Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 04, 2012 11:25 pm

Mudly... velice rád +taky to řekne vážně, takže to klidně může znamenat, že ji bere za slovo+ Och, madam, omlouvám se, jestli jsem vás podcenil +ukloní s úsměvem mírně hlavu+ Vážně? A co jsi lovila? +zaujme ho, že přece jen už má Wenai nějaké zkušenosti+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon lis 05, 2012 1:32 pm

No, pokud jde o oficiální lovy, tak to vyla nějaká vysoká, spárkatá, sem tam nějaký králík. Ale je to už dost dlouho, co jsem byla na lovu. Tahle tradice, abych tak řekla, odešla i s naší matkou do hrobu. +pokrčí rameny+ A co ty?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 05, 2012 5:29 pm

Lov na králíky? Asi myslíš zajíce, že? Hm, to není nic pro mne. Mám rád, když je to zvíře ohledně síly alespoň trochu rovnocenné se mnou. Třeba vlk, nebo medvěd. Čím divočejší, tím se u toho lépe bavím +dopije whisky a nalije si další+ Poslyš... jaké zvíře bys chtěla? Řekni a ulovím ti ho! +zadívá se na ni provokativně přes clonu kouře+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon lis 05, 2012 7:07 pm

Králíci, jsou tlustší a pomalejší. Chapes a jsou taky víc vidět v lese. +zasmeje se tomu+ Jo asi je to divný. +koukne na něj se zájmem+ Vážně? Cokoliv? Víš že bych si mohla vymýšlet něco opravdu ošklivého? Co takhle měniče? +chvilku ho sleduje co on na to+ Ale myslím že ne, ty už totiž lovíš. +pousmeeje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 06, 2012 12:28 am

+pozvedne obočí+ Podle toho, čemu říkáš měnič. Doufám, že bych si s ním poradil +usměje se na to lovení, ale nekomentuje to+ Kde teď vůbec pobýváš? Slyšel jsem, že jste se u vás nepohodli. Tedy... nic mi do toho není...
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte lis 06, 2012 12:36 am

To jako dlaky. +dodá na vysvětlenou+ Hm, myslím, že bys to zvládnul. +usměje se na něj, ale pak se zatváří, jako by ji bolely zuby+ No... nepohodli... to je slabý slovo. Brácha mě vyhodil z baráku. Tak jsem s epostavila na vlastní nohy a bydlím v čajovně a tam taky pracuju. Nevím, no, chtěla bych v životě taky něco dokázat, zatím mi to teda nestačí. +zazubí se na něj+ Takže pro mě už žádný lovy, žádný osedlaný koně, žádnej sluha a žádný prachy. +zaksichtí se a vypije dvojitýho panáka na ex a zamrká a zamává rukou, nakonec pěst jí dopadne na barpult, není to ani nijak prudký akt, ale jí se uleví+ Stejně mi to, kurva, chybí.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 06, 2012 3:01 am

Dlaky, ty lovím obzvlášť rád +zavrní jako spokojený kocour+ Tak to gratuluji, žes ses dokázala o sebe postarat. Člověk musí občas padnout na samé dno, aby si dokázal, jak je silný, když se z něj dokáže vyhrabat. Vím, o čem mluvím +dolije sobě a pro ni objedná další rum+ Nezoufej, krásko, prachy si vyděláš a sluhu vlastně ani nepotřebuješ. A ten lov a osedlaného koně ti tady už nějakou chvíli nabízím +ušklíbne se pobaveně+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte lis 06, 2012 12:21 pm

A já ti tady už chvíli říkám, že zvířata už nelovím. +zaksichtí se na něj+ Ne, vážně - kdybych to udělala, co bych byla jinýho, než pokrytec? +pokrčí rameny a zapálí si další cigáro+ Ale změňme téma - co se děje u tebe? +podívá se na něj se zájmem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 06, 2012 9:09 pm

U mně? +zhluboka se na to napije+ Mám za sebou docela náročnou misi. Pár dní ve vězení, trochu mučení, ale přežil jsem... jak jinak +odfrkne si trochu namyšleně+ Teď si užívám zasloužené volno a docela se nudím. Tak co tedy podnikneme? +zadívá se na ni v očekávání+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř lis 07, 2012 12:19 am

Jó,tyhle léta už mám za sebou. Zkus někdy žít normální +nad tím slovem udělá prstama uvozovky+ život. To teprv poznáš dobrodrůžo! +mrkne na něj a napije se svýho piva+ hm, no... mohli by jsme... víš, co je to laser tag? +koukne na něj tázavě a v očekávání+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron