Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned lis 22, 2009 5:51 pm

To je mi novina, že vlkodlaci nejsou nemocní. To jste nějací odolní, nebo co? Ale tak, je to dobře, ono to běhání po chladných nocích asi není nic moc, viď +pomalu roztává a už jí je docela dobře+ Hlavně abych já nebyla nemocná +rychle dopije čaj, dokud je horký a odloží hrnek na stůl a začne se konečně rozhlížet po okolí, ještě tady u něj nikdy nebyla+ Máš to tady opravdu moc hezké, takové stylové, skvěle to zapadá do okolní přírody
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 7:27 pm

To je naše výhoda....rychlé léčení ran a jistá odolnost...aspoň něco...*pokrčí rameny* snad ne...*chvíli ji starostlivě pozoruje ale nezdá se, že by na ni něco lezlo:)*díky... to víš, nepotrpím si na nějaké okázalosti, tady by to koneckonců ani nešlo...ale jsem rád, že se ti tady líbí*spokojeně se usmívá* ale budu to muset dát trochu dokupy, až bude více času...*kritickým okem přejede dřevěné obložení* přinejmenším něco udělat s topení, je tady fakt většinou zima jako v psírně...*zamyslí se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned lis 22, 2009 7:35 pm

Tak vidíš, alespoň nějaká výhoda z toho plyne pro tebe +usměje se+ Jen tak na mně nekoukej, to se neprojeví hned +zasměje se a trochu posmrkne, protože je přinejměnší alespoň nastydla+ Ne, takhle je to skvělé, dokonce to k tobě úplně pasuje +pořád se rozhlíží kolem+ Je to tady hrozně moc útulné a příjemné. Tedy, opravdu až na tu zimu +zasměje se a ještě se trochu zachumlá do deky a toužebně se zahledí k praskajícímu krbu+ To vydržíš takovou zimu? A to ještě ani pořádná zima není. Jak tady přežíváš v lednu?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 8:22 pm

*Přimhouří oči* kdyby ti přece jen začlo být hůř, řekni...možná tady najdu nějaký lektvar...mívám ho tady pro..hosty méně odolné..*usměje se a přihodí ještě polínko* no...jsem zvyklý na pohyb venku, tak mi to ani nepříjde...
ono se to nezdá, ale díky tomu dřevu, které je použito, docela dobře izoluje teplo...tedy když tady nějaké vyrobím, že...a když se průběžně kontroluje utěsnění spar...dřevěné domy jsou v podstatě ekologické a energeticky daleko méně náročné...a dřeva na otop tady je...*vykoukne z okna na širý les kolem*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned lis 22, 2009 8:39 pm

Nic mi není, vážně +rozesměje se, opravdu ji pobavil+ dokonce se mi zdá, že už mi je i o půl stupně tepleji, než když jsem přišla +na důkaz se vymotá z deky, ale nechá si ji pro jistotu přehozenou přes kolena+ To máš chytře vymyšlené, kdo by v dnešní době nebral topení zadarmo, a tobě stačí vystrčit ruku se sekyrkou z okna a hned máš o teplo postaráno +zasměje se+ Máš tady i nějaká zvířata? Tedy myslím domácí, ne ty, kterých je plný les. Anebo jich máš až po krk v práci? +ucukí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 9:21 pm

sekyrku z okna...*musí se smát*tak to je dobrý...ale v podstatě je to pravda...*zavrtí hlavou* ne, momentálně tady nemám nikoho, kromě dopisní sovy...teď jsem byl až příliš často v Beastu, tak by to nebylo to pravé...a zatím všechny zvěř, co mi prošla rukama, našla domov...pokud by mělo nějaké zůstat na ocet...tak místa tady je dost, kolem...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned lis 22, 2009 9:33 pm

+kouká na něj, jak se culí+ je tady nějak veselo +usměje se taky+ No, měl by sis sem někoho pořídit, aby ti tady nebylo tak smutno, když máš volno. Anebo opravdu celou dobu, co nejsi v práci, jen prospíš? +uculí se+ Vlastně, co tady jiného dělat, viď, návštěvy si tady asi moc nevodíš. Vaříš si tady aspoň někdy něco? +nikde nevidí žádnou kuchyň, nebo aspoň sporák+ Asi tě budu muset zase pozvat na dobré jídlo +mrkne na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 9:46 pm

(se právě snažím nahrát jídelnu, lach)

ale občas někdo přijde...*pokrčí rameny* a občas někdo zapadne až po krk do listí...*zamrká na ni* a občas dokonce i něco uvařím...nebo někoho...*zatváří se nebezpečně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned lis 22, 2009 9:58 pm

Jak daleko od civilizace vůbec seš? (kde se chata vůbec nachází?) Já bych se tady opravdu bála sama, obzvlášť v noci, ale pro tebe je to nejspíš ráj, že jo +usmívá se na něj+ Někdy někoho uvaříš? +rádoby zděšeně+ Tak jen doufám, že dneska nebudu tvojí obětí já. Nikomu jsem neřekla, kam jdu, och, taková neopatrnost +dělá vyděšenou+ Tsss tsss +odfrkne si při jeho zmínce s listím+ Mi to připomínej ještě chvilku a uvidíš, co s tebou udělám +zavrčí výhružně, ale v očích se jí blýskají veselé plamínky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 10:10 pm

ale tak ...zas úplně daleko nejsme, jen v bezpečné vzdálenosti, kdybych si chtěl hrát někdy na vlkodlačí honěnou...*uculí se* a je odtud hezký výhled na Black Mountains (střední Wales, tam jedině jsou nějaké lesy a tak:)), tenhle srub je až na horním konci údolí, ale po cestě kolem řeky se dá dojít, nebo spíš dojet...*zamyslí se* do takové malé vesnice pro zásoby...hmm..tak neřekla?*přimhouří oči a chvíli si ji měří* to bylo vskutku neopatrné...jo uděláš, jo?*uculuje se ale snaží se tvářit pokud možno neškodně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron