Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř lis 02, 2011 3:36 pm

Jistě. +usměje se a začne se štrachat v kabátu v kapse, pak se zarazí, pořád s úsměvem a koukne na Styx+ A nechtěla by se k nám vaše přítelkyně připojit? Nerad bych vapdal nespolečensky. +zvedne na okamžik jedno obočí a pak konečně vyndá ruku z kapsy a ukáže jí krabičku, je to obyčejná podlouhlá kovová krabička od čaje, poněkud stará, trochu odřená a je na ní nápis Earl Grey+ Určitě je taky zvědavá, co tu mám. +otevře krabičku, ale Styx ji napodá, jen jí ukáže co je uvnitř, jsou to dvě oči, zorničky i duhovky jsou jasné, pěkné a hnědé, bělmo je u duhovek bílý a pak přechází do modra, vypadá to, jako by ho pokrývala nějaký krycí vrstva, ochranná, částečně magická+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř lis 02, 2011 4:16 pm

Připojí se... až přijde jejich čas +nejspíš až bude na programu upíří krev (ale klidně kdykoliv)+ Nejdřív bych ráda viděla vaše zboží +trochu nervózně nahlédne do krabičky, ze které na ni koukají dvě oční bulvy. Chvíli je soustředěně zkoumá zrakem; vypadají jako obyčejné oči, ale přece jenom je na nich něco zvláštního+ Pěkné... ale jakou mám záruku, že ty oči opravdu vidí? +zeptá se nedůvěřivě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř lis 02, 2011 10:19 pm

+ušklíbne se, položí krabičku na stůl, ukazovákem zaklapne víko+ A jakou já mám záruku, že ta ktev je opravdu upíří a že jste nezapíchla jenom nějaký sele?
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř lis 02, 2011 10:27 pm

Vejde právě ve chvíli, kdy se Markýz táže, jestli jestli to je opravdu upíří krev. Záruku můžu dát jen takovou, že jsem si ten lov opravdu užila. Užily. Mrkne k Man a koutek jí nepatrně cukne. A pak jsem si také jistá, že to určitě víc než dobře poznáte sám. Pohlédne mu přímo do očí, na rtech zdvořilý, ale lehce podezíravý úsměv.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř lis 02, 2011 10:39 pm

Myslím, že byste okamžitě poznal, kdyby to byla obyčejná krev. Netuším sice, k čemu vám bude, ale jsem si jista, že neposlouží jako krevní baňka do místní transfuzní stanice, ani jako přísada do zabijačkové polévky +ušklíbne se pod kápí+ K čemu ji vlastně potřebujete? Ptám se čistě z osobních důvodů, zajímá mě, k čemu slouží pouze upírská krev a žádná jiná +vytáhne ze záňadří lahvičku s tmavou tekutinou a schovávaje ji v dlaních před zraky nepovolaných mu ji ukáže+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » stř lis 02, 2011 11:53 pm

+sklouzne pohledem z jejího obličeje na lahvičku a pak zase zpátky, ruce stále založené na prsou+ Tím chcete říct, že vám taky musím věřit. +ušklíbne se v pobaveném úsměvu+ A k čemu je, to vám řeknu, až provedeme výměnu. Nuže? +popstrčí dvěma prsty krabičku s očima k ní+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv lis 03, 2011 8:55 am

+pravou rukou pošoupne lahvičku po stole směrem k němu, zároveň druhou rukou posouvá krabičku k sobě. Když je výměna provedena, otevře ji a oční bulvy se rozkutálí po jejím dně+ Takže? +očekává "návod na použití"+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » čtv lis 03, 2011 6:56 pm

+vezme si lahvičku a prohlídne si její obsah, protřepává si ji před očima+ Hm? +zaptá se, jako by byl mimo a pak se koukne na Styx+ Musí je sníst, pochopitelně. +řekne, jako kdyby to bylo od začátku jasné+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv lis 03, 2011 7:41 pm

+podívá se na něj, jestli dobře slyšela, pak pozvedne tázavě obočí+ Děláte si ze mně srandu? +zamračí se a pod stolem vklouzne rukou do kapsy pláště, kde má hůlku a pár drobností+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » čtv lis 03, 2011 8:11 pm

+pateticky si povzdechne, schová lahvičku s krví do dlaně a ta mu z tama po chvilce zmizí v některé z jeho kapes, aniž by si toho kdokoliv všiml+ Ne. Když chtěl někdo získat nějakou vlastnost nepřítele, tak ho zabil a získal orgán, který s tou vlastností souvisí. A pak ho snědl. Dělalo se to tak od pradávna a dělá se to tak pořád. +založí si ruce na prsou+ Nevím, co se vám na tom nezdá. +ušklíbne se+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron