Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Společenský sál

Příspěvekod Neferet » čtv lis 12, 2009 3:38 pm

Dobrá, ale musím Vás upozornit, že až ochutnáte steak ode mě už Vám nebude žádnej jinen chutnat. +zasměje se a sleduje jak odchází, poté se pustí do slibně vypadajícího kuřete a ani jí to netrvá moc dlouho a má snědeno, otře si rty do ubrousku, složí příbor a rozhlédne se kolem, odloží tác s talířem na stolek a začne přemýšlet, co by měla Tonymu udělat dobrého jestli jí opravdu vezme do té kuchyně, jak řekl+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon lis 23, 2009 10:22 pm

+odvede z přijímací haly sem Et a fatu, vybídne je, ať si hačnou, místa je tam dost a zavolá na skřítka, který přiveze servírovací stolek s dobrotami a pitím+ Tak si nejdřív vyberte, co budete pít a jíst. Jistě vám cestou vyhládlo +usměje se a uhostí je+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte lis 24, 2009 5:55 pm

Styx: díky. jak se člověk jednou přemístí, má hlad, jakoby šel pěšky, že? sedne si na pohodlné křesílko a okukuje dobroty
fatima: tak předej hostitelce pozornost, recitovat nemusíš...
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » úte lis 24, 2009 6:01 pm

Styx: nic si z Et nedělej, je trochu nastydlá a leze jí to na mozek.
ušklíbne se na Et a zavrtí nad ní hlavou.
a pak odněkud podá Styx kytku a pěknou dřevěnou bedýnku s výběrem chilského Carmenere

Obrázek
Obrázek

to máš za to! užij si to! - to byl velmi volný verš :D
a já bych si dala pro začátek něco na zahřátí - nejdřív čaj a pak něco ostřejšího.
a pro Et asi aspirín a hadr na hlavu...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte lis 24, 2009 7:22 pm

Et: Přemístění kolikrát znaví víc než pochod. Už se ti někdy stalo, že jsi měla pocit, že jsi něco ze sebe nechala na předcházejícím místě? Mně každou chvíli +zasměje se a vybídne ji, aby neokukovala a rovnou brala+

fata: Díky, udělaly jste mi dárky velkou radost +květy hned putují do vázy, víno do ruky+ A ta kulturní vložka byla dokonalá. To ty sama? +mrkne na ni a prohlíží jednu etiketu za druhou+ Hm, kvalita +pokyne a skřítek už nese čajovou konvici a šálky, čaj a cukr+ Ochutnáme rovnou? Anebo chcete něco z mých sklepů? +ukáže na výběr akorátně vychlazených vín+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » čtv lis 26, 2009 5:38 pm

+rozmýšlí se+ no asi rády ochutnáme, co máš dobrého ve sklepení (kromě hlodavců a plísně :) ) +dá si čajík bez cukru a užívá si jeho příjemnou teplotu i chuť+ ale asi až chvilku, po čaji. a ty si dej, nač máš chuť - jestli jsi zvědavá, dej si naše carmenere, jestli zrovna teď chceš jít na své jisté, dej si svoji známou značku. kvůli nám se nemusíš nijak omezovat. my jsme nenáročná návštěva. formality nás nezajímají - ale slušné chování nám snad není cizí.
+a jde si ulovit něco k čaji - asi nějaký sendvič nebo pečivo+
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv lis 26, 2009 6:50 pm

Tak kvůli sobě to víno otevírat nebudu, když vy nechcete. Nevypila bych jej sama. Snad příště s někým +usměje se a přikáže odnést vína do sklepů a dá si s nimi taky čaj, ale svůj anglický rituální+ Tak jak vám prosperuje ta vaše detektivní kancelář +ptá se zvědavě+ Kšefty jdou? +ptá se obou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv lis 26, 2009 6:51 pm

Styx: ani ne, já cestuju komplet, většinou i s oblečením. ale často cestuju bez něčeho, co jsem potřebovala - to ale není přemísťováním, ale hlavou. jo - kdo nemá v hlavě, tak courá z vesmíru do vesmíru, z místa na místo, z času do času. nedivila bych se, kdybych na sebe každou chvíli narazila - to by bylo boulí! +vysmrká se+ promiň.

no - já bych si ze všeho nejraději dala asi svařák, nebo grog. a nějaké vitamíny - ovocný slát třeba? pokud tě to neobtěžuje... to jsem si vybrala kombinaci, co?

fata: šikovné děvče. dobře jsem tě vychovala. ještě, že tě mám s sebou.jestli to takhle bude pokračovat, tak mě budeš muset domů odnést.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv lis 26, 2009 6:53 pm

Styx: děkuji, dobře. chtěla bys taky nějakou službičku? sledování, poradenství, ...
je legrační, jak se potkáš s lidmi ze společnosti u nás a vidíš je hned trochu z jiného úhlu.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv lis 26, 2009 11:25 pm

Et: +sleduje ji, jak pořád prská jako kocour+ Ty bys měla spíš ležet v posteli, než lítat mezi světy +udělá jí silný grog, aby jí spálil všechny bacily a sice se podiví nad jejím přáním, ale udělá jí k tomu i ovocný salát+ Můj host, můj pán +usměje se+
Néé, já nepotřebuji nikoho sledovat, díky za nabídku +ušklíbne se+ To si tam u vás i někdo objednává sledovačky? Och, Merline, doufám, že nejsem taky sledovaná +předstírá zhrození+ Přiznejte se! Že vy jste dneska přišly čmuchat! +rozesměje se+ Ale povídej, to mě zajímá... z jakého úhlu je pak vidíš?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron