Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř pro 09, 2009 6:02 pm

+odráží její uražené pohledy baseballovou pálkou a když vidí, že jí toto téma nesedí, už to dál nekomentuje a zaměří se na její další otázku+ Co se divíš, ty nemáš občas chuť vyvraždit mudly? Já ji mám pořád +zašklebí se+ A proto jsem příznivcem Amonových cílů. A co obdivuji na Pánovi zla? Že má tak geniální mozek. Že si pouhým mávnutím ruky nebo pohledem získá respekt a autoritu. Že dokáže ovládat a zkrotit černou magii. A sice to není vlastnost, ale že je tak šíleně sexy.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv pro 10, 2009 10:36 pm

+je jí z toho trochu smutno - nebo otráveno+ to by člověk z vraždění nevyšel... já mám spíš někdy pocit, že by mě měli všichni vynechat. dát pokoj. když je to hodně zlý, tak odejdu do jiného světa...

hmm, genialita. mě ta řešení až tak geniální nepřipadají, pro mě tomu chybí určité parametry... ale ano, má to svoje výhody a určitou myšlenkovou brilantnost, ale... ovšem chápu, že to může být i strhující. stejně jako černá magie. ale trvám na tom, že černá - nebo bílá - ani jedna není úplná, dokonalá. a každá sranda něco stojí. to Ty ale víš. vlastně obdivuji vaši odvahu zaplatit tu obrovskou cenu...
ale pojďme dál: Jak si myslíte, že Smrtijedy vnímá současná kouzelnická majoritní společnost?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát pro 11, 2009 4:24 pm

+přisedne si k ní a obejme ji kolem ramen+ Zlatíčko nesmuť a obrať list. U tebe mi to nějak nesedí a vůbec ti to nesluší. Jseš takhle ošklivá, víš o tom? +zachechtá se a spoléhá, že ji to vyloudí úsměv na tváři+ Hele, řekni upřímně jako ženská, líbí se ti Amon? (myslím Amon jako Amon, ne hadí ksicht). Myslím, že se musí líbit každé +zasní se, pak se oklepe a odpoví na další otázku+
Už to není, co bývalo. Doby, kdy se kouzelník chvěl strachem už jenom při pouhém vyslovení slova smrtijed jsou už definitivně za námi. Dnes se člen Fénixova Řádu bez výčitek svědomí se smrtijedem klidně i vyspí. A smrtijed bez mrknutí oka souhlasí +pak se zarazí, zamrká očima a vmáčkne se hluboko do křesla a dělá jakoby nic+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pát pro 11, 2009 6:01 pm

+když ji Styx obejme, položí jí dlaň na ruku na svém raměni a na vteřinu zavře oči a vychutná si podopru. (normálně podporuje ona, hlavně svoje lidi z kanclu)+ je to spíš únavné - to moře lidské hlouposti: oni se nedokáží domluvit, tak než aby to nacvičili, tak se raději povraždí - to je prostě tupost... +opravdu se zasměje+ když fakt obrátím list (= jdu do jiného světa) je z toho stěhování národů, Styx. nic pohodlného.
Amon? +a tohle je zase jiný úsměv, s ohníčky v očích+ myslíš jako chlap? no jooo, líbí ;chvíli se nechá unášet vlastními představami, ale pak jí ztuhne úsměv+ copak mě, ale Tirage... ona je dost svá a dokáže člověka pěkně provokovat a vytočit. trochu se bojím, aby mi z ní Amon neudělal sekanou.

+a zase se ten úsměv změní, když Et tak jako polohlasem zopakuje po Styx+ vyspííí, souhlasí, hmmm +mrknou na sebe, že obě vědí svoje a pak se hlasitě rozesmějí+

tak dál: Nosíte při sobě kromě hůlky nějako další zbraň?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon pro 14, 2009 3:59 am

Copak... Tir nám jede po Amonovi? +docela překvapeně a když Et na ni významně mrkne ohledně poznámky o vztazích smrtijedů, podívá se na ni a rozesměje se s ní+ (docela by mě zajímalo, proč se směje i Et, jak ona může proboha vědět, co Styx s kým dělá?:)) +poslechne si další otázku a stručně odpoví+ Nosím krátkou dýku a již zmíněné ženské zbraně.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte pro 15, 2009 4:20 pm

(Eternity si o sobě ráda myslí, že tak trochu zná lidi a život. často jí to vyjde, ale občas se nastačí divit. tak si myslí, že tak zhruba dokáže odhadnout, co Styx vyvádí. Et si myslí, že jde skoro vždy o to samé. ale třeba je to u smrtijedů fakt naprosto jinak :) )

tos je neviděla na večírku? mě Morf musel odtáhnout, abych neměla tendence jí radit a ochraňovat. no, je fakt, že nám už holka vyrostla... ale tohle je od ní hra s ohněm a kyselinou dohromady: Amon sám o sobě. k tomu Beuščin bývalý. a navíc má teď snad už dýl nějakou přítelkyni - ta určitě bude taky z Tirage štěstím bez sebe. jenom čekám, kdo z nich Tir zakousne první.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř pro 16, 2009 4:39 am

(ale ona nic nevyvádí, Styx je přece už dávno hodná holka:))

No přiznávám, že jsem na večírku okolí moc nesledovala, byla jsem jaksi... ehm... zaneprázdněna. Takže ono to začalo mezi Tir a Amonem už tam? Víš, že bych jí to moc přála? Ale nebude to mít holka snadné. Viděla jsem tu Amonovu přítelkyni na Mýtince a nezdála se mi, že by se ráda kamarádila, nebo se měla v plánu Amona jen tak lehce zbavit. To se bude muset chudák Tir hodně snažit, aby ji přetrumfla +pak se zarazí+ Další otázky už nemáš?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » stř pro 16, 2009 4:28 pm

(spíš že to bude podobně jako to zná Et sama. a smrtjed nesmrtijed... :). jo hodná holka? třeba na té párty, co? a stejně, teď asi hřešení převzal Tony, když naráz má rozjeto asi sedm slečen :D )

obávám se, že si Tir Amona všimla už ze začátku na Mýtince. chtěla vidět, kdo to je - ten velký Amon. jak říkám, nejdřív to bylo, jako když prvně viděla živého nosorožce a pak se to nějak zvrhlo. nevím, jestli bude chtít někoho trumfovat. těžko říct, co s ním má v úmyslu. sice si nechala kvůli němu udělat piercing do pupíku, když jí dal ten knoflík, ale ona blbne různě. přemýšlím, jestli ji nemám pracovně odvelat někam mimo. jako se dřív posílaly dívky do kláštera, aby se zaplašil nevhodný nápadník. no, asi se ještě pobavíme. hlavně když to rozmázne věštec.

otázek spoustu: třebá... čím jsi byla tak zaneprázdněna tuhle na párty? detaily? - néé, to jenom žertuju ;) . tady to máme: Jakému oblečení dáváte při misích přednost? A jakému mimopracovně?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát pro 18, 2009 12:27 am

Zahrávat si s Amonem je docela nebezpečné. Tir je ale natolik bláznivá, že se do toho určitě vrhne po hlavě jako do neprobádáných vod +řekne trochu s obavou+ To je tajemství, čím nebo kým jsem byla zaneprázdněna. Nemusíš vědět všechno +uculí se a najednou jí zavibruje její kouzelné zrcátko, tak otevře víčko a pohlédne do tváře fatě, která se s ní spojila mobilem, Styx mudlovské vynálezy odmítá, tak spolu komunikují prostřednictvím magického zrcátka, něco na způsob kouzelnické webkamery+ Cože? On ti to řekl? Co?!?! Ukázal? Parchant jeden! +ušklíbne se, trochu se upraví, zaklapne víčko a zase se obrátí k Et+ Kde jsme to skončily? Aha, u otázky +zvažuje odpověď+

Do akce, ve které je velká pravděpodobnost osobního střetu, se oblékám pohodlně, ale přesto slušivě, nejčastěji do přiléhavé kombinézy a vysokých kožených bot do terénu, v podpadcích bych měla trochu problémy. Přestože je to pracovní oblečení, dbám o to, aby v něm vynikly všechny mé přednosti ke zmatení nepřítele. Do mudlovských akcí mi bohatě stačí typický čarodějnický kostým – dlouhá černá sukně, korzet, vysoké boty se šněrováním kolem celého lýtka a hábit. Do společnosti nosím boty na vysokých podpadcích a krátké sexy šaty, které rafinovaně skrývají neodhalená tajemství, občas se snížím i k halenkám a minisukním. Doma se nejlíp cítím v džínách a různých tričkách.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon pro 21, 2009 8:37 pm

+když Styx s někým mluví, dělá, že vůbec není zvědavá a jenom nakloní halvu na stranu a kouká na ni, čeká, jestli sama něco řekne+
Amon je trochu velké sousto pro každého. ale Tir si je snad vědoma toho, co dělá a že je za to zodpovědná. a taky má určité závazky, které musí dodržet. ve vlastním zájmu. zkoušela jsem jí Amona rozmluvit hned ze začátku, ale asi to nemělo smysl. prostě si to musí zkusit. ona je dost silná, ale těžko se srovnávám s tím, že si asi nabije pusu a bude to bolet. staráme se o ni od malička a dost mi připomíná mě samotnou, kdysi... no je to těžké. a ona to má ještě těžší. +pokrčí rameny+

Jak byste pojmenovala parfém pro krásnou a dynamickou Smrtijedku? A případně i pro atraktivního Smrtijeda? (dámský a pánský)
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron