Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř kvě 16, 2012 1:06 pm

DB: +obě oči se mu smějí+ tak já že nejsem pravej Bowie jo? +vytáhne vysoko obočí a pak se začne křenit+ asi tě budu muset ujistit o opaku +Dojde na podium k Ramones, něco s nima domluví a ...
Jak dozpívá tak sleze+
přiznávám jsem Ziggy Sturdust +prohrábne si háro+

S: Ty vole! víš co mě to dalo práce+zatváří se+ Celej den pečení cukroví! tak nepindej a vrhej se na něj. +pak zmerčí Beccu+ No to se nám to tu slejzá spodina +culí se+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř kvě 16, 2012 1:13 pm

+zašklebí se+ Co to je jako za song uspávače hadů? +nakrčí nos a otočí se na Syrianu+ Vidíš, je to nějakej Ziggy, teď to říkal. +s nakrčeným nosem si ho prohlídne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř kvě 16, 2012 1:20 pm

+zavrtí jenom hlavou a radči jí nacpe do pusy kus kačeního zadku+ ty jsi fakt poděs.
DB: prej uspávačů hadů. +zasměje se nahlas+ bude vám vadit, když si zavolám jednoho kámoše? +Hlasitě zahvízdá a do dveří vstoupí šlachovitý chlap v černých kalhotech, jinak uplně nahej+ Můj kámoš Iggy. Brácho tahle holka nevěří že jsem já +culí se+

Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř kvě 16, 2012 1:39 pm

+ušklíbne se+ No to teda nevěřím. +posadí se na zem před podium a kouká na ně, než se na ni opět vrhne Byron a začnou spolu tančit na tu písničku, jako už asi milionkrát před tím, takže jsou úplně sladěný+
No.... +koukne pak na Bowieho+ Možná ti to pomalu jakože začínám věřit.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » čtv kvě 17, 2012 7:47 pm

+típne před vchodem jointa, vejde dovnitř, opře se o futra a rozkoukává se kde to vlastně je+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 18, 2012 1:05 pm

+zbystří yohannku a přijde k ní, ovšem s Byronem v těsném závěsu+ Ahoj, yohannko! +usměje se na ni a obejme ji+
Byron: Ahoj, yohannko. +napodobuje Wenai, za což hned slízne pohlavek+
Wenai: Jak se máš, to se bezva, že jsi přišla, chceš kousek dortu? Obávám se, ale, že kachní zadek už vzal za svý, ale máme pořád zbytek. +zubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » pát kvě 18, 2012 3:11 pm

čaau! +obejme ji+ sem slyšela nějaký fámy.. že se to... vdáváš? +kouká na ni jestli je to fakt nebo aprílovej-májovej žertík+

čau byrone! ty se zatím neženíš že ne?

jo dort si dáám, poslední dobou jdu od dortu k dortu +odloží tam flašku co donesla z mýtinky aby nepřišla s prázdnou, i když si nebyla jistá jestli je to fakt fakt.. nebo ne+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 18, 2012 3:32 pm

Wenai: No, to jako fakt. +kývne a ukrojí jí kus kachny a podá ji ji na talířku+ Já tak trochu musim, ale ne, že by se mi nechtělo. +zvedne oči ke stropu+ Ségra mě k tomu tlačí.

Byron: Já? Ne, leda, že by sis mě vzala. +zazubí se na ni a pokusí se zatvářit, že je k zulíbání+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » pát kvě 18, 2012 5:10 pm

díík +pustí se do dortíku spokojeně+ počkej počkej počkej.. takže musíš, ale chceš to i když tě ségra do toho nutí.. si bereš někoho extrabohatýho a důležitýho že tě do toho tlačí? +zvědavě+ a kde bude svatba, tam u vás na hradě? +zasypává ji otázkama+ a vůbec já chci vidět fotku.. né hradu.. ale toho tvýho budoucího +pokývá hlavou+ je hezkej?

byron: noo žeby? myslím že toho bys brzo litoval! +zašklebí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 18, 2012 6:37 pm

Nóó... jako je to hrabě. Pochopitelně. +zamyslí se+ Bohatej je taky, jinak by ségra pro nebyla a ona je jím úplně mimo. By si ho měla vzít sama. +ušklíbne se+ No jasně, že bude u nás. Na konci května. A bude to velký. +zazubí se+ Fotku? +zarazí se+ Ééé, fotku. Já jaksi žádnou nemám, ale je hezkej. Mě se aspoň líbí. +zdůrazní+ A dal mi obří prsten. +začne šmátrat po kapsách+ Jinak je to takovej hubenej brunet. Má bradku. A rodokmen. Hele. +ukáže jí prsten, co zrovna vylovila z kapsy+
Přílohy
AAAAC77bc7sAAAAAAJnpVQ.jpg
AAAAC77bc7sAAAAAAJnpVQ.jpg (17.79 KiB) Zobrazeno 104 krát
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron