Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » ned úno 21, 2010 4:14 pm

*přitukne si s ní*no, to je pravda...to by sis možná i zasloužila vědět, co to je..*pousměje se, odloží sklenku, vyhrabe se na nohy a podá jí ruku* ale to musíme ven...na pohovce ti to nezvládnu předvést...*zavlní obočím*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned úno 21, 2010 4:31 pm

Co to chystáš, že to nezvládneš na pohovce? +rozesměje se+ Hořím zvědavostí, tak honem, než ze mne zbyde jen popel +přijme nabízenou ruku a následuje ho kamsi ven+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » ned úno 21, 2010 6:56 pm

*vyvede ji ven, drží ji za ruku a tak trochu za sebou a rozhlídne se* vím, že jsi po něčem toužila a hodně jsem přemýšlel..jestli dělám dobře a nebude to příliš nebezpečné..ale poté, cos mi ukázala, jak u tebe mohou prospívat nadpřirození tvorové...*usměje se a mrkne na ni za sebe* tady mu bude určitě líp než ve sklepení..*přitáhne si ji k sobě a natočí směrem ke skalce a stromům nedaleko* poznáváš ho?*a na skalce sedí bílý...chlupatý...modrooký...hádej co:)* pojmenovat ho musíš sama...pomůže ti zvyknout si na něj a jemu na tebe..vytvořil jsem mu magické hranice, aby se nemohl úplně volně pohybovat..alespoň dokud si nepřivykne..můžeš ji zrušit, až uznáš za vhodné, nebo dokud ti neřeknu, že můžeš...*usměje se a tygřík je zbytří a pošvihává špičkou ocasu..*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned úno 21, 2010 7:36 pm

+nechá se jím vést až na kraj světa a když konečně zastaví a ona zahlédne na skalce tygra, zůstane zkoprněle stát a jen zírá, než jí dojde, že ten bílý tygr, po kterém tak toužila, sedí tady u ní na zahradě, udělá pár pomalých krůčků k němu, Remuse pořád držíc za ruku, nemůže tomu stále uvěřit, přiblíží se k šelmě na dosah, natáhne ruku a pohladí její jemný kožíšek a až když ucítí pod prsty ty hebké chlupy, teprve uvěří, že je to skutečnost, že se jí splnil sen, otočí se na Remuse a vrhne se mu kolem krku+ Děkuji... děkuji, Remusku +zasypává mu obličej pusinkami+ Udělal jsi mi velkou radost +oči se jí třpytí dojetím+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » úte úno 23, 2010 8:01 pm

*pevně ju obejme a olíbává* to víš, mám pro tebe slabost..a to..se nedalo, nechat ho v Beastu, když může být tady..oba budete šťastnější a tak budu spokojený i já..*šeptá ji do vlásků a kolíbá se s ní trošku*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte úno 23, 2010 10:46 pm

+chytne ho kolem pasu a tiskne se na něj+ Jsem šťastna, že tě mám +užívá si jeho blízkost a opírá si hlavu o jeho hruď, po chvíli se neochotně od něj odlepí a klekne si do trávy, Remuse stáhne k sobě a začne hladit tygra, nejdřív opatrně po zádech, pak rukou sklouzne na jeho hlavu a odváží se podrbat ho na hlavě, tygr na ni upře své modré oči a přátelsky zapřede+ Je překrásný +říká nadšeně a září radostí a štěstím+ Díky za důvěru, budu se o něj starat, nic mu u mne nebude chybět +vezme Remusovu ruku a položí ji na jemný kožíšek+ Pohlaď si ho taky
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » pon bře 01, 2010 9:57 pm

*klekne si vedle Styx a uculí se* tak tě beru za slovo..*mrkne na ni a natáhne ruku a škrábe tygra za uchem, ten jen mhouří oči*

(su opožděná, neb nestíhám...)
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte bře 02, 2010 1:52 pm

Je nádherný +říká nadšeně a hladí šelmu podél celého hřbetu+ Jsem šťastna, že jsi se nakonec rozhodl mi jej dát +klekne si naproti němu a spojí prsty za jeho krkem+ Teď mě napadlo jméno pro něj... +chvilku napíná+ Jak se ti líbí... Ares?

(chápu, počkám, až budeš mít na Remuska více času;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Remus Lupin » čtv bře 04, 2010 8:57 pm

*drbe tygříka*to víš...přece jen nejsem pro nějaké extra zavírání zvířat do klecí...byť jsou nebezpeční...takže...a tady má opravdu hodně prostoru...navíc, druhý kouzelný mazlíček ti s ním pomůže..a nemusím se bát, že by ti tygr něco udělal..*zamyslí se*no, je to správně dravčí jméno...bůh války..hodně se to blíží popisu tohohle zdánlivého mazlíka..pojmenuj ho tak, jak si myslíš, že je to správné..*mrkne na ni*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát bře 05, 2010 12:05 pm

Taky nemám ráda, když jsou zvířata omezována v těsných prostorech. U mne mají všechna volný výběh. A Ares obzvlášť +zasměje se, když vidí ty obrovské prostory jeho teritoria+ Jak mi s ním může pomoct Kirin? +podiví se+ Doufám, že až odejdeš, nebude Ares agresivní. Ne že bych se ho bála, ale kdysi jsi mi říkal, že nemá rád lidi, že to má zakódované v povaze
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron