Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv čer 16, 2011 12:26 am

Wenai: Zasměje se. No jo, holt u nás je jen to nejlepší. Mrkne na ni. A co vůbec ty? Jak se daří kapele, makáte, nebo jen paříte, co? Přiznej se. Pohrozí ji naoko.

Jak k baru zavítá víc než nápadaný cizinec, rozhodně ho nenechá bez povšimnutí. Jestli byla dřív paranoidní, po incidentu ve Slastech je extra-paranoidní. Po očku ho pozoruje a zároveň upíjí ze své skleničky Jacka.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 16, 2011 12:35 am

Becca: My náhodou makáme až se z nás kouří, takže pak potřebujem řádně schladit odpovídajícím množstvím piva, víš? +zasměje se+ Co ty? Všechno v pohodě?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » čtv čer 16, 2011 12:52 am

+a jedou dál+

Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Mercy Thompson » čtv čer 16, 2011 10:33 am

Rebecca Altamirano píše:
Kývne s úsměvem. Pak pohlédne na Mercy. I ona hned pozná, že není obyčejný člověk, ale ani nemrkne. Ahoj, Becca, těší mě. Takže automechanička? Že bych zajela nechat zkontrolovat svoje mazlíky? Pousměje se. No jo, lehce nemravnou pověst má. Přijď se podívat, Provinilé Slasti se to u nás jmenuje. Dělá hned reklamu:P.


Wenai Lafaytte píše:Mercy: Byron. +ukáže na podium+ To je ten, co k nim nepatří, úplně vlevo, dělá největší brajgl. +pokývá hlavou+ To je celej on. +spiklenecky se k ní nakloní+ Prý trošku nemravný, až uvidíš, co tam dělaj na podiu. +zatváří se jako puritánka, ale pak se rozesměje+ Ale je to sranda, sexy sranda. +chvilku kouká na Byrona a usmívá se a pak se zas koukne na ni, do očí a usměje se+


Beccy: jo, jsem tady teprv chvilku...*přikývne* mazlíky? jaké mazlíky?*zeptá se zvědavě a kouká na ni, jak dělá reklamu:)*ehm..možná jo..Abych řekla pravdu, moc se tady ještě nevyznám, většinu času trávím stejně pod nějakým motorem...tak někdy nestačím koukat, koho a co potkávám...ne že by to bylo až tak něco nového..*zahučí si konec do piva*

Wenai:*kouká naznačeným směrem*joo..vidím..*pak koukne zpátky na ni* začínám mít pocit, že kdo tady není - nemravný, jako by nebyl..*uchechtne se*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 16, 2011 11:08 am

(samé dobré písničky)

+Doskáče a asi i dokouří toho jointa, ale to si už jaksi nepamatuje.... rozhlídne se kolem, protože se jí zdá, že jí něco chybí a pak si uvědomí, že Wenai někam zmizela. Když ji ale nikde nevidí, usoudí, že asi někam odběhla. Sedne si ke stolku, ať tam neposkakuje sama. Vytáhne si cigáro, zapálí, dopíjí své pivo a s úculem sleduje Byrona, jak si to na pódiu užívá a taky Trého, aby aspoň takhle něco pochytila.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 16, 2011 11:42 am

Mercy: +kousne se do rtu+ Jo? Proč? +otočí se čelem k baru a chvilku kouká do piva+ No tak si prostě ráda užívám no. +zamumlá, pak zvedne hlavu a koukne na ni+ Já prostě nechápu, že když je někdo jinej, tak ho hned někdo musí začít škatulkovat a dokud ho někam nenacpe, tak mu nedá pokoj a nenechá ho dejchat. +zavrtí hlavou, chytne svoje pivo a rozlídne se, kde ještě zbyl nějakej joint a pak se vydá tím směrem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Mercy Thompson » čtv čer 16, 2011 11:51 am

Wenai:no...nemravný podnik..nemravný lidi...nějak často se to opakuje...*vysvětlí a pokrčí rameny* však proč ne?*pozvedne obočí a pak se mírně zamračí* mi nemusíš nic vykládat o tom, jaký to je, být jinej...*koukne po ní*a s tím dejcháním to může být i doslova...*sykne a studuje svoje pití*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 16, 2011 12:03 pm

+několikrát vyskočí, než se jí podaří utrhnout jointa, pak si ho zapálí, zavře oči a potáhne, vyfoukne kouř a zase je otevře, pomalu se vrátí k baru, kouká na svoje pivo, ale mluví k Mercy+ Promiň, promiň, já jenom... +zavrtí hlavou+ Jenom mě to občas štve. Že když nbeuznávám tradiční hodnoty a nechci založit rodinu a děti, tak jsem hned nedospělej jedinec. Přesněji řeceno fracek a cvok. +potáhne si z jointa a pak ho nabídne Mercy, koukne na ni a olízne si rty+ Co ty jsi vlastně zač?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 16, 2011 12:11 pm

+vejde dovnitř, rozhlídne se a někde si odloví pivo a pak se posadí ke stolu kde sedí Kim+ Ahoj, +pozdraví ji a zapílí si+ Co se to tady děje? +kývne hlavou k popdiu, tančícím lidem a vůbec celé hospodě+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Mercy Thompson » čtv čer 16, 2011 12:29 pm

*musí se smát* to znám..*mávne rukou*taky jsem málem skončila jako starostlivá matka dětí....ale jaksi jsem odmítla s někým být jen proto, abych mu vychovávala dětičky..*odfrkne si a jen zavrtí hlavou, stejně má aromatu jointa plnej nos*hm..co jsem zač...jen obyčejná poloindiánská automechanička, co si nejradši hledí svého tak, aby jí ostatní větší a nebezpečnější jedinci dali pokoj.*uculí se*Troufám si říct, že si zachránit ..kožich *dodá po odmlce tišeji* dovedu docela dobře...*zamrká vesele* nebo mi to doted vycházelo...ne všichni by mě asi měli v lásce, kdyby zjistili...*zavadí pohledem o Beccy a radši zmlkne a pokrčí rameny* ale tak..normálně...co ty? kromě toho, že jezdíš v minicooperu a pořádáš akce v hospodě v o tobě nic nevím?*zvědavě si ji prohlíží* tedy kromě názoru na tradiční rodinný život..*cuknou ji koutky*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron