Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 11:21 am

No jasně že jako fakt +zubí se a v očích mu to blíská pobavením a radostí+ Poslední dobou se stejně nějak nudím +povzdychne si+

Syr: +připlantá se k nim a už je krapet pod parou+ Daaaavide, neblbuj ju, má se vdávat +jazyk se jí trochu motá, jak tam pila s Ramones+ Už jste měli punk párky? +cpe jim je do pusy+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 11:24 am

Ty se nudíš? To není možný. +zavrtí nevěřícně hlavou a chce ještě něco říct, ale je umlčena zákeřným punk párkem+ Hi hlhá? +zamumlá s plnou pusou a ukousne si párek+ Já už jsem stejně celá oblblá. +zazubí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 11:29 am

DB: +S plnou pusou párků+ No ho, +polkne to+ nějak jsem se ztratil v propadlišti dějin. Já nikoho neoblbuju +culý se svatouškovsky+ my tu jenom spřádáme plány na útěk +mrkne na Wenai+

Syr: Nejsem hlhá, jsem ožralá +vlepí jí pusu na líčko+ Byronéééééé +vlítne za bar a skočí mu na záda+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 11:36 am

+zvedne obočí+ Jo? Uneseš mě někam daleko, abych se nemusela vdávat? +zasměje se+ Ale to asi není nikde. +mávne nad tím rukou+ Já už bych asi měla jít spát.

Byron: Syrianóóó. +chytne ji a začne s ní běhat po hospodě a dělá, že je letadlo+ Eeeeennnn, ééééééééééénnnnnnnnnnnnnnn, ééééééééééééééééééééééééééénnnnnn. +zaparkuje vedle yohannky+ Stanice v pekle, vystupovat, nastupovat. +hlásí tam+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 11:45 am

DB: to je škoda +podotkne ale pak se na ni zas usměje+ V tom případě dobrou noc Snílku, musíš se vyspat do krásy, když se máš být za nevěstu +vtiskne jí polibek na čelo+ a stav se +přehodí si kštici ofiny a ještě se na ni chvíli dívá pak zmizí dveřmi do Dublinu+

Syr: +drží se ho nohama kolem pasu a taky má rozpřažený ruce a dělá letadlo, pak seskočí+ kde jsou nácí démoni k pobavení? +kecne si tam na zem a balí dalšího jointa, vedle sebe flašku Jacka+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 11:53 am

+zamává mu a ještě se na něj kouká+ Měj se, Davide. +uculí se a pak jde za těma cvokama+ Tak co vy tady, žádný démoni, domů jdeme, ty už máš taky dost. Spát!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 11:58 am

Já nikam nejdu, jsem uplně v pohodě +rezolutně zavrtí Syr hlavou a celý hulení se jí rozsype do klína, Syr se na to dívá jako na pohromu+ já chcu démona a ty nejsi vůbec opilá +blábolí a dál sedí na zemi a podá jí flašku Jacka+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 12:05 pm

U všech chlupatejch ponožek, jakýho démona? +kouká na ni a sedne si vedle ní a smotá jim brko+ Kdo si dá? +nabízí kolem a pak to odpálí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 12:16 pm

No mýho přece ne? +kouká na ni jako že to je snad jasný+ dej to sem +vtáhne to do sebe a drží a drží a drží, než to pak vyfoukne v dlouhém sloupu kouře a svalí se na záda a kouká do stropu, s vykřeněným výrazem na tváři+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 12:22 pm

+zamračí se, jak je mimo+ To jako Viktora? Já si ho jako nějakýho démona představit vůbec neumim. +sebere jí jointa a taky si potáhne, ale na zem si nelehne, ale Byrom, tam pod Syr hodí aspoň mykinu, aby nebyla hned celá špinavá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron