Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát čer 26, 2009 10:00 pm

*chtěl by tento okamžik zachovat navždy, sehne se k ní a políbí ji na víčka* Já taky ne. Dodala si mi smysl života*usměje se na ní a kouká ji do očí, sedne si s ní do křesla a pevně si ji k sobě přitiskne* Jsi štěstí mého života, nikdy jsem nevěřil, že mě to potká*usměje se a políbí ji, ještě jedno krátce a jemně* Miluji tě nade vše*zašeptá ji do vlasů a skryje svoji tvář do jejích vlásů aby neviděla tu jednu slzu co mu unikla*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob čer 27, 2009 10:37 am

+tiskne se mu v náručí, opírá čelo o jeho rameno a máčí mu košili slzami, není schopna slova, protože má stažené hrdlo, jen ho objímá pevně kolem krku a poslouchá jeho krásná slova, pak zvedne hlavu a podívá se mu do očí+ Kdy odjíždíš? +zašeptá téměř neslyšně a bojí se odpovědi+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob čer 27, 2009 1:36 pm

*hladí ji po zádech a líbá do vlasů*bohužel zítra ráno lásko, ale vrátím se jak to půjde nejdřív věř mi, moc dlouho bez tebe nevydržím*políbí ji na krk a chvilku ji laská*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob čer 27, 2009 1:54 pm

Takže... dnes jsme spolu naposled... +kouká mu smutně do očí+ Chci si co nejvíc užít ty poslední společné chvilky, co nám ještě zbývají +usměje se+ abychom měli oba na co vzpomínat, když budeme odloučeni +vezme si jeho tvář do dlaní+ Dávej na sebe velký pozor a vrať se mi v pořádku +políbí ho něžně na rty+ Budu na tebe čekat
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob čer 27, 2009 2:22 pm

Bohužel,*usměje se* Ale díky tomu se na sebe budeme víc těšit. Uvidíš.*vychutná si polibek a pak otevře oči* Děkuji*usměje se* Co bys chtěla dělat, než odjedu?*přitáhne si ji k sobě*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob čer 27, 2009 2:36 pm

+přimáčkne se k němu, když si ji přitáhne blíž+ Jediné, co si teď přeji, je být s tebou do poslední chvíle, než se budeme muset rozloučit. A je mi úplně jedno, co budeme dělat, hlavně že budeme spolu +usměje se na něj+ Třeba se celou dobu s tebou líbat, užívat si tvých polibků, dokud je mohu mít +dotkne se jeho rtů a vtiskne mu na ně další polibek, jemný, něžný a dlouhý+ Co bys chtěl dělat ty? +zašeptá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob čer 27, 2009 2:40 pm

Já se ti*začne ji líbat na krk* mile rád přizpůsobím*usměje se a poněkud vášnivěji ji začne líbat na dekoltu a zpátky na místečko na krku, jeho ruce ji hladí po zádech a rty přejde na ty její* Ještě nějaké přání?*usměje se a znovu ji krátce políbí a jemně kousne*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob čer 27, 2009 2:50 pm

+když ji začne líbat vášnivěji, oddává se jeho sladkým polibkům a něžným dlaním a tiše vzdychá+ Ano... mám ještě jedno poslední přání +otevře oči a podívá se na něj+ Chci se s tebou naposled milovat +zašeptá a zaboří prsty do jeho vlasů, přitáhne si ho blíž a přisaje se na jeho rty+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob čer 27, 2009 3:32 pm

Říkáš to jako kdybys šla na smrt*pousměje se* Tvé přání bude ale splněno*usměje se a kousavými polibky ji začne dráždit na krku, přitom jí začne přetahovat tričko přes hlavu a sundávat ji sukni*Už jsem ti říkal, jak nádherné tělo máš?*pousměje se a začne se věnovat jejímu dekoltu , poté ji sundá poprsenku a něžně saje bradavky dokud neztvrdnou*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob čer 27, 2009 3:53 pm

Nesměj se mi, na hodně dlouhou dobu si to budu odříkat, proto si to přeji +usměje se jeho poznámce+ Ty ne? +ale pak už je zaneprázdněna jeho drážděním a laskáním+ Ano... už jsi mi to říkal +zavře oči a tiše vzdychá a celým tělem jí prochází vlna vzrušení z jeho doteků+ Reggie... lásko, chci tě +šeptá mu do ucha a hladí ho po zádech+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron