Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon led 03, 2011 10:55 pm

*směje se* no teď jsi mě přesně vyhmátla...a ještě když mě zásobuješ tak exkluzivním čtivem..*kývne hlavou ke knížce-dárku* často se nevyhrabu z tvorů ani doma...*usměje se, zvláštně spokojený*ale někdy mě zaměstná Remulus, to abych asi nezakrněl nebo co...*uculí se* takže na špatnou kondici si nemůžu stěžovat...a někdy se vydám dolů do vsi, no...*cuknou mu koutky* na jednu, dvě....*pohladí ji prsty po tváři* jestli si unavená, tak řekni...uložíme tě to pohodlnější polohy...*vdechne ji polibek do vlasů*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 11:38 pm

No já jsem to myslela dobře, aby se ti po těch milých zvířátkách tolik nestýskalo, když nejsi v práci +uculuje se+ To děláš dobře, Remuluskovi je potřeba se věnovat, a tvrdou rukou, aby se naučil poslouchat. To já nedokážu. Já si své psy hodně rozmazluji a oni to, bestie jedny, pěkně využívají +směje se+ Barzojové se jen válejí u krbu, ale aby vyběhli ven, né... to je zebou packy na sněhu a honem rychle běží zpátky. Jednou za čas je Tony musí vzít na hon, jinak by se z nich stali domácí povaleči. Ale když už jsou v lese, to se pak vyřádí, nezapřou lovecké instinkty +koukne po něm s pozdviženým obočím+ Tak na jednu... na dvě... hm... to se pak nedivím, že tě každý zdraví, když přijdeme spolu do hospody a mne očumují, jako kdybych byla z Venuše +směje se+ Jsem trošku unavená, jak bych nebyla po tak náročném dni... +culí se vesele+ ... ale jenom trošičku... na spinkání to ještě není... ale na uložení do pohodlnější polohy už jo +zamrká na něj nevinnýma očičkama+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte led 04, 2011 12:01 am

tak zebou packy...a vy je chudinky vyháníte do sněhu...*polituje pejsky a snaží se nesmát* no..jistě..jednu, dvě..tři..skotské..nebo sklenku vína..*uculí se* hm..já si to myslel, že pohodlnější polohou nepohrdneš...*mrkne a po zhoupnutí se i s ní v náručí zvedne z křesla* tak se drž..ať mi po cestě neupadneš...* a vydá se po schodech do ložnice*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon kvě 16, 2011 11:34 pm

+přemístí se (po expedici) sem a zabouchá mu na vrata+ Remusi... jsi doma?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte kvě 17, 2011 10:36 am

*zvedne hlavu od nějakých pergamenů, asi sepisuje výsledky expedice, pousměje se a jde otevřít* ahoj..jo, jsem doma, zas na chvíli...*políbí ji lehce na rty a pustí dovnitř* dáš si něco?*koukne na ni* myslel bych, že si mě užješ v té divočině dost....*zadívá se na ni pořádněji* nebo se něco děje?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte kvě 17, 2011 5:57 pm

+vejde za ním do pokoje+ Doufám, že jsem tě nevyrušila od nějaké důležité práce. Ale nezdržím tě dlouho +řekne, když si všimne té hromady papírů na jeho stole+ Myslíš, že ta naše společná výprava vyvolala ve mně ponorkovou nemoc? +zasměje se pobaveně a pak zavrtí hlavou+ Vždyť víš, že bych chtěla být s tebou pořád +vrátí mu něžný polibek+ Tentokrát jsem ale přišla kvůli něčemu jinému. Potřebovala bych si s tebou o něčem... promluvit +opětuje mu jeho pohled+ No... panák by se možná hodil.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte kvě 17, 2011 8:34 pm

Tak ne dlouho...hm...*koukne na nechutnou hromadu pergamenů, že jim neuteče* dobře....tak panáka...*nalije ji štědrou dávku, pak i sobě, podá ji sklenku a sedne si naproti ní* tak povídej..co tě trápí?*zatváří se starostlivě*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte kvě 17, 2011 9:33 pm

+vezme si od něj sklenku a napije se a jde radši přímo k věci, ať to má za sebou+ Remusi... musím ti říct o jedné věci, kterou se chystám udělat. Myslím, že se ti to asi nebude líbit... ale doufám, že pochopíš, že to musím udělat +z jejího hlasu je slyšet naléhavost+ Víš, jak jsem ti nedávno říkala o Andrém, jak přišel kvůli mně o oči. V prastarých knihách jsem četla, že existuje jeden magický rituál, který dokáže slepému navrátit zrak +skloní hlavu a zadívá se do skleničky+ Mám v plánu navštívit mága, který ovládá tuto magii a požádat ho o pomoc. Je to pro dobrou věc... abych pomohla Andrému opět vidět +zvedne hlavu a podívá se na něj, jak na to zareagoval+ Chci, abys to věděl. Myslím, že to Andrému dlužím... za záchranu svého života +dodá tiše+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte kvě 17, 2011 10:41 pm

*mlčky si ji vyslechne, v průběhu toho se mu mezi obočím udělá nepatrná vráska* jo, to si pamatuju, že jsme probírali...*přikývne na Andrého* říkalas tenkrát myslím, že mu není pomoci...*zapátrá v mysli*nevím, kdes vyčetla jaký konkrétní rituál, ale...*zadívá se na ni, vrtíc hlavou* tohle nespraví žádné kouzlo, musíš mít něco, co do rituálu vložíš, abys byla schopná něčeho takového..a ani kouzelníci nejsou všemocní...*hodí do sebe zbytek panáka a chvíli pozoruje sklenku v rukou* říkalas mága, který ti slibuje tohle provést...co chce k tomu rituálu?*zvedne oči opět k ní* i v té knize, cos četla, musela být zmínka...nejsem odborník přes léčivá kouzla, ale vím jedno, stejně jako ti nepřičarují ruku, nevykouzlí ti zrak...*nespouští z ní pohled*máš pravdu, moc se mi to nelíbí....v čem je háček?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte kvě 17, 2011 11:32 pm

Ano, myslela jsem, že jeho... postižení... je definitivní. Dokud jsem si nepřečetla, že existuje reálná možnost. Ovšem něco za něco +na chvilku se odmlčí a vyprázdní skleničku do dna+ Bohužel ani kouzelnicí nejsou všemocní. Kdyby byli, už dávno jsem Andrému pomohla a nenechala ho trápit se. Jenže... tohle není žádné léčivé kouzlo, Remusi... tohle nedokáže nic jiného na světě, než... černá magie +poslední slova zašeptá. Moc dobře totiž zná Remusův názor na toto temné odvětví magie a proto očekává od něj příliv negativních argumentů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron