Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 8:06 pm

Jasně, hvězdo! +křikne na Kim a s Anjelem zapojujou aparaturu, zachvilku přijde k baru+ Všechno v pohodě. +zazubí se na ně+ Zachvilku to vypukne. +koukne po baru, kam začli přicházet lidi+ Jen aby přišel Byron a nešel chlastat někam jinam. +zapálí si cigáro+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 8:09 pm

Billy: Někdo musí představovat tu slušnější a jemnější část. +mile se pousměje a v očích jí vesele zajiskří+ Slušňačka by se nechala i pozvat, pokud to bude něco dobrého.
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 14, 2011 8:11 pm

+přijde tam a koukne na Kim+ Holka, holka, sice ti to jde, ale přenech místo zkušenějšímu. +vyhání ji zpoza baru+ Takže kdo si co dá? +rozhlídne se tam+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 8:13 pm

Billy: +usměje se na Jess+ No nepochybuju, že nám časem ukážeš i svou druhou stránku. +zapálí si cigaretu+ Co takhle Jacka?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 8:14 pm

+Všem jim načepuje po jednom a podá jim je, taky si jeden půllitr vezme.+

Tré: Můžu? Vážně? +oči jí zasvítí jak malému dítěti, které dostane svou vysněnou hračku. Přeskočí pult zpátky, ani Anjelove poznámky nevnímá a culí se na Trého.+ Jo, to mi je jasné. Každopádně, když budeš mít v plánu je podpálit, radši mi je dej. +mrkne na něj a a už se hrne k aparatuře.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 8:14 pm

+přijde tam, rozhlídne se a zamíří k baru+ Tak co jste... to si ze mě děláš kurva prdel! +vykřikne nevěřícně a kouká na green day+ Fakt jo?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 8:16 pm

Ááá Byron, náš oslavenec přišel. Nazdar a všechno nejlepší. +vezme kolem ramen Billyho a mrkne na Jess+ Hned ti ho vrátim. +a z druhé strany Mikea+ Dovol abych ti předala tvůj narozeninový dárek. Mašle si na sebe uvázat nenechali. Všechno nejlepší. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 8:20 pm

Tré cool: +usměje se na Kim a jde za ní k bicím+ Jasně, že můžeš, ale bacha budu je ještě dneska potřebovat. Tak něco předveď. +opře se jednou nohou o podium, kouká na ni, jak sedí za těma bicíma a zapálí si cigáro+ Rozjeď to, kočko.

Billy, Mike: Já myslim, že bysme si nechali uvázat mašle. +koukne Mike na Billyho+ Každopádně, všechno nejlepší chlape. +zazubí se oba na Byrona a Billy se vysmekne z Wenainýho obětí a otočí se zas k Jess+ Takže?

Mike: +zůstane u Wenai+ Co ty? Co ty piješ?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 8:23 pm

+obejme Wenai a dá jí pusu+ Wenai, už jsem ti řek, že jsi fakt, ale fakt boží kámoška? Proto se s tebou podělím o tenhle malej zázrak. +vtiskne jí do ruky průhledný krystal. Je to fakt famózní, vydržíš po tom celou noc. Chce ještě někdo? +zeptá se do éteru+

Dej mi pivo. +kývne na Anjela+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 8:25 pm

Billy: Tak možná časem... +zatváří se jako nevinnost sama a dřív než stačí reagovat, je zákeřně odveden pryč, tak jí nezbývá, než si počkat až jí ho vrátí+ Jacka... rozhodně je to skvělý nápad. +pokývá s úsměvem hlavou+

Wenai: Héj... +protestuje, proti tomu jak jí odvede společnost+ Ale vrátit v celku. +zasměje se+

Byron: +obrátí se k nově příchozímu a široce se usměje, počká až mu Wenai předá dárek a přemýšlí kdy má předat svůj+ Co to? +kouká co to tam rozdává+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron