Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » sob pro 01, 2012 4:24 pm

+trochu si rukama upraví vlasy, jestli se lekl jí+ mno.. +zadívá se na tu skleničku, jak by ji chtěla pohledem vyleštit..ale nějak to nejde a nejde+ eee... no něco aby mě to hned úplně nezabilo a mohla jsem využít ještě zbytek +zamává devíti voucherama+ a.. aby to bylo dobrý..sladký.. a.. ideálně něco co neznám +pokývá hlavou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned pro 02, 2012 7:55 pm

Nó.... +rozhlídne se po té jejich ,,nabídce"+ Tak máme tu zelenou, cherry, nebo... +dostane zjevně geniální nápad+ Nebo ti můžu dát zelenou vílu! To je zcela nový a úžasný pití. Absintovej bourbon. +mrkne na ni+ Je to geniální. Chutná to jak hašlerky. +chvilku za barem něco kutí a pak jí tam šoupne panáka, barvu to má trochu tmavší než absint a sladce to voní, vážně jako hašlerky+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » ned pro 02, 2012 8:53 pm

eeee... +zatváří se nelibě na tu zelenou a cherry, ale jak začne o něčem absinthovým, tak se začne spokojeně culit+ fakt? no název to má hezkej! +okoukne panáka a pak děsně opatrně ochutná+ mm.. mhm! tak to je ovšem dobrota! +ucucává až je nakonec hrozně rychle nadně+ a dostanu ještě? +vytasí se s dalším letáčkem+ aa recept na to asi nedostanu co.. +nenápadka.. holt konkurence toto nemá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned pro 02, 2012 9:00 pm

+zasměje se a dá jí to ještě jednou+ Žádný prozrazování, to budeš muset uhodnout. +mrkne na ni a sám se napije svýho piva, ten panák je zelenej, asi jak zelená, voní po absintu, ale je o dost sladší+ Tak do toho.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » ned pro 02, 2012 9:57 pm

hmmm... +ochutnává a zamlaská jak přemýšlí+ nooo určitě je tam kousek absinthu...možná i kousek zelené.. ale jak je to sladký... mmm.. +rozhlídne se co tam tak všechno mají+ ta cherry? hele já to zase dopila! +chichotá se tomu a loví další letáčky+ještě jeden!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned pro 02, 2012 9:59 pm

+zasměje se+ Tys tu zelenou neměla hodně dlouho, co? +naleje jí to na baru a je to jenom absint a zelená+ No jen si dej. +zapálí si+ A jak to jde? +zeptá se jí+ Jsem netušil, že sem chodí konkurence.. +podotkne+ I když tenhle pajzl nemá konkurenci... hlavně proto, že je to tu čtvrtá cenová. +dokončí to+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » ned pro 02, 2012 10:27 pm

nojooo už asi celý dva roky! +směje se+ ale přišlo mi to teda sladší, na to že je tam jenom tohle.. nezkusíme to vylepšit tou cherry? jenom tak trošku...
noo, konkurence +mávne rukou+ poslední dobou to stojí zahouby, nikdo k nám nechodí +postěžuje si a rozhlídne se okolo+ no, chtělo by to trochu té vánoční výzdoby..
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned pro 02, 2012 10:32 pm

Tak trochu cherry, jo? +koukne na ni, jakože jestli to myslí vážně+ No když cherry tak cherry. +přikývne a udělá jí dalšího panáka ještě s cherry+ Tak to zkus. +pobýdne ji+
To už zas budou Vánoce? +zaksichtí se+ No asi bych měl nějakou výzdobu udělal, ale že by se mi chtělo. +zatřesou se mu křídla, ale spíš to vypadá jenom jako stín+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » ned pro 02, 2012 10:57 pm

jistěěě +veme si panáka a ochutná+ jo, hned to má říz! +směje se+ nechceš ochutnat? Fakt dobrý! Měl bys to nějak speciálně pojmenovat
Nojo, už zas.. +zaostří co se to tam mihlo, ale přecejenom už má v sobě cca 4 panáky, tak si myslí, že se jí něco zdálo+ to je jednoduchý.. se pověsí řetěz.. třeba i takovej ten z popcornu, ten jsem vždycky plánovala...hele a máš tam vodku?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned pro 02, 2012 11:01 pm

No, vyzkouším to, co by ne. +udělá si taky panáka+ Uh, oh. +zašklebí se+ To je jak cucflek! Tak to pojmenujem, cucflek.
Hm z popcornu? +koukne pod pult a vyndá pár sáčků s popcornem do mikráče+ A pomůžeš mi ho udělat? +strčí je do mikrovlnky+ Jasně, že tu mám vodku. Z ruska! +vytasí se s ní na pult. Co s ní budeš dělat?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron