Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv bře 15, 2012 9:28 pm

+uculí se představě, jak Kain pečlivě přebírá vlkodlačí chlupy od psích+ Tak jestli to nebude moc nebezpečné, já bych tě mohla o úplňcích vyčesávat +nabídne se s úsměvem, taky spíše žertuje, ale nebránila by se tomu. Zkontroluje ty dva, jak už jsou daleko v seznamování a Romulus už vesele očichává dámu a nasává její pach a Nia má chudák co dělat, aby ji Romulus nevdechnul do nosních dírek+ Už se skamarádili +kývne k nim hlavou+ Chystáš se letos na nějakou výpravu za zvěří? +opět pohlédne na Remuse+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » čtv bře 15, 2012 10:04 pm

*rozesměje se* no to není třeba...vyčesávat..ale Romuluse ti klidně půjčím, ten pelichá furt...*a zmíněný přestane nasávat dráče do nosu a nastraží uši, že jako jestli má zdrhat...že bude tahán za chlupy* jo..vypadá to, že se neposvačí..*zadívá se na ně spokojeně* hm..plánuju nějakou výpravu...do Indie se mi zatím vracet nechce, přece jen nevíme, co se to tam dělo...ale mám v záloze něco jiného...copak, máš zájem se přidat?*usměje se na ni* parťák by se mi hodil..*zamrká významně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv bře 15, 2012 11:44 pm

Že bych si já zase pro změnu otevřela psí kadeřnictví? +zasměje se a pak zavrtí hlavou+ Jen se ptám, co plánuješ... zajímá mě to +pak po něm blýskne očima+ To myslíš opravdu vážně, abych se přidala? To ti nestačilo, jak neslavně skončila ta indická výprava? +zasměje se, když si na to vzpomene, ale pak se zamyslí+ No... možná by nebylo marné zase se podívat někam do světa, už se docela začínám doma nudit. A někdo musí na tebe dávat pozor +mrkne na něj pobaveně+ Kam to bude, to je asi zatím tajemství, že?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pát bře 16, 2012 12:56 pm

No to je nápad...ale nejen psí, posílal bych naše zákazníky k tobě na úpravu*chechtá se*No...myslel jsem, že bych pro jistotu u Fabiena zařídil rezervaci...*popíchne ji*prý mají novou posilu v týmu, tak hádám, že bychom mohli vyrazit zase někam ven.Hm, jo dávat pozor...*zavrtí hlavou*no, zatím ano...v Asii jsme byli, tak se přesuneme na jiný světadíl, jestli to vyjde...zatím to domlouvám, takže, není jisté, že to vyjde..ale bude tam hodně teplo...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát bře 16, 2012 5:06 pm

Pf +odfrkne si+ Náhodou není marné mít u Munga pro jistotu zamluvené kompletně vybavené lůžko pro případ nepředvídatelných událostí. Nikdy nevíš, co kde na tebe číhá. A taky by mě zajímalo, kdo roznáší ty nehorázné pomluvy, že mě tam zná už i kotelník. Byla jsem tam na ošetření všeho všudy jen dvakrát! +durdí se naoko+ Takže někam na jih? Tak to se nechám překvapit +těší se a už se jí v hlavě otáčí glóbus a hádá, kam to tentokrát bude+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 17, 2012 11:05 am

Tak to každopádně výhodné je.*směje se* Nevím, ale asi to bude mít nějaký důvod...nebo ostatní na LoSu nejsou nemocní nebo zranění, jak je rok dlouhý...Tak to pak tak vypadá, že ěkteří jsou tam přespříliš...Jo, odtud rozhodně na jih...jen doufám, že se neupečeme. Nebo nás něco neposvačí nebo nezašlape do země...*mrkne na ni, skoro jako kdyby ten globus viděl*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob bře 17, 2012 2:16 pm

Ono to bude nejspíš tím, že většina lidí sedí doma za pecí. Já nejsem nezranitelná ani nesmrtelná, tak se mi občas něco holt přitrefí +pokrčí rameny, že ona za to vlastně vůbec nemůže+ Ale zase.. poměr zranění k počtu úspěšných akcí je docela nízký +uculí se+ Takže hodně na jih.. je tam nesnesitelné vedro.. velká a divoká zvířata... +srovnává si v hlavě jeho nápovědy+ To vypadá na.. rovníkovou Afriku?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned bře 18, 2012 12:56 pm

To je fakt..taky když si vezmeš, o jaké akce se většinou jedná...to je ještě na svátek, těch pár návštěv doktorů...*usměje se* no...zeměpis by ti šel...ano, přemýšlím nad Afrikou...ještě nevím tedy přesně oblast, ale...jako místo pro pozorování zvěře je to ideální...i místní čarodějové šamani mohou být dobrým zdrojem informací...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned bře 18, 2012 3:26 pm

Tak to jsem ráda, že jsi alespoň ty na mé straně +odmění ho pusinkou+ Tos vybral opravdu promyšleně. V africké džungli je spousta rozmanité zvěře k pozorování. Máš v plánu bydlet v nějaké zapadlé vesnici s domorodci kvůli sbírání informací, nebo radši dál od lidských obydlí? Šamani... tak ti mně vždycky fascinovali. Ráda bych se s nějakým setkala osobně +otočí se ke zvěři, protože Romulus tam začne poskakovat a štěkat, chvílemi se zas přikrčí břichem až k zemi, ocasem mrská nalevo napravo, až víří prach a pozoruje dráčka, který rozpřáhne křídla a vzlétne a o kus dál přistane, aby se za chvilku zase na chvíli vznesl. A Romulus se z toho může zbláznit+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned bře 18, 2012 10:07 pm

*tváří se spokojeně, že je chválen, možná začne vrtět ocasem jako Romulus :smich: * Spíš asi někde s lidmi, přece jen minule se to úplně nevyvedlo v té pustině...ale nemusíš se bát, že by to byl Hilton...na druhou stranu, co jsem slyšel, je to tam moc hezké*aneb našla jsem moc krásný fotky, tak je musím upíchnout:D)* tak snad to vyjde...a když budeme mít štěstí, třeba nás nějaký kouzelník přijme...rozhovor by to byl určitě zajímavý...*se otočí, co se to děje a jen vrtí hlavou*myslím, že dneska v noci tady bude sakra živo...*kouká na tu "honěnou"*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron