Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv kvě 21, 2009 1:11 pm

Proč myslíš, že by to vypadalo divně? +zasměje se+ Myslíš to, kdyby holky slyšely ty tvé nádherné vzdechy a to, jak neskutečně krásně jsis to užíval? +uculí se+ Myslím, že by to pochopily a asi by se decentně vzdálily. A možná to i udlěaly, co my víme. +zavře slastně oči při jeho kousnutí+ já taky... nemohu se dočkat...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 21, 2009 1:21 pm

No divíš se? Muselas to někde trénovat, jinak to není možné*usměje se*Já myslím, že se to brzy nějak zařídí...přeeci jen nevydržím čekat moc dlouho*pošeptá i do ucha a pak jí dá na to místo kde ji kousnul polibk*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv kvě 21, 2009 1:44 pm

Trénovat? +rozesměje se+ Prosím tě, tohle se přece nemusí ani trénovat, ani učit. +obejme ho kolem krku a dívá se mu do očí+ Když toho člověka miluješ +dá mu pusinku na oko+ něco k němu cítíš +na druhé oko+ tak to jde přirozeně a úplně samo. +na špičku nosu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 21, 2009 1:56 pm

*je šťastný jako už dlouho ne* Tak v tom případě bych tě měl, až budeme sami, přivést do extáze*usměje se a kouká ji do očí svýma modrýma očima*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv kvě 21, 2009 2:02 pm

Na tu extázi se upřímně moc těším, sex miluji. +vzdychne očekáváním a šibalsky se usměje+ Ale tady nejde jenom o sex, o uspokojení přirozených lidských pudů. Poskytnout milovanému člověku potěšení je přirozený projev lásky a já jsem nesmírně šťastna, žes mi to dovolil. A ještě víc jsem šťastna, že jsem tě mohla pozorovat, jak jsis to užíval, jak nádherně jsi to projevoval, to tvé rozrušení, tvůj boj se sebeovládáním, tvůj projev nejvyšší slasti. Byl to pro mne zážitek. +políbí ho vděčně na rty+ A doufám, že jich bude ještě hodně.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 21, 2009 2:06 pm

*poslouchá její výklad a pak se lišácky usměje *Ty se květinko, po příští noci nebudeš schopná zvednout*mírně se ušklíbne a pak se přiblíží k její tváři tak blízko, že může cítit jeho dech na tváři*zničím tě*usměje se a pak ji jemně políbí a vzápětí nečekaně kousne, ale tak aby to moc nebolelo*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv kvě 21, 2009 2:20 pm

+střídání jemných polibků a kousání se jí moc líbí a vyvolává v ní příjemné mrazení po zádech+ To se ještě uvidí, kdo koho zničí...+mrkne na něj spiklenecky + Pokud to budu já, kdo se z nás dvou nezvedne, skloním se hluboce před pravým zmijozelem a smrtijedem. +jakoby mimochodem+ Ehm... kdy že to bude?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 21, 2009 2:30 pm

Já neprohrávám*Sebevědomě a stylem jako opravdový parchant se usměje*Já neprohrávám*úsměvem mu trochu změkne zpět do laskava a pošeptá jí* Co bys řekla dnešku?*smyslně a účelně si olízne rty*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv kvě 21, 2009 3:03 pm

Nepochybuji, že v boji a v životě neprohráváš +zachvěje se vzrušením z jeho slov+ V sexu je to ale o něčem úplně jiném. +jeho náhlá změna z něžného romantika v chladného smrtijeda ji nečekaně vzruší a jestli doteď ještě váhala, zda odejít nebo zůstat, tohle definitivně rozhodlo+ Už se těším na to, že ti ukážu, jak se krotí smrtijed.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv kvě 21, 2009 3:09 pm

O něčem jiném?*zapřemýšlí a pak se sebevědomě ušklíbne* uvidíme*prohlíží si ji* A koukej ať máš na sobě něco moc pěkného...nejlépe vínově rudého*smyslně ji zašeptá do ucha*Ještě nikdo mě nezkrotil...
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron