Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 12:20 am

+přemýšlí, jestli se má Et svěřit s tím, co jí právě fata sdělila, ale nakonec se rozhodne počkat na vhodnější okamžik+ Tir ani netuší, do čeho se žene, měj by ji někdo varovat, komu věří +s nadějí se koukne po ní+ Když je člověk zamilovaný, je slepý +promyslí si další odpověď na otázku a spustí+

Mým oblíbeným parfémem je Amouage. Ale pokud bych měla pokřtít nějaký dámský parfém, dala bych mu nejspíš jméno Agony, které dokonale charakterizuje okouzlující, atraktivní a sexy - přitom nelítostnou – smrtijedku. Pro pánskou vůni, přímo smrtící, bych asi navrhla přiléhavé jméno Dangerous, které svým dvojsmyslem dokonale vystihuje všehoschopného, nebezpečného smrtijeda, který dokáže zabít jediným pohybem zápěstí a zároveň svým kouzlem osobnosti dokáže nebezpečně strhnout ženu do extáze.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 12:38 am

+mezitím, co mluví s Et, skřítci nenápadně dotáhnou dovnitř nazdobený vánoční strom, postaví jej do kouta ke krbu, jak paní přikázala a tiše zmizí, Styx zatím, co si Et něco zapisuje, vloží pod stromeček dárky pro své přátele+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon pro 28, 2009 3:25 pm

(dělá i poznáky a jen tak mimocodem zaznamená, že mají se Styx stejného vánočného bytového architekta :)) )
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon pro 28, 2009 3:31 pm

no jo. asi ji na svátky vezmu někam na vzduch a trochu si do ní zahučím. nebo to svěřím Fatimě, Tir ji má moc ráda. mohla by pro změnu poslouchat, co jí říkáme. starostlivě si povzdychne. ale je jí jasné, že její možnosti zasahovat do života Tir jsou poměrně omezené

vůně... dovedou člověka vrátit v čase, že? i přenést v prostoru... na některé se skutečně nedá zapomenout. usmívá se Et trochu zasněně

probere se a položí další dotaz - Cestujete inkognito?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte pro 29, 2009 4:02 am

Vezmi ji do hor, tam je taková zima, že tam určitě přijde na jiné myšlenky +uculí se a pozoruje ji, jak se zasnila+ Obzvlášť na některé pánské vůně se nedá zapomenout, viď? +uchechtne se, vyslechne otázku a stručně odpoví+ Samozřejmě, že inkognito. Je to jediná výjimka, kdy na sebe úmyslně nechci poutat zbytečnou pozornost.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte led 05, 2010 8:40 pm

do hor! odfrkne a zasměje se no, myslím, že toho bude mít dost. program pěkně naplněný. čeká ji něco jako postupové zkoušky. ne že by to nezvládla, ale bude mít na nějakou chvíli o zábavu postaráno a vrátí se nám jako nový člověk.

ano. některé vůně jsou nezapomenutelné - některé v příjemném až přitažlivém a jiné v odpudivém smyslu. ale pokud někdo voní - tak jako sám od sebe - je pak vážně k sežrání usměje se šťastně.

ale Styx! jaká pozornost může být zbytečná? tak dál: Co mudlovské dopravní prostředky – vyhovují vám?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř led 06, 2010 8:13 pm

Takže Tir někam zmizela? Říkala jsem si, že jsem ji už nějak dlouho neviděla. Doufám, že se z toho poblouznění rychle vzpamatuje +řekne starostlivě+ Mudlovské dopravní prostředky nesnáším. Někdy jsou ale bohužel nutností, abych neprozradila svou totožnost. Nemohu se přece v mudlovském světě jen tak přemísťovat, aby si to někdo nevšiml, třeba bezpečnostní kamery. Zdržovalo by mě likvidovat ještě nějakou ochranku, nebo mudly, s kterými jsem původně ve svém plánu nepočítala. Ale nejradši bych se vrátila do minulosti a vyvraždila ty, kteří ty trapné dopravní prostředky vymysleli +baví se sní jakoby nic, ale myšlenkama je úplně jinde, pořád přemýšlí nad fatiným telefonem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pát led 08, 2010 5:41 pm

no jo, Tir je jinde. v jiném světě. má nějaké povinnosti. taková zkouška ohněm. doslova. dělá zkoušky z živlové magie. ale na ples by se už měla vrátit.
Jaký dojem na vás dělá teorie relativity? pokračuje Et a všimne si, že ji Styx moc nevnímá a spíš myslí na něco jiného.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned led 10, 2010 10:28 am

Tak to je fajn, že se zase vrátí. A co ty, přijdeš na ples? Zdá se, že to bude večírek roku, kolik lidí mi přislíbilo účast. Naposled jsme se všichni takhle sešli před rokem na mém seznamováku. Už se moc těším +vyslechne si odbornou otázku a protočí oči+
Tak tahle teorie byla pro mne španělskou vesnicí už ve škole. Nikdy jsem ji nepochopila a proto mám pro ni své jednoduché vysvětlení. Předem se omlouvám za poněkud intimnější příklad, ale zato je o to srozumitelnější k pochopení teorie relativity. Představ si, že muž A strčí nos do zadku muži B. Nyní mají oba muži nos v zadku a na první pohled se zdá, že jsou na tom stejně. Ve skutečnosti to tak ale vůbec není, protože sice má B ve svém zadku nos, patřící A, což je sice nepříjemný pocit, ale v porovnání s A, který má svůj nos v zadku B, je na tom B relativně lépe. Pochopila?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv led 14, 2010 4:47 pm

Ples, hmmm... no, když seženu nějaké pěkné šaty a Morf bude mít čas, tak bychom se moc rádi přišli podívat. jsem ráda, že máš plesací náladu. četal jsem Věštce a - no, mohlo to být úplně jinak. je fajn, že máš chuť se bavit a společensky k tomu. usměje se na Styx (jasně, že naráží na zrušené zasnoubení).

vyslechne si názorné vysvětlení a musí se chchtat: chacha, Styx, myslím, že mé pochopení teorie relativity stále osciluje k nule :). ale jsem si jistá, že čtenářům Tvá poučka udělá radost :). pojďme dál:
Oblíbil jste si nějakého kouzelnického popřípadě mudlovského umělce? (hudba, film, obrazy, sochy, literatura, poezie, módní návrhář?)
Naposledy upravil Eternity dne pon led 18, 2010 4:32 pm, celkově upraveno 1
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron