Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte pro 01, 2009 9:12 pm

fata: Tu zakázku bych klidně zaplatila, peněz mám dost. Jenom těch ideálních chlapů je málo +zakření se+ Já to tušila, že jste nepřišly jen tak přátelsky pokecat. Jen klidně jdi, už chvíli tě pozoruji, jak se na to třeses. Teď ale nevím, jestli na to interview nebo na Tonyho +zachechtá se+ No... u Tonyho by sis měla dát pozor hlavně na Tonyho +uculí se+ Neodolá krásným ženám a krásné ženy neodolají jemu. Říká se tomu animální přitažlivost +mrkne na ni+ Tak bacha. Vezeš se v tom, ani nevíš jak.

Et: Snového chlapa? Koho? Znám ho? +vyzvídá+ Už jsem se obrnila proti tvým zajisté velice osobním dotazům, doufám, že mě nesvlíkneš z kůže. Jdeme na to +vezme si od ní otázky a v rychlosti je probere+ Hm, co se dalo čekat, že? Tak začni, k čemu prvnímu se ti mám dobrovolně přiznat?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » čtv pro 03, 2009 3:54 pm

Styx: já si myslím, že dokonce nejsou vůbec. ani ženské - ideální. akorát se někdy může povést hodně dobrá až ideální kombinace dvou nedokonalých jedinců... to zní romanticky, co? drahá, obávám se, že tuhle zakázku si budeš muset obstarat sama... nezkoušela jsi inzerovat v Pentagramu třeba?
a naopak - my jsme přišly hlavně na návštěvu - přátelskou - popovídat a ochutnat (nezištně :) ) vaše speciality. ten rozovor měl být záminka, ale teď, když se na to čtenáři Pentu už třesou, tak je nesmíme zklamat. tak báááj, jdu si intezivně dávat pozor na Tonyho ;). animální přitažlivost - no bezva. doufám, že ho nepřejde, po mém vyptávání...
a nechá se skřítkem, nebo někým, doprovodit k Tonymu
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv pro 03, 2009 4:11 pm

+mávne fatimě, která odchází+
Styx: Morfea, přeci. myslím, že jste se mohli vidět - letmo, zběžně - na nějakém večírku. a on zná každého, kdo sní. je to Pán snů a snění. proto je snový. profese, nebo úděl, nebo jak to říct. jinak je to muž - a vše co to s sebou nese... ale je to moje láska. +zatváří se jako že to má své výhody i nevýhody+
takové krásné dotazy. Ty děláš, jako by to bylo něco ... dotěrně intimního. klidně odpovídej jen na to, na co chceš.
tak tedy: Jaký význam mají, či jakou roli hrají podle Vás ženy v řadách Smrtijedů?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 03, 2009 8:03 pm

fata: Ideál opravdu neexistuje. Dokonalý je snad jedině Severus Snape +ušklíbne se a zamáva jí, když odchází za Tonym a ještě na ni zavolá+ Pokud to interview oba přežijete, tak se ještě stav

Et: Aha, no jo, Morfeus, jak jsem na něj mohla zapomenout +uculí se omluvně+ Klidně ti odpovím úplně na vše, jen ať se čtenáři Pentagramu, kteří to vůbec budou číst, pobaví. Každého zajímají pikantnosti a neštěstí druhých, proto si to taky kupují +pohodlně se usadí a vyslechne si první otázku+
Ženy mají všeobecně neocenitelný význam a to nejenom v řadách smrtijedů. Po speciálním výcviku se fyzickou zdatností zcela vyrovnají mužům. Psychickou zátěž dokonce ženy snášejí líp, než muži. A co je nejhlavnější, ženské zbraně a důvtip chybí i tomu sebelépe vycvičenému muži. Těm podlehne každý nepřítel a ani nemusí téct krev.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » pát pro 04, 2009 3:51 pm

Styx: otočí se ve dveřích a usměje se+ stavím se, díky! pokud to bude kdo z koho, jako že doufám, že nebude,tak ... prostě "nachysteje mi uzenáče, na snídani jsem zpátky!" Snape - dokonalý? dokonalý co? a to nás stejně nemusí trápit, ten je na chlapy, ne? mrkne na ni a už skutečně vypadne.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pát pro 04, 2009 4:29 pm

Styx: no jo, Morf, on si totiž taky dokáže pěkně pohrávat s lidskou pamětí... o tom zase jindy. ale Styx, to je spíš oceňující a seznamující článek a otázky, to nemá být o neštěstí... to bychom musely ty dotazy přepsat...
když se Styx rozpovídá+ no vidíš, jak to jde... má Amon nějaké zvláštní přijímací řízení pro ženy? nebo jsi jen mrkla a už jsi ho měla v kapse?

další dotaz: Čemu přisuzujete největší sílu – ženskému půvabu a vynalézavosti, magickým schopnostem, fyzické síle a řekněme bojovému umění, něčemu jinému?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát pro 04, 2009 5:23 pm

Tak to snad ani netoužím poznat ho. Nerada bych totiž přišla o své vzpomínky. Hele, není to nějaký vzdálený příbuzný mozkomorů? +zamračí se+ Neprozradím, jaké metody přijímání má můj Pán. Ale nemysli si, že se stačilo na Amona jen nádherně usmát a nastavit předloktí k vypálení znamení. Dalo mi to dost práce obhájit sebe a své činy a schopnosti +vyslechne si další dotaz a než odpoví, napije se+

Samozřejmě, že největší síla každého kouzelníka spočívá v ovládání černé magie. Fyzická síla a bojové umění je výhodou pouze v boji zblízka, k čemuž nedochází tak často, jelikož si k tělu víc, jak na pět yardů nikoho nepustím. Přesto se to může stát, například při zákeřném napadení ze zálohy. Neříkám to proto, že bych něco prozrazovala, ale je to varování, aby si každý moc dobře rozmyslel, jestli se má pustit do konfliktu se smrtijedem. Co se týče ženského půvabu, už jsem na to odpověděla v předchozí otázce.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon pro 07, 2009 7:27 pm

+na chvilku se zatváří lehce rozladěně, spíš uraženě+ mozkomorů? jak Tě tohle u Merlina napadlo? teda občas mě pěkně štve, ale zrovna k mozkomorům bych ho nikdy nepřirovnala. víš něco o jejich podstatě? a Morf (Morfeus, Sen, Říše snů, Snění, ...) zná každého, kdo jen sní. určitě víš, jaké to je, když se probudíš ze sna a chvíli přesně víš, o čem byl. a pak najednou se Ti vzomínky vypaří s paprsky slunce... +to už zase říká klidně, bez uražnosti+ tak takhle to někdy může být s tou pamětí. ne, že by lidem bral násilím jejich vzpomínky... noční můry - možná, ale krádeže paměti? to ne... +napije se, udělá nějaké poznámky.+ asi bys nás měla někdy navštívit... nebožátko moje, Morfeus, +vrtí Et hlavou nad tím nedorozuměním+

+zvedne hlavu od psaní a usměje se na Styx+ Amona neprozradíš? nevadí, zeptáme se ho sami. a on bude rád, konečně někdo loajální. on po takových přívržencích prahne.
černá magie... +píše si+ ...dokud se magie dělí na černou a bílou, je jí vždy jen půlka... prohodí
tak dál tu máme - ano:
Proč jste se stala Smrtijedkou?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte pro 08, 2009 11:26 am

+poslouchá Et, jak jí trpělivě vysvětluje, kdo že to je ten její milý+ Hm.. tak to jsem se spletla, to nebude přímý příbuzný, to vypadá až někam do desátého kolena +řekne s vážnou tváří a zvedne paži na ochranu obličeje, kdyby se Et rozhodla hodit po ní chlebíčkem, nebo nedejmerline kudlou, zasunutou v botě, kdo ví, co ty detektivky nosí při sobě, jen doufá, že ne mačety+ Hele, víš o tom, že kdyby tohle někdo řekl o mém příteli, na fleku ho zabiju? +radí jí+ Mír... +zasměje se nakonec a zvedne ruce ve vzdávajícím se gestu+ omlouvám se Morfeovi. A že pozdravuji, ať se staví častěji, poslední dobou mívám noční můry +zašklebí se+

Ne, Amonovy metody neprozradím, tos uhodla +vyslechne si další otázku+ No vidíš, a to s tím souvisí. Mimoto, že jsem zdědila dobrodružnou povahu po svých předcích a potřebuji vybít nadbytek energie, obojího ve službách Temného pána dokonale využiju, tak hlavně obdivuji svého Pána a věřím jeho vizím. Je pro mne ctí hájit jeho zájmy.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte pro 08, 2009 8:07 pm

+když se mluví o Morfovi, má takový trošku nespokojený výraz - taky to nevypadá mezi nimi zrovna podle jejích představ, ale zase žádné drama+ jo, když se jedná o koleno, desáté, tak všicni lidé a jiné bytosti bratry až bratranci jsou... +nic po Styx ani v náznaku nevrhá, kromě pohledů. no ano, přeci jen trošku si to u Et rozlila.+ zabiješ. hmm. to zrovna není můj koníček. já se občas stýkám i s mrtvými. a fakt s nimi nehodlám debatovat na téma, proč a jak jsem je zabila. a taky se mi zdá, že mrtvých jsem už viděla za svůj život nějak dost... a málo z nich odešlo ve stáří spokojenou vyrovnanou smrtí... +v tváři má bolest a v očích asi věky a věky, kdy se toho stalo strašně moc...+ špatné téma. změníme ho, ne?
Morfovi se do jeho práce pokouší plést co nejmíň - to je pro mě strašná zkouška vůle, chápeš. ale stav se a domluvte se sami.
ale Styx, fuj! potřebuješ vybít energii tak, že vybíjíš mudly? to snad ne! +konečně se taky zasměje+ Amonovi vize - no, raději se neptám... +vrtí hlavou a dělá si poznámky+ ale jo, respektuji Tvůj i Amonův názor.

tak popojedem +napije se a hned pokračuje v dotazech+
Kterou vlastnost Pána Zla nejvíce obdivujete?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron