Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pát lis 27, 2009 3:42 pm

Styx: čmuchat? s mojí rýmou? no jistě, jsme dvě ženské zvědavé - cos čekala? ale ne, pracovně tu nejsme. ještě zachovávám nějaké zbytky profesionální etiky. +pije výborný, silný grog a hřeje si ruce o velkou sklenici - skoro se zdá, že by se jí líbilo uvnitř - horká grogová lázeň :D +
z jakého úhlu? počkej... no, třeba tebe ... takhle z pohovky - odhaduju to na takových 12 stupňů a 7 minut od vodorovné osy x, podhled... +dívá se na nStyx a tváří se, že je to vědecké a profi + spíš to ber tak, že třeby ty - Smtrijedka - už jsme tu přes půl hodiny a ještě ses nás nepokusila zabít +napije se s gustem grogu+ - tedy když pominu otravu alkoholem +olízne se+ jo, každý je někde tvrdší, než by se zdálo. a jinde zase zranitelný... + a vysmrká se. myslí na svůj Achyův nos :)+
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » pát lis 27, 2009 3:56 pm

Styx: bojíš se, že tě sledují? to dobře děláš! ty hordy chlapů, co denně musíme odhánět holí, co se o tebe zajímají a chtějí kontakt a informace, čím by tě zaujali... +smích. ale je jasné, že dramatické vyprávění vzniklo na reálném základě :)+ stejně jsem už Et navrhovala, ať rozdá hned z kraje všem zákazníkům dotazníky ve smyslu: na čem pracujete? co ilegálního právě děláte? s kým se hodláte spustit? a podobně, my to pak jen zpracujeme a informace odešlame tam, kde je to zajímá... nebo by se to mohlo odehrát rovnou, hromadně, formou happeningu...
+popíjí čajík a cpe se dobrotami. když začne užírat Et ovocný salát, ta jí plácne přes ruku+
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát lis 27, 2009 4:39 pm

Et: +sleduje ji, jak si ji měří+ To už jsem tak vykloněná z osy? Vždyť jsem ještě nic nepila +chechtá se+ Et, myslíš si, že si sem lákám hosty na chlebíčky a dobré pití a pak je tady morduji? Copak si to o mně myslíš? +oči jí zalétnou k obrovskému mrazáku v koutě+ Už to není, co bývalo. Kdysi měli smrtijedi větší respekt. Dneska stačí, abych se někde v baru zvedla ze své židle a dala se s někým do řeči a už se na mně koukají jako na masovou vražedkyni a posílají mne vyřizovat si účty ven +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát lis 27, 2009 4:55 pm

fata: Tak to je zajímavé +zasměje se+ A kde jsou ty hordy chlapů, že jsem pořád sama? Příště jim rovnou rozdávejte mé vizitky +pár jí jich z legrace dá+ Že vzkazuji, ať se staví +uculí se+ No, s těmi dotazníky to není zase tak špatný nápad. Já třeba dodnes o některých lidech nevím spoustu věcí. A lidi zase o mně. Každý si myslí, že jsem mrcha smrtijedská a že tam, kde se objevím, bude nějaký malér. Ani je nenapadne, že by člověk mohl být třeba nešťastný +pořádně si uhne ze sklenice a pak ji najednou něco osvítí+ Nechcete zavést ve vaší kanceláři nějakou databázi, kde si každý, kdo bude mít o někoho zájem, přečetl o tom druhém vše potřebné? Klidně bych se toho ujala, stejně nemám nic na práci, tak bych mohla pro vás pracovat. Teda, jestli je zájem...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pát lis 27, 2009 5:21 pm

(mylíš dělat u nás v kanclu sociálku a kontrarozvědku zároveň - klidně! :D )
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon lis 30, 2009 6:29 pm

Styx: +podívá se na chlebíček, který právě konzumuje a sleduje Styxsin (snad je to česky) pohled na mrazák+
lákáš hosty NA chlebíčky? je tohle, doufám pršut? z prasete? jako fakt prasete, ne někoho, kdo se jako prase choval? +a ještě trochu víc zezelená. a chlebíček odloží a nedojí+
(chce se ti do rozhovoru pro Pent zrovna, nebo jindy? a fatima má zůstat, nebo ji mám podslat za Tonym, nebo prostě něco dělat?)
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » pon lis 30, 2009 6:38 pm

Styx: aby ses nedivila... +sebere ty vizitky a s vážným výrazem je uloží do kabelky+ ale oni to vždy nebyli zrovna - hmm - no, asi by se Ti všichni nelíbili... většina. ale teď, když máme vizitky, já Ti je sem pošlu. zavinila sis to sama!
Nešťastná? ale ne, na to se vykašli... a nebo se zastav, když to na Tebe přijde, v tom člověk nemá zůstávat sám. ale že by lecjakej chlap nějak výrazně pomohle ženě z neštestí - to spíš naopak, ne? jo, vybranej chlap, to je něco jiného...

práce? ale jo. akorát že zrovna tahle katalogizace by byla spíš taková charita. my jedeme dost na samofinancování a nevím, kdo by tuhle zakázku zaplatit, kouzeinické, nebo spíš LoSovské "Kdo je kdo?".
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte pro 01, 2009 1:37 am

(Styxin, zlato ;) )
Et: +rozesměje se+ Klidně, můžeš pokračovat v jídle, je to pravé nefalšované vepřové +aby ji povzbudila, sama si vezme taky jeden a s chutí se do něj zakousne+
(klidně můžeme to interview sfouknout tady, takže fata může jít navštívit Tonyho v jeho soukromých komnatách – už tam sice je, ale mohla by aspoň říct, že tam jde, ať mám přehled, s kým to je Tony zavřenej v pokoji :) )

fata: Tak co to tam k vám chodí za individua, že se tváříš tak podivně +ušklíbne se+ Že to budou určitě mudlové +otřese se+ Pche, že by chlapi pomáhali, ženám ke štěstí? Zatím jsem vždycky měla jenom opačné zkušenosti. Neexistuje ideální chlap. Asi dám vaší detektivní kanceláří zakázku, abyste mi našli nějakého takového +uculí se+ Hm, práce zdarma? +kroutí nosem+ Ještě si to rozmyslím.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » úte pro 01, 2009 6:10 pm

Styx: k nám chodí kde kdo. individua, která jen LoS dá...
zakázka na ideálního chlapa? to bude drahé... +a myslí to vážně+
práce zdarma. nic moc, co? jo, to je život... +a dá si něco dobrého, ví, že ji taky ještě čeká práce, a nikdy neví, jestli jí něco dají
Styx, díky. já bych teď odběhla vedle, k Tvému spolubydlícímu. to víš, máme tady s Et postranní úmysly. obě. +úsměv+ je něco, na co bych si měla dát pozor? Ty Tonyho znáš...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte pro 01, 2009 6:42 pm

(dík, někdy jsem ráda, že si umím zavázat boty... :) )

Styx: ideální chlap? no, já mám snového chlapa - a nedám! stačí, že už tak se vlastně s každým zná.

Fata: no, jdi. a pěkně pana Dolohova vyzpovídej. +mávne rukou, ať si jde+

Styx: a my bychom se do toho taky mohly pustit, ať to máme vyřízeno a pak může nastat volná zábava... třeba nákupy vánoční, ne? +vyhrabe papíry s dotazy a jeden jí podstrčí a druhý si nechá, nalistuje volnou stránku a připravé psadlo.+
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron