Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned bře 06, 2011 7:18 pm

Na Grimmauld jsem opravdu nepospíchal. Hnala mě jen touha po tobě, jinak bych se světem toulal asi ještě několik let. Hledí jí upřímně do očí. Afričtí lidojedi ne. Zasměje se pobaveně. Ale na Nové Guinei jsem se osobně setkal s kanibalismem. Přiznávám, že jsem – ve dvou případech – byl svědkem toho, že zdejší lidé pojídali maso z těla svého zemřelého příbuzného. Kanibalismus byl sice na ostrově zakázán oficiálně před padesáti lety, ale v některých kmenech stále jedí maso těch, kteří zahynou tragicky. Už ale nezabíjejí lidi ke kanibalským hostinám. Ale evropští běloši se Papuánců ani příliš obávat nemusejí, tamním lidožroutům totiž nechutnáme, máme podle nich prý příliš smradlavé a slané maso. Rozesměje se. Naopak nejoblíbenější jsou Japonci. Naštěstí nevypadám jako Asiat. Natáhne si prsty obě víčka do šikmých škvírek. Nebo jo?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon bře 14, 2011 8:55 pm

Tak to bych se určitě pozvracela, kdybych sledovala kanibalskou hostinu +oklepe se+ I když je to zakázané, nevěřím, že se to nedělá. Kdo bude kontrolovat nějaké domorodé kmeny hluboko v džungli, jestli to, na čem zrovna hodují, není třeba jejich nepřítel. Myslím, že kanibalismus nelze vymýtit, to prostě nejde uhlídat. Džungle jsou hluboké a zrádné +rozesměje se nad jeho šaškováním+ To ti možná zachránilo život, žes neskončil v kotli, protože nevypadáš jako Japonec.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon bře 21, 2011 6:51 pm

Ano, dělá se to, i přes přísný zákaz. Nejde kontrolovat všechny kmeny, žijící v džungli, a kromě toho, oni se řídí svými zákony. Posilní se dalším douškem skotské. Někdy má lidojedství i vznešenější důvody. Papuánci věří, že s masem nepřítele přecházejí na vítěze i válečnické schopnosti nebo mana - jakási nadpřirozená síla zabitého. S provokativním úšklebkem se zakousne do šťavnatého kousku masíčka na tálířku. Na Nových Hebridách jsem se setkal i s rituálním pojídáním lidí, které se koná na počest nadpřirozených sil. Zabíjeli vybrané muže i ženy na počest ducha, který sídlil v obětním kameni. Do kamene vyhloubili četné otvory a z nich potom mocný duch pil krev nešťastných obětí. Maso obětovaných pak pojídali místní lidé. S náboženskými představami souvisí i rituální pojídání lidí při obřadech tajných mužských společností, jak to bylo rozšířeno zejména na Gazelím poloostrově.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon bře 28, 2011 5:36 pm

+odloží nedojedený chlebíček na talířek+ Ehm.. nemohli bychom změnit téma? +podívá se na něj zcela vážně, ale pak se rozesměje+ Radši mi vyprávěj něco strašidelného. Třeba, kde jsi se nejvíc bál +opře se do pohovky a pozorně naslouchá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon dub 04, 2011 9:28 pm

Já a bát se? Mne jen tak něco nevystraší. Zasměje se pobaveně. Navštívil jsem ale jednu záhadnou oblast smrti v mořských hlubinách. Tajemný ďábelský trojúhelník mezi Bermudskými ostrovy a Barbadosem. Bylo to fascinující. Sargasové moře zcela bez pohybu, plné chaluh a řas, moře duchů a smrti, pomyslný hřbitov Atlantiku. Chtěl jsem se na vlastní oči přesvědčit, co je na tom pravdy, že v oblasti beze stopy mizí lodě a lidé. Pokrčí rameny. Až na nějaké anomálie s magnetickým polem se nic nestalo. Nejspíš tam občas působí nějaká mocná černá magie. Já jsem se ale bohužel s žádnou nesetkal. Podotkne trochu zklamaně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » sob dub 09, 2011 7:12 pm

To snad ne +zamračí se nespokojeně+ Co kdyby se tam doopravdy něco stalo a zmizel bys navždy z povrchu zemského? Příliš riskuješ a vyhledáváš nebezpečí. A to se mi nelíbí +vyčte mu+ Celkově si zahráváš s černou magií. Vzpomínáš, jak jsi kdysi využil nějaké šamanské kouzlo, dostal ses mi do hlavy a ovládal mé myšlenky? To bylo taky nebezpečné. Mohlo to skončit všelijak +přestože vypadá nazlobeně, nedokáže skrýt cuknutí rtů při té vzpomínce+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned dub 10, 2011 5:50 pm

Přece už nemáš důvod bát se o mne. Kromě toho, téměř ve všech koutech světa hrozí nějaké nebezpečí, to bych musel jenom sedět doma a to mě opravdu nebaví. Miluji nebezpečí a dobrodružství. Tohle je památka na jedno takové. Vyhrne si košili a ukáže jí velkou jizvu přes celé břicho a hruď. Dostal jsem se z toho. Nakloní se k jejímu uchu a tak tiše, že to ani Krátura svýma dlouhýma ušima neslyší, jí pošeptá: Ovšem, že vzpomínám... na to nikdy nezapomenu. Tiše se zasměje a zase se odtáhne.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte dub 12, 2011 8:32 pm

Budu se bát o tebe vždycky. Nelze zapomenout na minulost. +trochu se čertí. Když zahlédne tu ošklivou jizvu, nejdřív údivem pozvedne obočí, pak se zamračí. Prsty jemně po ní přechází po celé její délce, takže po celých prsou i břiše, sotva se jí ale dotýká, jako by to byla čerstvá rána, která při sebemenším doteku zabolí+ Jak jsi k ní přišel? +zeptá se starostlivě, čelo pořád chmuří+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » stř dub 20, 2011 9:54 pm

Přivře trochu oči, když se dotýká jeho jizev a položí dlaň na její ruku, jako by měla hojívé účinky. Památka na jeden domorodý kmen na Nové Guinei. Zablýská se mu v očích při té vzpomínce, ale najednou se rozpomene na jednu zvláštnost. Na své cestě po Turecku jsem zabloudil do oblasti Kappadokie a tam mě zaujaly velmi podivné kamenné útvary. Připomínaly mi... vztyčené obří penisy. Rozesměje se, když si je opět představí. To bys musela vidět. Počkej... Napadne ho najednou. Možná budu mít tady někde i nějakou fotografii. Na chvilku odběhne a když se vrátí, nese v ruce obrázek. Tak se podívej. Nepřipomíná ti to něco? Ušklíbne se na ni dovádivě.

Obrázek
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv dub 21, 2011 7:45 pm

+koukne se na fotografii a hned se musí rozesmát+ Příroda má opravdu velký smysl pro humor +studuje podrobně detaily těch útvarů+ Ta podoba... +kroutí pobaveně hlavou a pak mu obrázek vrátí+ Máš více fotografií z cest?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron