Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 10:46 pm

Jak bys mě to chtěla předvíst tady? +koukne na ni zpytavě+ No já piju, co teče a po čem neoslepnu, tady se mi to ještě nestalo. Takže asi tequilu? Nebo Jacka? +koukne na Anjela+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 10:52 pm

Pro mě Jacka.+ vyfoukne kouř do prostoru, a když barman odejde, tajemně se na Wenai usměje.+ Tohle´s asi nezkoušela. +Mrkne na ni, cigáro si strčí do pusy, narovná se a spustí....+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 11:03 pm

Jo, já si dám taky Jacka. +kývne na Anjela a obrátí se ke Kim+ Co? +řekne jenom a pak na ni kouká s otevřenou pusou i kouřit zapomene+ Páni, tak to je něco. +konečně si vzpomene že kouří a potáhne si+ Neznáš náhodou někoho, kdo by nnám mohl hrát na kytaru a zpívat, co? Hlavně teda zpívat, protože bych byla velmi nerada, kdyby mě do toho někdo nutil. +zazubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 11:24 pm

S bubnama je to ovšem mnohem lepší. +usměje se a hodí do sebe panáka co jim právě barman přinesl a zalije to pořádným lokem piva. Na chvíli se zamyslí.+ Nějaké lidi znám, ale nejsem si jistá, jestli bych s nima chtěla hrát v kapele. Většinou jsou to samé krávy, obzvlášť co se zpěvaček týče. +odklepne cigáro a usměje se na Wenai.+ Tak ty umíš zpívat? To by snad byla škoda nevyužít. +uculí se.+ Zazpívej něco. +pobídne ji.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 11:29 pm

+vypije panáka a když uslyší její žádost tak se zakucká a málem se udusí+ Já neumim zpívat! No teda pár lidí si myslí, že jo, ale názor většiny je takovej, že by se mi nikdy nemělo dovolit to zkoušet. A navíc zádaně zpívám jenom po čtyřech pivech a dvou panácích a to zdaleka ještě nebude. +nadechne se, protože to všechno vychrlila jedním dechem+ A navíc basačky nezpívaj, ty stojej v pozadí a jedou si basovou linku s bicíma.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon dub 11, 2011 6:21 pm

Jedni říkají, že ano, druzí ne.... +pokroutí hlavou, vydechne kouř a uculí se.+ Já to rozseknu! +odklepe cigáro.+ Chceš se vsadit? +v očích jí blýskne, jak nahodí další úcul. A už k jejich stolu opět volá barmana a objednává osm piv a dva další panáky.+ Můžem si dát soutěž, kdo to dřív vypije. +Mrkne na ni.+ Jo, to je sice pravda. Basovka a bicí drží vždycky spolu.....společnej tón. +dodá s úsměvem a koukne jí do očí, pak uhne a opět odklepne cigáro.+ Ale i tak bych tě chtěla slyšet. +vezme svůj zbývající půllitr a naráz jej dorazí.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon dub 11, 2011 6:33 pm

+kouká na ni, jak to objednává+ No s takovou mě uslyšíš. +zasměje se a dopije svůj půllitr+ Tak se připrav, budeš mít co dělat jestli chceš vyhrát +koukne na ni děsně vážně+ Protože tohle já trénuju už dlouho. A jsem v tom fakt dobrá. +zasměje se+ Co čeká vítěze?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon dub 11, 2011 6:46 pm

+Přimhouří pobaveně očí, típne cigáro a přitáhne si další půllitr.+ To jsem tedy zvědavá. +ušklíbne se, při její vážném výrazu.+ Ještě´s nesoutěžila se mnou, kočko. +také se zasměje.+ Mně čeká tvůj zpěv, ale žádné kníkání! No a jak nááááhodou zvítězíš ty... +uculí se.+ Co bys chtěla?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon dub 11, 2011 6:48 pm

+donese jim tam těch osm piv a panáky, dost udiveně na ně kouká a sedne si za bar tak aby na ně viděl, podepře si hlavu, kouří a sleduje je+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon dub 11, 2011 6:51 pm

+obhlídne půllitry+ Když vyhraju já, tak ty... +olízne si rty jak přemýšlí+ Tak ty mi zatančíš! +zazubí se na ni vítězoslavně a přitáhne si půllitr+ Připravená? Na prohru? +mrkne na ni a zvedne půllitr+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron