Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 26, 2010 1:34 pm

(práávě)

no, víš..mám tady pořadník krásných dam, které mě hodlají navštívit, tak jsem se činil...*zašklebí se na ni vesele*hm..co myslíš?*koukne na losa* neboj, nic šíleného...ono vůbec dostat sem ted nějaké zásoby...ale každé jídlo je o něco lepší, když si chvíli postojí...nebo se mi to aspoň zdá...*rozesměje se* to víš..benjamínek, co nadělám...*zvedne ruce v obraně*od toho vánoce jsou...ale jestli máš starost o linii, tak tě pak proženu kolem domu v závějích a nebude žádného půstu třeba...*zavyhrožuje* Remulus? určitě v kuchyni...hlídá...teda doufám, že nekoštuje..*radši se jde podívat do kuchyně, za chvíli od tama vyběhne Remulus..na prahu se zarazí, jak zmerčí Styx, hlavu dá na stranu, pak přiťape blíž a oňufe jí, ščekne, zavrtí ocáskem a nastaví hlavu a ucho na podrbání* hm...už to vypadá dobře...*vykoukne z kuchyně* tak jestli tě můžu poprosit do jídelny...*zamrká na ni*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned pro 26, 2010 2:49 pm

Ach jo, a já myslela, že je to jen kvůli mně +povzdechne si a tváří se zklamaně, očička jí ale prozrazují, že dobře ví, jak to je+ No jo, benjamínek, to se asi dámy předháněly v hlasování, abys vyhrál zrovna ty +mrkne+ Pro mne bys byl benjamínkem, i kdybys to nevyhrál +něžně ho políbí+ Fajn, beru tě za slovo. Po večeři se můžeme jít třeba koulovat, nebo postavit sněhuláka. Doufám, že máš aspoň sáňky +kouká chvíli na hlavu toho losa+ Že by se ten zbytek právě pekl v troubě? +ušklíbne se vesele a najednou se rozzáří radostí, když uvidí štěně+ Jé, Remulusi! +sedne si k němu na zem a začne si s ním hrát a blbnout, hladí ho a drbe za ušima+ Ty jsi ale vyrostl. Málem bych tě nepoznala. Ale ty si mě pamatuješ, že ano +dovádí s ním, dokud ji Remus nezavolá do jídelny, tak se zvedne a natěšeně jde, ne že by přímo umírala hlady, ale je moc zvědavá, co jí Remus připravil za překvapení+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 7:01 pm

jo závidět...to je docela malý krůček k nenávisti..ale na druhou stranu, co je mi do druhých...*pokrčí rameny po cestě z jídelny* tak zvědavost tebou cloumá, jo?*uculí se* tak...oříšky ven a až budeš připravená, tak je pusť na zem..*mrkne na ni...a když se Styx odhodlá, tak oříšky ani nedopadnou na zem, ale kousek od podlahy se zastaví, rozzáří a šíře světla se na okamžik rozšíří..když pomine, jsou tam místo nich dárečky pro ni - z galerky:) pěkně v taštičce s karkulkou od vlka* krásné vánoce, Styx...*vydechne ji do vlasů tiše*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 8:30 pm

+sevře oříšky v dlani a chvilku váhá, podívá se na Remuse, v očích otázka, jestli už může. Upustí je na zem a s úžasem sleduje kouzlo, které promění oříšky v dárky. Chvilku kouká jako ve snách, než se vzpamatuje. Potlačí silnou zvědavost podívat se do taštičky, dojde ke stromečku a vezme zpod něj balíček http://preview.canstockphoto.com/canstock0396907.png . Přistoupí k Remusovi a podá mu jej do dlaní+ Tobě taky přeji krásné Vánoce, Remusi +políbí ho něžně na rty a pak jemně foukne na jeho dárek. Stuha se začne sama uvolňovat a rozvazovat, až nakonec zůstane Remusovi v ruce krabička s víkem+ No... tak se podívej dovnitř +pobídne ho s úsměvem a jdou si spolu na pohovku prohlížet své dárečky+

(to houpací křeslo se zvětší do správné velikosti jednoduchým kouzlem)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 10:38 pm

*vezme si od ní dárek a když se stuha rozpohybuje, tak se jen mlčky usměje a zvědavě se usadí vedle ní na pohovku a dá se do rozbalování* doufám, že jsem se ti trefil do myšlenek...*mrkne na ni a kouká trochu paf jak se zvětší to křeslo* no tedy...*obhlíží ho obdivně, nad knihou se mu rozzáří očička* jsi skvělá...díky*přitáhne si ji na okamžik k sobě do náruče...pak ji pustí, aby si taky mohla rozbalit*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 11:22 pm

+sleduje chvilku Remuse, jestli se mu budou dárky líbit+ Ještě tam máš někde pero +mrkne na něj a konečně nakoukne do svého balíčku, je zvědavá jako malé dítě. Při pohledu na stylovou tašku se vesele ušlíbne, ponoří ruku dovnitř a vytáhne plyšáčka+ Tak tímhle ses mi opravdu trefil do myšlenek. Na nic jiného nemyslím, než na vlky +zasměje se+ Ten mi bude dělat společnost v posteli, když se mnou nebude ten živý +zaloví dál+ Och, to je ale nádherné +prohlíží si náušnice s přívěškem a prsten si hned nasadí na prst+ A co má znamenat toto? +rozesměje se nad kostýmem+ Že ty chceš mít ze mne opravdovou Karkulku. Ne, že by se mi to občas nelíbilo +políbí ho na čumáček+ A co je tohle? To je hlava vlka... to je krása... +prohlíží si to pozorně+ Děkuji, Remusi +pověsí se mu kolem krku a chvilku mu kouká do očí, její oči svítí štěstím+ Všechny dárky jsou překrásné a udělaly mi obrovskou radost +zavře oči a dlouze ho políbí+ Ale největší radost mám, že jsme spolu.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 11:42 pm

ano je tady...*vyhrábne ho vítězoslavně a pak se musí culit, jak to postupně loví z taštičky* to víš...bláznivé nápady vlkodlaka...*přitáhne si ji k sobě těsněji, až papír z dárků zašustí a políbí ji* tak to jsem taky rád...opravdu rád...*mrkne na ni a tisne si k sobě...a byl by něco dodal, kdyby se mezi ně nepřiřítil Remulus a neskočil za nima na pohovku* Remulusi! ty chlupatá žárlivá koule...*zavrtí hlavou a snaží se ho zpacifikovat, ale čím víc to šustí, tím víc se psék vesele hemží mezi nima*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte pro 28, 2010 10:55 am

+zavře oči a nechá se Remusem stáhnout do polibku a úplně se lekne, když mezi ně skočí Remulus a zkazí jim ten krásný romantický okamžik. Odskočí od Remuse a začne se nahlas smát, jak se tam psék snaží na sebe stáhnout pozornost+ Jen ho nech... vždyť je náš +drbe štěně za ušima a v hustém kožichu+ Úplně jsem zapomněla, že tady nejsme sami. Doufám, že nám někdy dopřeje i soukromí +směje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte pro 28, 2010 6:42 pm

*jen se opře do pohovky a musí se smát* ale jinak poslouchá...*vrtí hlavou* asi jak není moc zvyklý na návštěvy, tak se musí předvádět...*chytne Remuluse za kožich na krku* viď? tak..už ses předvedl, tak jdi dolů..no..šup..*a psék seskočí, ale zas do nich strká čumákem, že jako se válet na pohovce je nuda...* jak z divokých vajec...*poznamená* že tě pošlu ven, ať vymrzneš?*pohrozí mu*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte pro 28, 2010 8:29 pm

Chce si hrát, no... je zvyklý, že se mu pořád věnuješ a teď se diví, že nemáš na něj čas. Aby opravdu nezačal žárlit +zasměje se, když vidí, jak Remulusek způsobně sedí, vrtí ocáskem a kouká neodolatelnýma psíma očima z jednoho na druhého a občas štěkne+ Co kdybychom šli s ním ven na procházku? Utahali bychom ho a pak určite v pelíšku usne a dá nám chvíli pokoj +mrkne na něj významně+ Stejně není dobré se po té vydatné večeři válet na kavalci, chce to pohyb +a psék jakoby rozuměl, o čem je reč, prosebně zakňučí a hodí na Remuse psí pohled, jako že by se chtěl jít ven proběhnout+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron