Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon srp 08, 2011 12:25 am

+ani nedutá, jen kouří a tak podivně zaujatě sleduje Jess+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon srp 08, 2011 12:27 am

+taky se na Kim usměje, když přijde a pak si zapálí+ New York, New York... +zabrouká si, spíš jen tak pro sebe a kouká kolem, poslouchá je na pllk ucha a snaží se zjistit, kdo je ten chlápek u baru+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » pon srp 08, 2011 12:34 am

Jasně napravíme to. +usměje se a ťukne si s ní pivem+ Tak přímo z New Yorku? Páni... chtěla jsem tam vždycky žít, bylo tam mnohem víc živěji než u nás. +trošku se zasní+ Máš ty vůbec nějaký sourozence? +zajímá se dál, koukne krátce na Byrona jakoby se chtěla ujistit, že tam je ale trošku se zarazí když si všimne jak jí sleduje+ Stalo se něco? +zvedne lehce obočí a usměje se na něj+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon srp 08, 2011 12:45 am

To jo, tam bylo živo někdy až moc. +vytáhne si cigaretu a zapálí.+ Keyport bylo určitě lepší místo pro život. +řekne rozhodně.+ I když je pravda, že já bych tam asi žít nedokázala. Je to na mě možná až příliš velký klid.+ pokroutí hlavou.+ Ne, žádné sourozence. A rodiče to teď jistě litují.+ Trpce se usměje.+ Co ty? Předpokládám, že pocházíš ze spořádané rodiny. +odhaduje. Taky si všimne toho pohledu, co na Jess hází Byron, ale jenom se pobaveně ušklíbne. Pak si všimne, kam hledí Wenai.+ Znáš je? +kývne hlavou k tomu chlápkovi a ženě vedle něj.+
Naposledy upravil Kim Jasper dne pon srp 08, 2011 12:48 am, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon srp 08, 2011 12:47 am

Co? +zamrká a vzpamatuje se+ Ne, ne jenom jsem se nějak zaposlouchal. +zazubí se a vypije kus piva naráz+ Dáme si nějakýho panáka?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon srp 08, 2011 12:50 am

To se máš, že nemáš sourozence. +koukne na Kim+ Já mám dva. Brácha ještě ujde, ale ségra je na zabití, naštěstí jsem ji šest let neviděla. +zavrtí hlavou+ Neznám. Teda toho chlapa neznám, tu holku jo. Panáka? +koukne zaujatě po Byronovi+ No jasně, že si dám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » pon srp 08, 2011 1:01 am

Jo je to takový hodně klidný město. Takový to správný předměstí pro výchovu dětí. +pokrčí lehce rameny+ Tak spořádané... +pousměje se+ Ale jo více méně jsem ze spořádané rodiny. Otec byl náruživý rockový kytarista, takže podle toho to tak nějak vypadalo. +krátce se zasměje+ Copak nesnesete se se sestrou? +koukne na Wenai+ Tak to mam být určitě ráda, že mam jen malého brášku. +pousměje se+ Zaposlouchal jo? +vesele se uculí a zakroutí hlavou, líbla by ho, ale nechce se před holkama předvádět+ Jasně proč ne. +přikývne důrazně až jí vlasy spadnou do tváře+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon srp 08, 2011 11:08 am

No jo. +pokrčí rameny.+ Ale někdy bych za takového přítele v boji proti rodičům dala nevím co... i když, pokud se nevyvede je to ještě větší vopruz. +odklepne cigaretu. Ještě jednou si prohlédne ti dva a pak se opět věnuje své skupině.+

Jess: Opravdu? +zatváří se skutečně překvapeně.+ Tak to bych tedy neřekla. +uculí se.+ Hrál něco co jsem mohla slyšet?

Tak, jakého si dáme panáka? +koukne tázavě po ostatních a odpije si ze svého piva.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » pon srp 08, 2011 12:50 pm

Čtyři jacky. Velký! +houkne na barmana+
No nebo zakoukal. Do tebe. +zašeptá ještě a krátce ji políbí+ Já taky nemám žádný sourozence. Rád bych měl, protože pak by snad naši neotravovali mě, ale někoho jinýho. +ušklíbne se+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon srp 08, 2011 12:53 pm

No, nesnesem je slabí slovo, ale ona je strašněj bonzák. Vždycky letěla žalovat mamince. +zapitvoří se+ Děs běs a hrůza. +ještě se chvilku šklebí, když vidí, jak se Jess a Byron líbají+ Milenci se milujou, milenci se milujou. +šeptá zpěvavě a rošťácky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron