Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » ned čer 19, 2011 6:34 pm

Styx: +olízne si rty a podívá se na ni+ Potřebuji sehnat lahvičku +ukáže mezi prsty, bude to tak 10 ml+ upíří krve. Mužské. Snad to nebude velká cena pro zrak pro vašeho přítele, který se jistě s tou ztrátou vyrovná. Slyšel jsem, že když člověk pozbude jeden smysl, tak se ostatní znásobí. Sám s tím samozřejme zkušenosti nemám, díky všem bohům, kteří dohlíží na rub. +usměje se+ Nepřežil bych bez něj.
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned čer 19, 2011 7:12 pm

Markýz: +chvilku na něj nevěřícně kouká+ Upíří krve? +zopakuje, jestli dobře slyšela+ To je přece téměř nemožné sehnat! Upíři krev nedávají, oni si ji berou! +je jí jasné, že on to moc dobře ví a že právě proto to od ní požaduje+ Tohle je velice přetěžký a nebezpečný úkol +na chvíli se hluboce zamyslí, po chvíli nakonec vzhlédne k němu+ Nic neslibuji... ale pokusím se to sehnat +přijme jeho nabídku+ Kdyby se mi to povedlo, kde vás najdu?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » pon čer 20, 2011 12:33 am

Styx: Jistě, madam. +pomalu kývne hlavou na znamení úklony+ Hledejte mě zde, buď tu budu osobně, nebo se zeptajte barmana, ví kdy tu jsem. Velice mě těšilo. +otočí se a jde k baru a na tváři má úsměv kocoura, který sežral nejen kanárka a smetanu, ale taky créme brulée, který měl být k večeři+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon čer 20, 2011 1:05 pm

Markýz: (jen aby se neradoval předčasně, kocour jeden:))

Mem: +hledí zamyšleně za markýzem a když jí zmizí z očí, otočí se zpátky k Mem+ Co si o tom myslíš? +zeptá se jí zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » pon čer 20, 2011 2:28 pm

(Mem sa asi práve prebrala z hlbokého spánku, takže nevie, ktorá bije :D )

Styx: Popíja už tretiu skleničku whisky, no aj napriek tomu marihuanovému dymu všade naokolo sa za Markýzom znepokojivo mračí. "No ja neviem, Styx. Moc sa mi to nepozdáva. Zohnať upíriu krv bude.... nebezpečné, možno aj nemožné." pozrie na ňu ustarane, potom opäť zablúdi pohľadom tam, kde Markýz odišiel. "Navyše, radšej ani nechcem vedieť spôsob, akým získava ten... materiál."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » pon čer 20, 2011 6:09 pm

Nijak daleko to není, klidně se můžem na někdy domluvit. +usměje se na ni+ Já a hudební nadání? +zasměje se+ No to teda vážně ne. Neumím na nic hrát, kdysi jsem se učila hrát na klávesy, jako malá, ale dopadlo to katastrofálně, nikdy jsem se nenaučila ani noty. +pokrčí rameny+ Prostě nejsem ten typ. Ale nevadí, dobrou hudbu poznat umím. +mrkne na ni+ Kvůli čemu ještě? +s úculem a přivřenýma očima si ji prohlédne+ Hádej.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon čer 20, 2011 9:25 pm

Mem: +zamyšleně přikyvuje+ Ano, vím... žádný upír ti nedá dobrovolně svoji krev. Je to přivysoká cena. Ten markýz se mi rozhodně nelíbí. Proč by mě chtěl vrhat do takového nebezpečí? +mračí se chvíli a pak řekne rozhodně+ Nejdřív je potřeba vyšetřit Andrého zrak a posoudit, jestli to vůbec má cenu, než začnu shánět tu ingredienci.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » úte čer 21, 2011 5:27 pm

Styx: "Hmm, to neviem." zamyslene. "Možno mu ide naozaj len o obchod. Ale máš pravdu. Prvoradé je Andrého vyšetriť, potom budeme múdrejší." usmeje sa na ňu povzbudivo. Odloží tretiu dopitú skleničku a rozhliadne sa dookola. "Nebude ti vadiť, ak už pôjdem? Ty kľudne ostaň a bav sa, ale ja už začínam byť trochu unavená."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 21, 2011 5:38 pm

Shane: +Přikývne.+ Jo, proč ne.+ Usměje se.+ To je hlavní. +mrkne na ni.+ Jsem zvědavá, jak se ti bude zamlouvat muzika, co hraje naše skupina. +uculí se. Když si ji Shane prohlédne, malinko jí zajiskří v očích. Nakloní se k ní blíž a ztiší hlas.+ Kvůli mému neodolatelnému šarmu a mírně sjetému výrazu? +mrkne na ni se šibalským úsměvem, pak se ale odtáhne a opět se opře do židle. Pořád se usmívá, no teď už vážněji řekne.+ Promiň, kočko, ale už někoho mám... tedy, aspoň to tak vypadá. +pokrčí omluvně rameny.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » úte čer 21, 2011 5:59 pm

Jasně, úplně jsi to odhadla, hlavně ten výraz mě dostal. +usměje se na ni, pak se nadechne mezi zuby a koukne na ni způsobem ,,no co nadělám"+ Vážně? Škoda, ale mělo mě to napadnout. Jseš sexy. +mrkne na ni a opře se do židle, kotník jedné nohy dá na koleno druhé a napije se piva+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron