Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned lis 08, 2009 3:05 pm

+zasměje se, když se jí zeptá zda je upírka+ Ne nejsem. +usměje se omluvně+ Můj otec byl sice upír +připustí neochotně+ ale jediné co jsem po něm zdědila jsou prý oči. Žádné jiné vlastnoti upíra v sobě nemám. +pokrčí rameny+ Nejspíš to má něco společného s tím, že moje matka byla také Lidskou královnou upírů a díky jí za to. Nechtěla bych se živit krví a vyjít ven pouze v noci. +usměje se+ Sice je jejich rychlost a sílá lákavá, ale to dokážu hravě vyrovnat pomocí Streams.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 08, 2009 9:47 pm

°překvapeně se na ni zadívá° Takže vy jste potomek upírů... hm... vzácné dědictví °řekne uznale° Mohla byste mi vysvětlit, co to je to... Streams? Pořád to od vás slyším a popravdě, nerozumím tomu
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned lis 08, 2009 10:10 pm

Upíra. +opraví ho s úsměvem+ Matka byla člověk až na to, že byla Lidksou královnou upírů. +usměje se+ Ale jistě. Streams u nás říkáme síle kterou ovládá Lidský král upírů, síle, kterou ovládám. +usměje se+ Tahle síla je ukrytá v podvědomí určitého nositele. Když se do svého podvědomí podívám, tak vidím jakási lanka, která proudí různými směry a rychlostmi. +snaží se to vysvětlit+ Na to abych jí mohla použít musím lanka přinutit, aby dělaly to co já chci a tím tu sílu můžu využít. Abych Streams mohla na něco použít musím jí dostatečne ovládnout a udržet proud lan, když se mi vymknou z ruky vždycky se něco stane. Někdy začne hořet stoh, jindy začne z ničeho nic hřmít, je to různé podle toho jak velkou sílu jsem chtěla použít. Plus musím ještě přičít vyčerpání po použití síly, ale to se dostaví jen málo kdy, většinou při hodně velkém použití Streams. Sama přesně nechápu jak to funguje. +pokrčí rameny+ Když potřebuju něco udělat, prostě vím jak mám sílu nasměrovat.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 09, 2009 7:59 pm

Jde z vás úplně strach °z legrace si od ní jakoby odsedne, pak se ale na ni usměje a přisedne si k ní hodně blízko a lehce si položí ruku kolem jejích ramen° Vážím si toho, že jste mi tohle všechno svěřila. Ví tohleto o vás ještě někdo tady? °mne si levé předloktí, které ho začíná trochu svědit°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 09, 2009 8:10 pm

+když hraje, že si od ní odsedává vesele se na něj zamračí+ Snad to nebude tak zlé. Že by ze mě měl Smrtijed strach? +usměje se a když se k ní přisune blíž a položí jí ruku kolem ramen, začne se, což je pro ni nezvyklé, cítit v bezpečí+ Ne, nikdo jiný o tom neví. +všimne si toho, že si mne předloktí+ Děje se něco? +zeptá se a kývne k levé ruce+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 09, 2009 8:22 pm

V tom případě si toho opravdu moc vážím, že jsem jediný, komu jste se svěřila. U mne bude to vaše tajemství v bezpečí, neprozradím to ani při mučení svému Pánovi °zasměje se a cítí se najednou lépe, smutná nálada, kterou se snažil celou dobu skrývat, ho nadobro opustila° Tohleto? °kývne na předloktí° Toho si nevšímejte °zvážní°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 09, 2009 8:29 pm

Děkuju Vám. +velice mile se usměje+ Jen, aby Vás to nestálo život. To bych nerada. +usměje se+ Dobře, když nevšímat tak nevšímat. +řekne, když vídí jak zvážněl, sáhne na stolek s jídlem a vezme z něj chlebíček a jednohubku, kterou si předtím dal Tony+ Chcete? +usměje se a jednohubku mu strčí do ruky, pohodlně se o něj opře+ Kdyby Vám to vadilo, tak křičte. +usměje se a pustí se do chlebíčku+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 09, 2009 8:57 pm

Nebojte se, já si svůj život dovedu ochránit °ujistí ji° Tyto skvělé jednohubky neodmítnu nikdy. Náš kuchař je umí bezkonkurenčně. Je to jedna z věcí, po kterých se mi na misi moc stýskalo °otevře pusu, aby mu tam mohla jednu šoupnout° Vůbec mi to nevadí, jen si udělejte pohodlí podle libosti. Rád vám posloužím místo polštáře °usadí se do pololeže polosedě, aby měli co největší pohodlí a obejme ji kolem paží°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 09, 2009 9:02 pm

Hmn, tak to abych je taky ochutnala. +usměj se, trošku se zavrtí, aby si udělal lepší pohodlí a na klín si nechá připlachtit talířek s jednohubkama, jednu strčí Tonymu do pusy a druhou si vezme ona, hned jak sní chlebíček+ Hmn, fakt jsou dobrý. +usměje se a žvejká jídlo+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 10, 2009 1:50 pm

°nechá se krmit a otvírá žádostivě pusu na další a další sousta a vychutnává si pochoutku° Takhle jsem se už hodně dlouho neměl. Mám pohodlí, jsem krmen skvělým jídlem a ještě mi společnost dělá krásná žena. Už mi ke štěstí skoro nic nechybí °usměje se a strčí jí do pusy taky jednu jednohubku°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron