Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » úte srp 09, 2011 9:24 pm

Styx: +Když Styx mluví o své nebezpečnosti, jenom se usmívá. Ale z toho úsměvu nelze nic vyčíst. Rozhlédne se kolem.+ Nevěříte, že bych udržel vaše tajemství? Nebo se bojíte, že zdejší stěny jsou moc tenké? +cukne mu koutkem a opět se trochu napije.+ Ale nebojte se, Styx. +schválně opětovně vysloví její jméno.+ Vím co to znamená mít tajemství. A nebudu se snažit je od vás zjistit. +schválně řekl "od vás" a ne "o vás", ale to Styx nemůže vědět. To jako nenápadně změnila téma ho nepřekvapí, spíš pobaví, ale chytne se její hry.+ Zatím jsem neměl tu čest nikoho kromě vás a tady toho pána... +kývne hlavou k barmanovi.+ ...poznat. Přišel jsem takřka před chvílí.+ Zasměje se při její záplavě otázek.+ Ne, jsem sám. Snad vás neurazí, když se zeptám na to samé? +řekne s velice hezkým úsměvem.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte srp 09, 2011 9:32 pm

Neubližuj jí, jo? +se smíchem vykřikne na Wenai+ To je moje holka a já ji budu bránit. +sbírá a chytá ty tácky od Wenai a hází je zase po ní+ A jestli toho nenecháš, tak ti seberu všechnu čokoládu, co si syslíš v pokoji a sním ti ji. +zasměje se+ Tácková bitva! +sebere tácky od vedlejšího stolu a začne s nima všechny ohrožovat+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 9:34 pm

+šokovaně se na něj podívá+ Čokoládu?! To by sis nedovolil! To by ti strach ze mě nedovolil! Já jsem strašlivá Wenai a moje tácky mají nabroušený hrany!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte srp 09, 2011 9:35 pm

+kývne na Styx a nakloní se k ní+ Markýz vám vzkazuje, že k Vám přijde zítra.
+pak koukne na ty čtyři u stolu+ A vy mi tu nedělejte bordel! Kdo to má po vás uklízet?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 9:53 pm

+Tácková bitva! +křikne a vyskočí ze židle, když jí jedna z Byronových v nestrážené chvíli narazí do piva a část je jí vyšplíchne na tričko. Sebere tácky z dalšího stolu.+ Na ně! +uculí se na Wenai a pustí se také do Byrona a Jess.+ Anjeli neremcej a pomoz nám je zahnat pod stůl!
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte srp 09, 2011 10:01 pm

+vypne hrdě hruď, když jí tak Byron brání a se smíchem vyplázne na Wenai jazyk. vyjekne, když se to tak všechno zvrhne v bitvu a zaskočí si k dalšímu stolu pro vlastní střelivo+ I ty Brute? +podívá se dotčeně na Kim, ale vzápětí se do ní se smíchem pustí+ Já vám ukážu! +volá se smíchem a stáhne Byrona stranou, aby ho několik tácků minulo a opětuje palbu+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 10:32 pm

Ééé. +na chvilku se mimo, když kouká, jak se Kim lepí triko na tělo a pěkně to schytá nějakým táckem, tak se vzpamatuje a zase hází+ Došli mi tácky! Došli mi tácky! +haleká a schání se po dalších táccích, přičemž komusi smete ze stolu pivo a šlohne jim ze stolu tácky+ To další máš na mě! +zařve jenom na postiženýho a bije se dál+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte srp 09, 2011 10:34 pm

+zaníceně hází tácky po Kim a Wenai+ Tady máš nějaký tácky! Já jich mám dost. +křičí na ni a směje se+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte srp 09, 2011 10:48 pm

+už sotva popadá dech od toho jak se pořád směje, snaží se uhybat táckům a hází vlastní munici, kterou shání všude možně. nakonec popadne ze stolu jedno pivo, schová se za židlí, dá se do pití a druhou rukou schabuje tácky ze země a podává je Byronovi+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 10:55 pm

Heeej!! +také jí došly tácky, tak se jenom chvíli snaží bránit rukama, ale jedna ji přes to zasáhne do čela.+ Ještě že to nejsou ozubená kolečka. +směje se a snaží se nějaké pochytat a zpětně je hned hází zpátky.+ Nás nedostanete! +vyplázne na ně jazyk a nepřestává se smát. Jak Jess zaleze pod stůl, vítězně se usměje na Wenai.+ Už zalézají pod st.. +nedořekne, protože se v poslední chvíli uhne tácce letící od Byrona, která jí míří na nos.+
Naposledy upravil Kim Jasper dne úte srp 09, 2011 11:06 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron