Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned bře 11, 2012 4:07 pm

To je holčička? No super, Romulus bude mít aspoň kamarádku. Tedy... do té doby, než ho přeroste +uculí se+ Musíme pro ni vymyslet nějaké hnízdečko, aby ti někam nezalezla a pak bys ji už nenašel. Anebo bys přišel na její skrýš, až když by se z ní čoudilo +zasměje se pobaveně+ A taky musíme dávat pozor, aby si ji Romulus nespletl s nějakou psí pochoutkou. Ach, to nám nastanou starosti...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon bře 12, 2012 11:48 am

(lach, skoro jako s dítětem:D)

hm...taková dračí krasavice, jak ti budem říkat?...co Nia?*kouká na dráče a rozmýšlí*no, prozatím nějaký pelíšek u krbu bude stačit..nebo spíš na, aby Romulus neotravoval...nemyslím si, že by si draka spletl se svačinkou...ale budeme je muset seznámit...*vzpomene si, že psek je nějak potichu, to asi něco někde vyvádí*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon bře 12, 2012 10:02 pm

Nia?... hezké jméno jsi vybral +schválí mu to nadšeně a položí dráčka z dlaně na stolek+ Tak to bych opravdu ráda viděla... to jejich seznámení +začne se shánět po Remulusovi+ Kampak zalezl s tou kostí?

(dneska mi to absolutně nemyslí, jsem kaput, tak snad Remus něco vymyslí)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte bře 13, 2012 11:29 am

Jo...je to...welšské jméno z legend, co jsem zaslechl tady v okolí...myslím, že jí to sedne...*rozhlídne se* no, jakmile má něco, co může hlodat, tak se po něm slehne zem...*zapíská a chvíli se nic neděje, pak je ze schodiště slyšet cvakání drápů o dřevo a do obýváku strčí hlavu Romulus* no jen pojď, máš tady novou kamarádku...*vemze si dráče do ruky a počká až k němu psék dotlape...ten už po cestě nasává vzduch a trochu se mu ježí chlupy na zádech, jak cítí něco hodně neobvyklého, tak si potichu pro sebe vrčí a natahuje krk* tohle je Nia..a ne, není na jídlo ani na hraní, zatím...*domlouvá mu, Romulus trochu nedůvěřivě strčí čumák k dráčeti, to se na okmažik přikrčí a blafne zase trochu čoudu, což Romuluse tak překvapí, že uskočí jak na pérku dozadu*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte bře 13, 2012 10:43 pm

+pozoruje Romuluse, jak se pokouší navázat známost s novou spolubydlící a usmívá se na ty jejich ne zrovna přátelské reakce+ Zatím to moc nevypadá, že by si padli do oka +nechá ty dva seznamovat se a podívá se na Remuse+ Slyšel jsi o tom zloději, co se tady potuloval? Všiml sis, že by ti něco zmizelo? +zeptá se zvědavě a pustí se do zákusku+ Hm... dobře jsi to upekl +spokojeně si zamlaská+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » stř bře 14, 2012 4:00 pm

*zanechá ty dva osudu:D, no dobře, po očku jich hlídá* zmizelo? Né...popravdě..tady nemá ani nic moc co zmizet...sice je fakt, že občas něco nenajdu, ale za to může většinout Romulus...pořád něco někde zakopává...i když pochybuju, že tu svou deku došel zakopat do závěje...ale jinak..*pokrčí rameny* snažil jsem se vás dostihnout, ale už jste byli pryč, když mi došel vzkaz..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » stř bře 14, 2012 7:37 pm

Všude se dá něco ukrást. A nemusí to být zrovna zlatý poklad. Každopádně, měl by sis víc zabezpečit obydlí. Já už jsem to udělala +zatím váhá, jestli mu má říct, co objevila v Amaranthově doupěti+ Nebyl čas čekat, museli jsme jednat rychle. Naštěstí jsme to zvládli +dojí pomalu dortík a olízne lžičku+ Jakou deku? +zbystří+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » čtv bře 15, 2012 11:17 am

Tak hlavně, že to dobře dopadlo...*přikývne*no..starou deku...takový psí pelech, co měl Romulus...dělal jsem takový..no, generální úklid, už to tady fakt vypadalo jako ve vlkodlačím doupěti...a tohle jsem pravda nenašel...ale k čemu by komu byla taková roztrhaná pokrývka...*zavrtí hlavou*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv bře 15, 2012 4:35 pm

To by ses divil, jak se dá i zdánlivě zbytečná věc použít +jak Remus postrádá starou deku, dojde jí to, co jí celou dobu vrtá hlavou - kde Kain sehnal ty vlkodlačí chlupy+ Tak to byla Romulusova deka? Merline! Já myslela, že ty chlupy jsou vlkodlačí, a ony to byly obyčejné psí. Ty by tomu andělovi asi bránu z vězení neotevřely +rozesměje se vesele+ Promiň +vysvětlí mu pobaveně, aby si Remus nemyslel, že se zbláznila+ Tu deku ti nejspíš ukradl ten zloděj v domnění, že jsou na ní vlkodlačí chlupy.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » čtv bře 15, 2012 6:41 pm

*nestačí se divit* zloděj..deku? Na co deku....*když mu to dovysvětlí, tak se mu rozsvítí* no...ale ony to mohly být...Romulus se mnou totiž běhá...já..nezaručím, že některý z nich nemohl být můj...kruci, taková sháňka po vlkodlačích chlupech..na tom bych si mohl založit živnost...*pronese spíš jen z legrace a oddechne si, že anděl utřel*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron