Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » stř pro 05, 2012 7:29 am

joo stříbrná je taky supr, ta taky parádně drží!
nééé +směje se+ tvýho šéfa neznám! se jenom ptám. Asi mám předvánoční náladu nebo co.. ale snad to není nakažlivý +mrkne na něho+ no a cukroví bych vám mohla z mýtinky poslat, tam toho budou hromady a pak s tím musím krmit koťata +postěžuje si+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř pro 05, 2012 1:37 pm

Cukroví? +koukne na ni zvědavě+ AA nějaký marihuanový koláčky? +oči mu zasvítí+ To sem klidně pošli. To tu snad ještě nikdy nebylo. Jako normální vánoční cukroví, myslím. +dovleče ještě pár popcornů, no už to je docela dlouhej řetěz, a zaváže tu nit+ Pomůžeš mi to pověsit? +šplná na bar, aby to tam moh dát+ Podáš mi pásku? +snaží se to tam připevnit+ Víš, já vlastně toho šéfat tady taky neznám. Nikdy jsem ho neviděl.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » stř pro 05, 2012 5:11 pm

no jasně, marihuanový? to není taky problém +uculí se+ no vidíš, aspoň bude co jíst. Cukr je prej dobrej na nervy.
hlavně opatrně! +podává mu nastříhanou pásku a diriguje ho jak to tam má lepit+ no vypadá to teda parádně!
neviděl? třeba žádnej není!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř pro 05, 2012 5:59 pm

Taaak. +přilepil to tam a seskočil dolů k ní+ Hej já myslím že je to parádní! +obhlidne to jejich dílo+ Já myslím že je. Jednou tu byl bohužel jsem byl zrovna zhulenej a spal jsem pod barem. Tak jsem ho neviděl. +pokrčil rameny jakože on s tím nic nenadělá+ ještě panáka? +zeptá se ji s úsměvem a jde jim rovnou nalít+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » stř pro 05, 2012 7:55 pm

týjo, fakt to vypadá parádně, +kouká nahoru, až se zapotácí+ a to bude chtít panáka!
mmm a jak víš, že tu byl, když jsi spal, hm? +dá si panáka a lapne si nůžky a stříbrnou izolepu, ze které se snaží vystřihnout hvězdičky a lepit je na bar.. ale po tom pití už to moc jako hvězdičky nevypadá.. no snaha se cení+ teď to tu budeš mít naprosto luxusní. Nejhezčí bar v okolí
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř pro 05, 2012 11:26 pm

On mě vzbudil! +hájí se poněkud ublíženě, ale pořád se koutkem úst usmívá+ Něco mi říkal, myslím, že po mě něco chtěl, ale fakt už si nepamatuju co. +zazubí se na ni a šoupne k ní plnýho panáka+ Jé hvězdičky. To se mi líbí, to schvaluju. +přikývne spokojeně+ Tak jaký nápad budeš mít teď, koktejlová vílo?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » čtv pro 06, 2012 7:36 am

jo taaaak! hele to není špatnej šéf.. když je v pohodě, že tu spíš +směje se a lepí mu tam "hvězdičky" po baru+ teď? já se obávám, že to tvoje pití mi nějak.. vymylo mozek +zašklebí se a kopne do sebe panáka+ už těch hvězdiček vidím nějak víc nebo co! +střihne se málem do prstu+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv pro 06, 2012 12:57 pm

Bachá. +sebere jí nůžky+ Nebo mi to tu ještě zacákáš. +uculí se+ Skládej z nich orižami hvězdičky. +zapálí si, už je taky notně pod parou+ A navíc - jaký moje pití, jaký moje pití +poněkud už neartikuluje+ Já teda ty! Tys to namíchala.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » čtv pro 06, 2012 6:24 pm

vy tu nemáte nůžky s kulatou špičkou! +zkouší z izolepy něco poskládat, ale akorát ji má všude na sobě+ sakraaaa.. hele pocem! +natáhne se a nalepí mu hvězdičku na čelo+ teď vypadáš jako.. jakooo.. anděl! +uculuje se+ tvoje pití, moje míchání... to se rovnáááá.. eee... naše pití! +nadšeně, že na to došla+ se na to naše pití napijeme!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv pro 06, 2012 6:51 pm

Nee, my jsme totiž děsně nebezpečnej podnik, víš. +mrkne na ni a poněkud sebou cukne, když mu nalepí hvězdičku na čelo+ Tak to už mi dlouho nikdo neřek. Hele, ty... ty věříš na anděly? +zeptá se když jim nalívá další pití a tváří se děěěěěsně nenáápadně+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron