Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 1:31 am

+kývne+ Díky. +zapálí si další cigáro+ No, tak jo, klidně ti je pustim, ale tady je nemám. +koukne jí na vteřinu do očí, ale pak uhne+ Jo, zajímalo by mě, kde bydlíš a kdy mi něco zahraješ. To by mě teda fakt zajímalo. +dopije pivo+ Dáme ještě jedno, nebo už pudem?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 1:42 am

To je mi jasný. +přikývne, že to ani nečekala.+ Pustíš mi je při dalším randeti. +mrkne na ni, pak se docela mile usměje.+ A mé jméno by tě nezajímalo? +v očích jí zajiskří.+ Někdy bývám dost nezdvořilá, promiň +pokrčí rameny. Až teď jí to došlo, že se vlastně nepředstavila.+ Jsem Kimberly Jasper, ale říkej mi Kim, nezní to tak pitomě. +dopije své pivo.+ Jo, můžem, já nikam nespěchám. +kývne na barmana, že chtějí ještě po jednom.+ Kdy budeš chtít. Bubny mám v hotelu nedaleko odsud. Tam momentálně i bydlím.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned dub 10, 2011 9:26 am

+šoupne jim tam dva kousky+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 9:30 am

Tak jo, příště +koukne jí do očí+ půjdeme ke mě. +mrkne na ni a napije se novýho piva+ V pohodě, mě urazíš jenom těžko, Kim. +usměje se na ni+ A odkud seš, že bydlíš v hotelu? Tak dopijem +usměje se na ni a zvende pivo+ a pudem. +mrkne na ni a napije se+ A ty na mě nemáš žádný dotazy?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 9:49 pm

To je dobře. +přikývne s úsměvem, jako že ji tak snadno neurazí a také se pořádně napije. Skončí v ní půlka piva, než půllitr opět položí.+ Vždy když se mě někdo na tohle zeptá, odpovídám, že pro mě je domovem celý svět. +uculí se.+ Ale tobě to řeknu. +mrkne na ni.+ Narodila jsem se v New Yorku. Ale teď spíš jezdím kudy se mi zlíbí. Takže hotely jsou mým pravidelným domovem. Spěcháš někam? +pozvedne překvapeně obočí, že Wenai chce tak najednou jet. Zahledí se na ni a na tváři se jí zavlní jemný úsměv.+ Možná časem. +v očích jí téměř neznatelně zajiskří.+ Ale jo...zajímalo by mě, kde je to to u tebe?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 10:04 pm

+s potěšením ji pozoruje, když v ní zmizí půlka piva+ Já? Jasně, že spěchám, ještě musím ke kadeřnoco, na manikůru, nakupovat boty a tak, znáš to ne? +řekne tak aby bylo poznat, že jde o vtip+ U mě, to je zrovna ten hotel, kde jsi byla. Tam bydlím. Teď. No, abych pravdu řekla, tak se těším až tě uslyším hrát a trpělivost nikdy nebyla mojí silnou stránkou. +usměje se na ni a pak se napije+ Ale v pohodě, když mám pivo, tak vydržím dlouho.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 10:17 pm

+Nejdřív na ni vykulí nevěřícně očí a už má na jazyku nějakou peprnou poznámku, když pochopí, že jde o vtip. Začne se smát.+ Tohle mi nedělej! Už jsem se chtěla leknout!+ A jooo...tak ty vlastníš ten hotel....mělo mě to napadnout. Budeš asi dost v balíku, že jo? +mrkne na ni a vytáhne si další cigáro, protože to před tím už před nějakou chvíli dokouřila.+ Tys mě chtěla slyšet hrát ještě dnes? +pobaveně se usměje.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 10:24 pm

+taky se rozesměje, pak si zapálí+ Jo, já jsem zazobaný a rozmazlený dítko, bohatejch rodičů. +prohlídne se+ Vypadám na to? No... to záleží na tom, jestli se tu dnes spolu opijem nebo ne. Kdyby jo, tak to počká do zítra. +mrkne na ni+ Taky ještě musíme vymyslet, jak si budeme říkat. A dáš si panáka?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 10:38 pm

+Změří si ji kritickým pohledem no koutkem úst jí cuká.+ To se uvidí.... ale zatím máš u mě samé plusové body. +mrkne na ni, následně ji oči zasvítí.+ Já jsem pro každou špatnost. Co piješ? +ohlédne se a pohledem hledá barmana.+ Konec konců, předvést ti to můžu i zde. +řekne, pořád otočená. Kývne barmanovi, ať dojde k jejich stolu.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned dub 10, 2011 10:39 pm

+přišourá se tam a koukne na ni+ No?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron