Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 10, 2009 5:31 pm

+směje se, když vyžaduje další sousta+ S tou krásnou ženou bych to moc nepřeháněla. Důležitý je to slovo skoro. +zamyslí se+ Už to mám. +řekne a nechá přilevitovat whisky nebo co to pije a podá mu ji+ Lepší? +usměje se mile a přijme od něj jednohubku+ Fakt jsou dobrý. +zahuhlá a spolkne sousto+ Pardon. +omluví se, že mluvila s plnou pusou+ Jsou fakt dobrý. +zopakuje+ Dostanete úkol a to vyřídit kuchaři, že se mu moc povedly. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 10, 2009 6:10 pm

Já to ale tak vidím. Krásná, milá, příjemná °pousměje se a když se mu v ruce ocitne jeho oblíbená whisky, rozzáří se° A navíc chytrá. Objevila další z mých slabosti °ušklíbne se a hned si naleje sklenku a hodí do ní pár kostek ledu z nádoby na stolečku° Tohle nikdy neodmítnu. Mohu vám nabídnout k ochutnání? Je výborná. Opravdu. Zdá se mi, že máme stejné chutě °usměje se a nabídne jí svou sklenku k ochutnání°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 10, 2009 6:22 pm

+mile se umívá+ Proč ne. +řekne a vezme si od něj skleničku+ Budu Vám věřit. +řekne a ochutná whisky, trochu se zašklebí, usměje se a vrátí mu jí zpět+ Tak pokud jde o tyhle chutě. +odmlčí se+ Musím Vám s lítostí oznámit, že se neshodujeme. +usměje se+ Není to špatné, ale raději zůstanu u svých džusů a červeneho vína.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 10, 2009 8:42 pm

°sleduje ji, jak se ušklíbne, když ochutná skotskou a zasměje se její grimase° Když ji pijete poprvé, tak vám vypálí ústa a spálí krk a máte pocit, že vám perforovala žaludek °usměje se, přiloží sklenici k nosu a nasaje odér whisky° Podruhé už cítíte vůni sladu a ovoce a když tento ušlechtilý nápoj popřevalujete labužnicky na jazyku °názorně předvede° pak teprve si vychutnáte tu jeho delikátní, rafinovaně nezaměnitelnou chuť. Příjemně vás zahřeje v žaludku a rozproudí krev v žilách. Zlepší vám náladu a zbaví vás zábran °upozorní a chvíli ji upřeně pozoruje, pak se znovu napije° Škoda, že vám nechutná
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte lis 10, 2009 8:56 pm

To je přesný. +řekne, naslouchá jeho výkladu a sleduje každý jeho pohyb, přitom se usmívá+ Dejte to sem. +usměje se a vezme mu skleničku z ruky+ Druhej pokus. +upozorní ho vesele a pak zvážní, řídí se jeho pokyny, přičichne si ke skleničce, trochu upije a převaluje chvíli na jazyku a přemýšlí o jeho slovech, nakonec polkne a snaží se přemoct ušklíbnutí, což se jí samozřejmě nepovede+ Bohužel moje chuťový buňky jsou proti. +usměje se omluvně a vrátí mu skleničku zpět+ Ale koukám, že se ve whisky vyznáte.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 11, 2009 5:52 pm

°směje se jejím pokusům o vychutnání si lahodného moku° Nebudu vás už trápit, když vám to nechutná °vezme jí sklenku z ruky° Ale s whisky se dá i nádherně hrát °ušklíbne se lišácky° Měl bych se vyznat °odpoví na její postřeh° Moje rodina totiž vlastní palírnu ve Skotsku °přisedne si k ní blíž° Když nemáme společné chutě na pití, co jídlo? Co vám chutná?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » stř lis 11, 2009 6:01 pm

Hrát? +zeptá se nechápavě+ Hmn. Slyšela jsem, že ve Skotsku je krásně. +usměje se mile+ Jídlo? Nó nejraději mám asi +zamyslí se+ hezky propečené kuře s krásně křupavými brambory. +usměje se+ Jo a taky čokoládu. A co Vy?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 11, 2009 7:29 pm

Vymysleli jsme kdysi se Styx takové zajímavé hrátky, ale ty bychom nemohli provozovat spolu °ušklíbne se° Ano, Skotsko je nádherná země. Pocházím odtamtud °poslouchá, co má ráda a pak máchne hůlkou a před ní se objeví stříbrný tác s do zlatova propečeným kuřetem a brambůrky° Já miluji steaky. Jen mírně propečené, uvnitř krvavé. A nepohrdnu ani křepelčím masem °zalízne se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » stř lis 11, 2009 8:42 pm

Tak to bychom určitě nemohli. +oplatí mu ušklíbnutí a pokývá hlavou, když jí řekne o Skotsku+ Teda. +zazáří jí oči, když se před ní objeví stříbrný tác+ Musim přiznat, že se mi s Vámi líbí čím dál tím víc. +usměje se+ Takže steaky. Hmn. Bohužel Vám je nedokážu přičarovat. +zamyslí se a pak se usměje+ Ale až mě někdo pustí do kuchyně můžu Vám slíbit, že Vám nějaký připravím.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Společenský sál

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 12, 2009 3:29 pm

Tak to mě těší, že je vám se mnou dobře. Málokdo tohle může říct °ušklíbne se° Beru vás za slovo. Až dojíte tohle křupavé kuřátko, zavedu vás do kuchyně, abyste mi ukázala své dovednosti °usměje se a taktně se vzdálí do kuchyně, aby mohla v klidu jíst°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron