Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pát kvě 22, 2009 10:12 am

Ortel? +překvapeně zvedne obočí+ Co to na mě chystáš? To mě chceš mučit nebo co? +rozesměje se+ Už jenom to, že jsi Black, +zachvěje se ještě víc při jeho slovech i polibku na krk+ mě silně vzrušuje +zašeptá a oplácí mu vášnivý polibek+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát kvě 22, 2009 10:15 am

Nech se překvapit...*nechá tu větu vymizet do prázdna, pomalu ji nese nahoru do postele a přitom jí rukou hladí pod šatama po vnější straně stehen, zajíždí k bokům a zase zpět*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pát kvě 22, 2009 6:51 pm

+když ji nese v náručí nahoru, oběma rukama ho obejme kolem krku, položí si hlavu na jeho rameno a s úsměvem pozoruje jeho pohledný aristokratický profil, nakloní se mu k uchu a zašeptá+ Máš velkou sílu, Regu
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát kvě 22, 2009 10:09 pm

Vážně?*usměje se a z legrace ji trochu pustí, ale hned ji zase zachytí, aby se jí nic nestalo, dojdou do ložnice*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát čer 26, 2009 9:14 pm

*přemístí se se Styx do obýváku sundá si sako* Počkej miláčku*usměje se a jde pro něco do kuchyně*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pát čer 26, 2009 9:17 pm

+sedne si do křesla a čeká na něj, doufá, že si ještě aspoň chvilku užijou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát čer 26, 2009 9:22 pm

*přijde k ní* Víš, chtěl jsem ti dokázat, aby ses nebála, že ti budu opravdu věrný, sice nevím jestli nedělám tu největší chybu v životě, ale musím to alespoń zkusit.*poklekne na jedno koleno* Nikdy jsem nepotkal někoho jako jsi ty, a podle mě už nepotkám. Miluju tě z celého srdce a nikdy nebudu litovat pokud mě odmítneš, jako jsem nelitoval jediné chvíle s tebou. Vím, že je to poměrně brzo, ale já nemám na co čekat*usměje se a vytáhne prstýnek s krabičkou* Vezmeš si mě květinko? *usměje se* Nemusíš mito říkat hned, já to vydržím, třeba klidně až přijedu. A´T bude tvoje odpověď jakkákoli nezklameš mě*usměje se a podá ji prstýnek*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pát čer 26, 2009 9:41 pm

+usměje se, když Regulus poklekne a usmívá se pořád, když jí vyzná takovým nádherným způsobem lásku, úsměv ji ale najednou zmizí z tváře, když vytáhne krabičku a vytřeští oči na prstýnek+ Och... Regu, co to... +když ji požádá o ruku, zbledne a zastaví se jí dech i srdce+ Reggie... +řekne, když znovu popadne dech a srdce se jí znovu roztluče+ je to pro mne hrozný šok... +nemůže se pořád vzpamatovat+ Dej mi prosím chvilku +dýchá zhluboka a kouká mu do očí+ Velice si mě překvapil, jsem z toho úplně mimo, ale vím, že čekáš na odpověď +zhluboka se nadechne+ Ano, máš pravdu, že se neznáme zase tak dlouho, ale myslím ... jsem přesvědčena, že moje odpověď nemůže být jiná +ještě jednou se nadechne+ Protože tě z celého srdce miluji +konečně se usměje+ Ano, vezmu si tě, lásko
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát čer 26, 2009 9:45 pm

*stále se usmívá, ale je to trochu křečovité z obavy jak odpoví, když mu řekne ano, doslova se rozzáří a nasadí ji prstýnek vstane vezme si ji do náruče, přitiskne k sobě a políbí* Miluji tě, strašně moc a nikdy nepřestanu*září jak sluníčko a radostí se s ní zatočí* Strašně moc tě miluju*zašpetá a ještě jednou ji políbí, dlouze, náruživě a přitom jemně*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pát čer 26, 2009 9:54 pm

+září ohromnou radostí, když jí nasazuje prstýnek, pak si jej dlouze prohlíží+ Je překrásný +řekne dojatě a políbí ho na rty+ Jsem tak šťastna +jak ji chytne do náruče, přivine se k němu a obejme ho pevně kolem krku+ Nikdy jsem nebyla šťastnější! +začne se smát, když se s ní zatočí+ Miluji tě a nemohu bez tebe být, Reggie +zašeptá mu do ucha, políbí ho na rty a kouká mu do očí a v očích se jí třpytí slzy štěstí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron