Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř čer 29, 2011 4:39 pm

+zazubí se na ni a mrkne a pak ji chytne a přitáhne si ji trochu blíž+ Jasně, a kam bys ho chtěla? Černou fixou na černý prádlo, aby to bylo správně dárk a ívl? +v očích mu hrají světýlka šibalství+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » stř čer 29, 2011 4:56 pm

+tlumeně se zasměje a obtočí mu ruce lehce kolem krku, ovšem tvář má od něj na dálku paží+ To vůbec není špatný nápad. +zazubí se+ Ovšem to bych ho nedostala již dnes... +zatváří se neskutečně smutně a zkroušeně+ ...protože dneska mám jen světlé prádlo. +v očích jí i přes zkroušený výraz vesele svítí+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř čer 29, 2011 6:51 pm

+směje se tomu, jak nešťastně se tváří+ No tak to by sis teda musela počkat, až si oblíkneš něco jinýho. +mrkne na ni+ Nebo to musí být dneska?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » stř čer 29, 2011 7:31 pm

+zdá se, že se nad tím zamyslela+ Nemusí. +broukne+ Já jen... co kdyby sis ten autogram rozmyslel? Nebo by si byl v takovém obležení fanynek, že bys neměl ani minutku času. +zatváří se vážně a taky vážně pokývá hlavou, ale v očích jí vesele jiskří+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 1:07 am

Shane: +Jak jí Shane sjede rukama na zadek, zamračí se na ni. Pustí její pas a rukama chytne ty její a trochu se od ní odtáhne.+ Tohle se mi ale jako nějakej plán jeví. Nemám ráda, když si se mnou někdo hraje, pokud já jasně naznačila, že se na té hře nemíním podílet. A nechci být na tebe zlá, tak si to nech, jasný?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 30, 2011 7:33 pm

+odstoupí od ní a jemně se vykroutí z jejího sevření+ Věř nebo ne, plán to nebyl. Nechala jsem se prostě... unést okamžikem. +pokrčí rameny+ Sorry, nechtěla jsem tě urazit.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv čer 30, 2011 8:09 pm

Wenai: No tak jo, ale ne, že mi to vypiješ celý. Tohle člověk jen tak nesežene. +naleje jim ještě+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 8:12 pm

Shane: +Povzdechne si a pokroutí hlavou.+ Ty promiň, jsem v posledním čase jakási rychlevznětlivá. +omluvně na ni koukne.+ Jsi opravdu sympatická a moc hezká, jenom.... +neodřekne, jen pokrčí rameny.+

+Wenai si všimne (i když teď je to těžko sesynchronizovat) a v první chvíli neví, co má dělat, jestli se cítit provinile, nebo ne, její úsměv jí zanechá ještě víc zmatenou.+ Promiň, měla bych jít za svou ...holkou. +řekne nakonec, i když vlastně neví, jestli spolu chodí.+ Snad se ještě potkáme. +usměje se na ni opatrně, protože neví, jestli na ni není naštvaná.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 8:15 pm

Anjel: Přece bys na mě nešetřil. +koukne na něj, vezme skleničku a usrkne si+ Boha, to je neskutečný. +začnou se jí podlamovat kolena, taky už se docela motá, tak si sedne na židličku a znovu si urkne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » čtv čer 30, 2011 8:31 pm

Já? +koukne na ni, jako by byl uraženej+ To bych si já v životě nerozmyslel! +zvedne nos, pak na ni koukne a rozesměje se+ Hele, co kdyby sme se někam vypačili. Co kdyby jsme šli do Hollywoodu a přimalovali na ten chodník pár hvězd, nebo obtisklejch dlaní do betonu, nebo, co to tam mají. Podle toho, na co narazíme první. +zazubí se na ni a v očích mu svítí+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron