Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 11:29 pm

Svůj návrat domů jsis vypočítal skvěle. Rozešla jsem se se svým bývalým přítelem smrtijedem a uspořádala jsem párty, abych se s někým seznámila. Pak mi vtrhneš do mého života jako uragán ty a celou mě zcela změníš. +zamyšleně+ Asi vysíláme k sobě jakýsí druh neviditelné vzájemně se přitahující energie, jinak si to nedokážu vysvětlit. +zasměje se+ Fyzika nikdy nebyla můj oblíbený předmět.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 11:32 pm

No jo jsem taková ničivá smršť. Doufám, že z tebe něco zbylo*usměje se* Nerad bych přišel o tvé pravé já*dá ji pusu na tvář*Asi máš pravdu*zasměje se* Fyzika je zbytečná, skoro všechny její zákony se dají porušit*mrkne na ní*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 12:34 pm

A kdy Narcisa dokončí svůj projekt, jsem moc zvědavá na to, co vytvoří, ale je to skvělá odbornice. +ptá se se zájmem+ Ze mne zbylo všechno, neboj se, mám všechno na pravém místě +zasměje se+ ale v mém životě jsi nadělal pěkný vítr. +pokývá hlavou+ musím ale uznat, že k lepšímu. Jaksi si mě... usměrnil +ušklíbne se+ A který zákon máš konkrétně na mysli teď? +šeptne mu do ucha a zavrtí se v jeho klíně+ Třeba... zákon přitažlivosti?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 7:45 pm

Měla by to mít hotové za den*usměje se* Jsem na ní zvědav, přeci jen je ten pooj jen hromada trosek*zapřemýšlí*usměrnil? no to jsem zvědavý na to tvou divočejší stránku*mrkne na ní* Zase si z tebe nemůžu udělat beránka*líbne ji na krk*Jo třeba ten, ten je nejdůležitější*trošku ostřeji se nadechne, když se mu zavrtí na klíně a začne ji líbat na krk*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 8:06 pm

Neboj se, beránek ze mne nikdy nebude, protože svou divokou povahu nedokážu změnit, pouze zmírnit. Často doplácím na to, jak jsem prudká a divoká a nenechám si od nikoho, ani od silnějšího, kde jsou síly zcela nevyrovnané, nic líbit. +opře mu smutně čelo o rameno a snaží se zaplašit špatné vzpomínky+ Přiveď mě, prosím, na jiné myšlenky. +šeptne smutně, zakloni hlavu a nastaví mu krček+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 8:15 pm

*nechci ji vidět smutnou, ani trochu* Neboj já se za tebe teď už vždycky postavím*zašeptá a začne ji líbat na krku, jemně, citlivě a s něhou, najde si to místečko a pěkně jí tam chvilinku dráždí jazykem a přitom šeptá* krásně voníš květinko, jsi moje , celá moje...
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 8:28 pm

+obejme ho silně pažemi+ Netušíš, do čeho se mnou jdeš. +zasměje se+ Já se totiž nenechám nikdy nikým urážet a vždycky si hájím svou čest i proti silnějšímu. A nejenom svoji, ale i těch, na kterých mi záleží. +trochu smutně+ Někdy to dopadne neslavně, ale nikdy se jen tak nevzdám. +pomalu se oddává jeho něžnému líbání, zavírá oči a tichounce sténá+ Ano, jsem jenom tvoje, celá tvoje.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 8:32 pm

Rád se řítím do neznáma*usměje se, poslouchá ji a pak se pobaveně ušklíbne*Nejsi sestra Emm? Ta má totiž úplně stejný povahový rys, vždycky se pouštěla do soubojů, i proti přesile, aby zachránila svou , nebo i cizí hrdost a čest.*znovu ji začne líbat na krku a rukama ji jemně hladí pod halenkou na zádech*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 8:43 pm

Opravdu? +zvedne obočí+ Tak to jsem vážně nevěděla. No, i když to je někdy beznadějné, je lepší se alespoň pokusit bránit svou pravdu, než neudělat vůbec nic. +pomalu mu rozepne knoflíčky na jeho košili a taky mu vklouzne na nahou kůži, zasypává mu hruď drobnými polibky+ Řekni mi, jsou všichni smrtijedi tak bezcitní a krutí?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 8:47 pm

Také si myslím.*když mu rozepne košili a začne ho hladit a líbat na hrudi, trochu překvapeně potichu zasténá* Proč? Připadám ti bezcitný a krutý?*trochu se zarazí nad její otázkou*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron