Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon úno 21, 2011 7:52 pm

Přiznávám... chtěla jsem tě i vidět +ušklíbne se provinile a udělá mu místo vedle sebe+ Samozřejmě, že očekávám, že to bude dlouhé vyprávění. A nepochybuji, že i zajímavé. Vždycky jsi vyprávěl moc poutavě +zavzpomíná na minulé časy+ Přestěhovat? To nepřipadá v úvahu +rozesměje se+ Víš, jaké by z toho vznikly drby?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Krátura » pon úno 21, 2011 11:37 pm

Přinese jim na stůl tác s občerstvením, studenou mísu, nějaké čajové sušenky, džus, kávu a čaj. Mračí se na Styx a je mu jedno, že panu Blackovi se to asi nebude líbit. Ale ona nechala pana Reguluse a Krátura ji za to nemá rád. S mumláním pro sebe se nakonec vzdálí.
Věrně sloužím Blackům
Uživatelský avatar
Krátura
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 09, 2010 9:54 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon úno 21, 2011 11:39 pm

Kráturo! Napomene skřítka za jeho nevhodné chování. Počká, až Krátura naservíruje jídlo a pití a když odejde, pohodlně se usadí a natočí se ke Styx. Nezlob se na něj, je už starý a věčně nabručený. Omluví se jí a pak pokračuje v jejich rozhovoru. Věděl jsem to. Trošku sebevědomě pozvedne koutek rtu. A to by ti vadilo? Ty drby... Napije se a pozoruje ji přitom upřeně přes skleničku.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte úno 22, 2011 9:29 am

+nemůže si nevšimnout, jak na ni Krátura nepřátelsky kouká a je jí to trochu nepříjemné. Nechce mít nepřátele, dokonce ani mezi mezi skřítky. Docela si oddechne, když odejde a soustředí se zase na Rega+ Věděl? Vůbec nejsi skromný +zasměje se pobaveně a pak trochu zvážní+ Nikdy jsem nedala na drby a jsou mi opravdu ukradené. Na druhou stranu, nechci jim zadat nejmenší záminku. Lidi si ale stejně budou vždycky myslet své +trochu si odfrkne+ Ale nezamlouvej to a prozraď, kde všude jsi byl +opře se pohodlně do pohovky a zadívá se na něj v očekávání+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » čtv úno 24, 2011 4:51 pm

Přisune k ní tác s jídlem. Aby ti při tom poslouchání nevyhládlo. Pousměje se a vezme si do ruky hrnek s horkou kávou. Kde všude jsem byl? Všude. Prolezl jsem celý svět. Téměř všechny kontinenty. Proto jsem tady tak dlouho nebyl. V jeho hlase zazní omluva. A o čem bys ráda slyšela? O lidojedech z Nové Guiney, mayských pyramidách, nebo radši o pokladu na stříbrném jezeře? Zadívá se na ni zvědavě.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv úno 24, 2011 10:38 pm

+vezme si do dlaně jen hrst oříšků kešu na chuť+ Doufám, že se postupně dostaneme na všechny zajímavé kouty zeměkoule. I kdybych tady měla být do rána +uculí se vesele+ Můžeš začít třeba tím, kde se ti líbilo nejvíc +otočí se k němu tváří v tvář, aby na něj při vyprávění viděla a hodí si do pusy pár oříšků+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob úno 26, 2011 11:42 am

Pohodlně se usadí naproti ní a začne s vyprávěním. Na světě je spousta a spousta nádherných míst, jejichž nadpozemská krása člověku doslova vyrazí dech. Obzvlášť když vyrůstal ve špinavé, hlučné ulici průmyslového velkoměsta. Jestli ti mám vyprávět o všech, musela bys u mne trávit spoustu večerů. A to by mi asi neprošlo. Ušklíbne se vesele. Pokud bych tedy měl vybrat nějaký ráj na zemi podle mých měřítek, byly by to asi Indonéské ostrovy. Tato část světa mě doslova okouzlila. Na Komodu je překrásné křišťálové moře, lákající k potápění, nádherné písečné pláže, lemované palmovými háji a exotická fauna. Na Lomboku a na Jávě jsou fantastické sopky, mnohé z nich dodnes činné, například nechvalně známá Krakatoa. Na Kalimantanu a Sumatře jsou k vidění vzácní orangutani, mimochodem jsou tady drasticky ohroženi. Indonéské ostrovy jsou všeobecně domovem mnoha druhů velkých zvířat, jako slonů, nosorožců, leopardů nebo tygrů. V provincii Yogyakarta člověk zase ztrácí dech při pohledu na překrásné obrovské chrámy a paláce v islámském stylu, tady se totiž dodnes zachoval sultanát. Na chvíli se odmlčí a zvlaží si krk.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned úno 27, 2011 7:42 pm

+zaujatě poslouchá jeho zajímavé vyprávění+ Ještě nikdy jsem nebyla na Indonéských ostrovech. Podle toho, jak o tom vyprávíš, musí tam být opravdu nádherně. Tak ráda bych se tam někdy podívala +povzdechne si toužebně+ Neříkej mi, že máš prošlapané všechny ty ostrovy. Pokud vím, je jich tam hrozně moc. Co lidi, jací tam jsou?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát bře 04, 2011 9:34 pm

Ne, všechny jsem opravdu neprošel. Zasměje se. Nejatraktivnějším ostrovem je Bali, ostrov plný legend a starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, exotické tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů a svatyň, azurové moře, bílé pláže, nádherné korálové útesy a tropické ryby, sopky, okouzlující a milí lidé. Člověk musí obdivovat překrásné pláže, místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami. Pobřeží je vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu. Zapáleně jí popisuje tento ráj na zemi. Byl jsem se podívat v jednom z nejvýznamnějších mořských chrámů na Bali, Tana Lot. Jeho svatyně stojí na skále, která je kolem dokola obklopena vodou a hlídaná před špatnými silami a vetřelci jedovatými mořskými hady. Vezme si sklenku a trochu si zvlaží vyprahlé rty.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob bře 05, 2011 10:21 pm

+přivírá oči a živě si představuje tu krásu+ To je něco zcela jiného než šedivý Londýn. Pomalu tě začínám chápat, proč jsi na Grimmauld tolik nepospíchal +otočí hlavu k němu+ Zažil jsi i nějaké... nebezpečné situace? Nechtěli si tě například uvařit k obědu afričtí kanibalové? +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron