Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 16, 2010 1:28 am

Hmm, a copak zajímavého jsi četla? +uculuje se+ Pokud vím, píšou se tam jenom samé drby +usměje se potutelně+ Mám několik svých idolů z mudlovského světa a nestydím se za to. Jejich výhodou, o které sami vůbec ani netuší, je, že je ušetřím v rámci vyhlazování mudlů. Alespoň do té doby, dokud mě budou bavit.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon led 18, 2010 4:37 pm

četal jsem o zrušení zasnoubení. jsem prostě ráda, že to bereš tak sportovně. drby - no, asi jo. taky jsem už kontaktovala naše právníky - kdyby bylo potřeba.

á, vyhlazování mudlů - myslíš drbat za ouškem a hladit až do úplného vyhlazení :)?

tak další - kultura za 500 :)
Hrajete na nějaký hudební nástroj?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte led 19, 2010 7:45 pm

Ono to jen tak vypadalo, že to beru sportovně. Dalo mi to spoustu sil udělat tento krok. Ale nelituji jej ani omylem. Je to už všechno pryč, začala jsem opět žít naplno +lehce se červená+ Právníky? +zasměje se+ Já si naopak pořád pohrávám s myšlenkou, že té hmyzí drbně pošlu kytici růží. Nebýt jejího článku, nevím, jestli bych se někdy odhodlala k tomu kroku+chechtá se+ Ne, nehraji na nic. Je to ztráta času. Své prsty radši využívám k užitečnějším činnostem
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte led 19, 2010 8:09 pm

nevydrží to a zašklebí se na Styx jako třeba na co? to je zase past pro moji i čtenářskou představivost, Styx! koukej nám napovědět! směje se. (k používání prstů)
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv led 21, 2010 11:10 am

Ty jsi tedy vážně zvědavá +směje se+ Tak zkus hádat, napovím ti. Mé šikovné prsty si dokáží dlouho a nádherně hrát s věcmi, které mě zaujmou. Kousíček po kousíčku objevuji nové a nové a cítím u toho takové zvláštní vzrušení. A nedám pokoj, dokud to nedotáhnu do konce. Baví mě to a dělávám to docela často +mrkne na ni s úsměvem a je zvědavá, jestli uhodne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv led 21, 2010 1:07 pm

přemýšlí, až se jí kouří z hlavy hmmm - počkej... že by to bylo http://www.youtube.com/watch?v=Do9A9usP ... r_embedded ?
nebo že by http://www.youtube.com/watch?v=lCLBX1_OEuQ&NR=1 ? ne? no pak už to může být snad jen http://www.youtube.com/watch?v=NWtZAXxDf9w .
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř led 27, 2010 5:30 pm

+směje se jejímu tipování+ Tak všechny zní zajímavě, i když to origami jsi kupodivu docela uhodla, ale přece jen to není to, čím ráda zaměstnávám své prsty. Je to docela prozaicky - skládání puzzle +uculí se+ Tos nečekala, co? Baví mě to a skvěle si u toho uklidním nervy a procvičím prsty, abych mohla s nimi pak predvést věci, vyžadující jejich šikovnost +uchechtne se záhadně+ A už se neptej, jaké.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » čtv led 28, 2010 4:28 pm

zašklebí se pfff. teda, člověk typuje, namáhá svou představivost - ve vší početnosti - a pak se ani nedozví nic pikantního. a ještě se nesmí ptát... no puzzle - jsou na světě i vetší zvěrstva. hlavně že nepitváš mudly... mrkne na ni.
a já se stejně zeptám:
Prozradíte, co obsahuje kabelka Smrtijedky?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 30, 2010 1:11 am

+zachechtá se+ A co jsi čekala, že ti prozradím, jaké činnosti provozují mé hbité prstíky? +mrkne na ni s úsměvem a pak na dotaz o obsahu kabelky smrtijedky sáhne po té své a vysype všechno z ní na stůl+ Tak se koukej. Hřeben, taštičku s kompletní sadou líčidel, zrcátko, flakónek s mým oblíbeným parfémem, měšec s galeony, peněženku s mudlovskými bankovkami, kreditku Gringotts Bank, brk a pergameny, CD Ozvěny mučírny, pár lahviček s lektvary první pomoci, živou a mrtvou vodu, hojivou mast, dýku, bichli Jak přežit úplně vše, svazek klíčů, náhradní spodní prádlo pro případ, kdybych někde musela zůstat přes noc, medailonek s fotografií své lásky, cestovní lahvičku whisky, pánskou ochranu +uculí se a zase to nahází zpět+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » ned led 31, 2010 1:36 am

hmmm, dobrý. ani se to tak neliší, od mojí kabelky. a to nejsem Smrtijedka. pokývá hlavou. Styx, víš co bych teď chtěla? abys otevřela ten medailonek a ukázala mi obrázek zvědavě. já ti samozřejmě do kabelky nepolezu, na to tě mám moc ráda, abych kvůli informaci porušila tvé soukromí. ale zvědavá tedy jsem pořádně!

a hele, máme tu poslední otázku: Co si myslíte o tak zvané přírodní magii? (obdoba alternativní/přírodní medicíny) . no, tak máme hotovo - tedy pokud ještě nemáš ty nějaké téma, které bys chtěla zmínit. a taky by to chtělo nějakou pěknou fotku.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron