažila naposledy utěšit jednu vdovu ....+zakroutí hlavou+ raději nevzpomínat. Takže jestli se mi Vás daří rozptýlit, nespíš to bude v tom, že jde o Vás. +usměje se a pokývá hlavou+ Také jsem ráda, že jste si přisedl. +usměje se s porozuměním a zakručí jí v žaludku a tak doufám, že si toho nevšiml+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob lis 07, 2009 4:32 pm

Vdovu? °vesele° Povídejte, to mě zajímá, jak se utěšují vdovy °uslyší zakručení a přisune k ní servírovací stoleček, který tam je už od začátku připravený, jen si vybrat° Nemáte hlad? Skřítci připravili spoustu dobrot, vyberte si něco dobrého °počká, až si vybere a sám si vybere ostré jednohubky, které má moc rád°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob lis 07, 2009 4:47 pm

Ehm, no trošku. Děkuji. +řekne a vezme si slibně vypadající chlebíček+ Jak se utěšují vdovy. No popravdě to do dneška nevím. Její muž zemřel, když pracoval u nás na panství a naší povinností bylo jí to šetrně oznámit. Což se mi docela podařilo až na to, že chudák žena začala dost plakat. Což jsem samozřejmě čekala a bylo to pochopitelné, a tak jsem se jí snažila utěšit jenže to bylo horší a horší. +zakroutí hlavou+ Kdyby tenkrát nepřišla matka myslím, že by to s ní nedopadlo dobře. Jó to kdyby šlo o bandu rozzuřenejch upírů, tak to by byla jiná, ale vdovy ne.+trochu si ukousne a spolkne sousto+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » sob lis 07, 2009 5:57 pm

Bandu rozzuřených upírů? Vy umíte krotit rozzuřené upíry? °zeptá se překvapeně a úplně přestane jíst°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob lis 07, 2009 6:08 pm

+překvapeně zamrká a přikývne+ Alespoň u nás. +pokrčí rameny+ Párkrát jsem musela. Je to jedna z věcí kterou musím zvládnout hned vedle boje s mečem, znalosti veškeré známé historie, efektivního použítí mojí síly a diplomacie. +vypočítává a pak zakroutí hlavou+ Ale je toho mnohem víc a na všechno si teď nevzpomenu. +usměje se nevinně+ Copak nechutná? +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 08, 2009 10:29 am

Nikdy bych neřekl, že by upír, a to ani nemusí být rozzuřený, poslouchal smrtelníka °usměje se a pokračuje v jídle° Jak se krotí upíři? Taková informace by se mi mohla v mém řemesle hodit °ušklíbne se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned lis 08, 2009 11:27 am

No, já nejsem normální smrtelník. +usměje se rozpačitě+ U nás mi moje postavení dá docela dost, takže mě jedna část upírů poslechne už jen kvůli tomu, že mám ten titul a tu druhou část musím přesvědčit, že jsem přinejmenším rovnocená. +usměje se+ Krocení upírů není jednoduché. Nejdřív zapojíte diplomacii a když nepomůže použiji Streams. +ušlíbne se na oplátku+ Ale nejsem si jistá jestli Vám to k něčemu bude, když nemáte přinejmenším Streams. A mimo to tady to bude určitě jinak. +řekne a dojí chlebíček+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 08, 2009 2:52 pm

°zaujatě ji poslouchá a pak se na chvíli zamyslí° Mohl bych se vás něco zeptat? °chvilku váhá, zda mu takové něco vůbec prozradí, ale pak pomalu vysloví° Jste upírka?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron